Nokia 5310 XpressMusic - diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 4. 2008 21:49

Jak FAKE ? vzdyt uz je par lidi, kteri ho maji v mobilu a rikaji, ze se tim uplne vyresilo praskani ve sluchatka, restartovani ci podobny neduhy. A ted jsem zadal product code na Nokia strankach a reklo mi to :

Latest available software for Nokia 5310 XpressMusic, product code 0548692
Verze: 05.81
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 21:53

tak to musim vyzkouset teda:-DDD:....ale stejne..tomu rikam docela rychly upgrady:DD..joo a zmenilo se jeste neco tim firmwarem??a mate to uz vyzkouseny vy?:-DD
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 4. 2008 21:54

Konecne, tak pak napis postrehy :) doufam, ze uz telefon bude pracovat na jednicku :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 22:01

to ja teda taky:-))..ty ho nemas preflashnuty este?:-)))
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod silag 7. 4. 2008 22:06

Ja som to už urobil, ale asi bol zlý product code v mobile, lebo mi vyhodilo slovenčinu. Mám tam len angličtinu a podobné jazyky. Ako zmením Product code? NSS mi nechce nájsť mobil
silag
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 22:18

taak chlapci prave upgraduju na 5.81..sem zvedav co to udela:-D
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 4. 2008 22:25

Nss ti to nenajde proto, že máš buď

- slabou baterku
- špatné ovladače - jdi na stránky NSS a tam by měli být ovladače ( nejsem si jistej ) pokud ne, tak nainstaluj z cdčka znova ovladače


Apofiz5310 - heh já ten telefon ještě vůbec nemám, ale přijde mi během pár dní...Ale je super, že ten FW je k dispozici bezvaaa, kéž by se zlepšila odezva a hlavně kvalita fotek, zvuk by mohl být taky lepší ale i tak je to špička...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 22:39

tak jo...PRVNI POZNATKY z noveho firmwaru: Fotak stale stejne "kvalitni" i pomaly...jedine co se zmenilo je kvalita prehravani music...uz neprska a prijde mi ze basy jsou vetsi nez minule..a to nemam este aktivovany ekvalizer(zkouseno se sluchatky SONY MDR EX 71 ktery mam uz v provozu 3 roky tagze sou dobre zajety.-) jinak hlasitost mp3ek je asi stejna...mozna o pul dilku hlasitejsi:-DDD
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arny77 7. 4. 2008 22:57

Skusal si na nom aj dlchsie prehravat hudbu ci sa nevypne?Chcel som ho zobrat na akciu ale ked som cital ake su s nim problemy tak ma to odradilo...Takze keby som ho kupil aj s starsim softom z nokiackej stranky si natiahnem soft do mobilu a je to ok? dik...
Arny77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Apofiz5310 7. 4. 2008 23:00

vypinani prehravani dlouhych mp3 mi zmizelo uz i ve 3.63 tagze bez problemu...ale panove....fagt ze to je kvalitni mp3ka ta 5310ka:-D...porovnaval sem to s mp3 Teac co sem si pred 3 mi lety koupil za cca 4000 a mobil hraje lip:D..tagze vseci kdo este nejste rozhodnuty tak jen DO NEJ:-)...mobil na hudbu vynikajicni:-)...a to sem byl driv odpurce Nokii:-D
Nokia 5530 XpressMusic

4GB MicroSD Kingston

Nokia Headphones
Apofiz5310
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 06:29

Tak to jsem rád, že jsem nevyhodil zbytečně peníze :)) a pak že mobil nedokáže nahradit mp3ku řeči :))
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 8. 4. 2008 12:32

mám problém na nokia.cz jsem si našel že pro můj PC je nový FW (přesně mi to napsalo tohle:

Latest available software for Nokia 5310 XpressMusic, product code 05-----
Verze: 03.63

Compare numbers
If your current version is dated earlier,then update now to get the latest features,applications and improvements. Go to Nokia Software Updater download
) a pak když dám Go to Nokia Software Updater download a hledám v seznamu 5310 XM, tak tam není... nevíte někdo proč??? :hm
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 12:46

Protože máš telefon od operátora Vodafone, a pro něj jsou dostupný update FW vždycky o něco později. Ale tak během pár týdnů by měla být 5.81čka i pro tvůj telefon..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marecek.now 8. 4. 2008 12:48

nj, ae je tam 3.63 jako že už pro ten mobil je, ale pak v tom seznamu neni... nebo i když ppřipojím mobil přes PC suite tak vyskočí bublina že je novej FW pro můj mobil...
HTC, Canon, Asus, BMW :)
marecek.now
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 8. 4. 2008 12:52

Počkej spustil jsi NSU a poté jsi připojil mobil ? a pak ti to začalo vyhledat jestli je nový FW a naskočila ti hláška, že pro tvůj mobil v tuto chvilí není dostupný žádný nový FW ? nebo jak ? pokud by byl, tak bys měl možnost nainstalovat tu 5.81
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků