Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod danielle7 10. 1. 2009 08:51

Díky, už jsem na to přišla :-)) došlo mi že to tam nedostanu přes instalaci aplikací, ale přes správce souborů.
danielle7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinrm 13. 1. 2009 17:27

martinrm píše:Zdravim, mám problém s PC Suitem (nebo asi spíš s USB): Když nainstaluju PC S, tak je to v pohodě, potom připojim mobil přes kabel a začne se instalovat "Nově rozpoznaný hardware", ale potom se mi ukáže:"Instalaci tohoto HW nelze dokončit. Při instalaci HW došlo k problému: Nokia 5610 XM USB Modem. Systém nemůže nalézt uvedený soubor." (dal bych sem obrázek ale nevim jak :D) a potom dám dokončit a vyskočí další okno: Instalaci tohoto HW nelze dokončit. Při inst. HW došlo k problému: Ports. Systém nemůže nalézt uvedený soubor" A pak když otevřu PCS a dám "připojit telefon" tak to ukáže: Some of the PC Suite components or files are missing prom the PC. Re-install PCS" Neví někdo co mám udělat? Dřív mi to šlo a najednou z ničeho nic se to podělalo a nevim o ničem čim bych to mohl podělat já.. Přeinstalovával jsem to několikrát..
Neví někdo co s tim?
martinrm
Junior

Odeslat příspěvekod martinrm 14. 1. 2009 15:52

Čus lidi, tak dneska jsem byl konečně v servisu a dohodnul jsem se s tim chlapem že mi telefon vymění za 5800 až ho budou mít :tleskani to je paráda :)
martinrm
Junior

Odeslat příspěvekod Chema 14. 1. 2009 20:37

Čus lidičci. Chtěl sem se jenom zeptat, kolik z majitelů 5610 mělo problém s rychlým, posuvným přepínačem rádia, přehrávače etc.
Chema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 1. 2009 21:12

Jaký přesně problém máš na mysli?
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kobi 14. 1. 2009 22:09

No například mě ten slider jde HODNĚ ztuha, skro jako kdyby se tam vylil med a zatuhl tam, ale jsem si celkem jistej, že sem tam nic nevylil / nenanesl. Většinou mi trvá ho rozhýbat, pak slajduje chvíli v pohodě, než to zase "zatuhne".
kobi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizitix 14. 1. 2009 22:14

To nebude problém zanést do servisu jako záruční opravu.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maka.cz 15. 1. 2009 16:09

Čus lidi, konečně jsem sehnal ke své Nokii 5610 kabel a celý natěšený jsem si dnes chtěl přehrát nový softwer. Jak jsem tu četl byla tu verze 8 něco a v mém telefonu byla myslím 4.30, tak jsem si řekl, že mi půjdou třeba lépe videa nebo tak. Ale hle, teď tam mám V 09.40 A ukazuje mi, že tam není No Virtual Variant, neví te co to znamená? A jinak neví te, jak ted adohrát tu češtinu? Jako Angličtina mi moc nevadí, ale čeština je přece jen jistější díky fakt moc za rady :shock:
Maka.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 1. 2009 16:57

Musíš změnit product code - na český product code. Zde ve fóru se podívej na jeho problematiku, najdeš tam návod a také číselný kód.

viewtopic.php?f=6&t=47272

Product code změníš pomocí programu NSS ( Nemesis Service Suite ) a poté pomocí NSU nahraješ znova FW
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chema 15. 1. 2009 19:26

Záruční opravu mi uznali poprvé. Podruhé se, už vykrucujou jak to jen de. A že sem si dával bacha, aby se to nestalo znova. 5610 je pěknej nadupanej mobil ve svý kategorii, jenom taková blbost a dokáže to pěkně nakrknout! Nejsem sám komu se to stalo. Postě nefunkční design. Uznáte, že když si něco koupim tak s tím nechci chodit co 2 měsíce do servisu. Nepřeju to nikomu, ale myslím, že se to dřív nebo pozdějc stane každýmu.
Chema
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 15. 1. 2009 19:35

S tím posuvníkem má spousta lidí problémy a mnoha lidem už ten posuvník i vypadl. :-S
Holt inovace na prd. To ale není jen Nokia, ale i firmy vyrábějící profi nářadí dělají "hezké vyfikundace" které spíš nefungují než fungují :-/
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maka.cz 16. 1. 2009 23:26

Čusík lidi, to je na tom ta Nokie tak špatně? Já ji vyměnil za SE K850i, neseděli mi tlačítka, když jsem byl hodinu na icq, tak to bylo úmorné, proto jsem jí vyměnil za Nokii 5610, ale zatím nějaký veliký problém nemám. Jo chtěl jsem se ještě zeptat. Na co jsou tedy ty dvě informační diody u posuvníku? Protože mi to před chvilkou pořád blíká, ale ne tak jako když příjde sms nebo mám zmeškaný hovor, bliká to v rytmu majáku, tak se ptám jestli to něco znamená?! :shock:
Maka.cz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 17. 1. 2009 12:13

Ty diody jsou na prd :-/ . Kdyby to aspoň informovalo o nějaké události (nepřijatý hovor, SMS), ale je to jen na "okrasu" :grr: . Tuším, že mi to vždycky tak po 3 minutách 2x za ssebou se pomalu rozsvítilo a zhaslo. Deaktivoval jsem to. Je to v "Osvětlení - Efekty osvětlení".
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Edifa 17. 1. 2009 12:36

Čau lidi.Chtěla bych se zeptat,jesti má někdo takové více volnější levé nebo pravé vrchní tlačítko.Mám to vrchní levé nějak více volnější jak na to šáhnu tak z lehka palcem tak to tak pruží a jako kdyby trošku vrže.Jinak to osvětlení mám taky vyplé bo mi to vadilo jak to pořád blikalo.
Edifa
Junior

Odeslat příspěvekod Maka.cz 17. 1. 2009 13:17

Hele já měl volnější to pravé horní, ale zjistil jsem, že je to jakoby tak trošku uvolněný. Tak jsem vzal jehlu a u kraje to jakoby zarazil pozovlna dolů a už je to v pohodě, už mi to tak neleze, takže možná, že je to tam jen špatně zasazené ;-)
Maka.cz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků