Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pikiponk 7. 12. 2007 16:21

tak co má o už někdo??když takovejch dní sem nikdo nic nenapsal??
Miluju hockey a SNB a obě taky provozuju...
Nokia 5510 -> Sony CMD-J5 ->Siemens SX1 -> Nokia 6210 -> Nokia 5610 Xpress Music
pikiponk
Junior

Odeslat příspěvekod freerider46 8. 12. 2007 23:00

Já si ho budu v pondělí objednávat tak snad do konce tejdne příjde a bude červenej :-)
freerider46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 9. 12. 2007 10:53

freerider46: Tak nezapomeň nám napsat jakej je :-)
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freerider46 16. 12. 2007 12:19

Tak se hlásím. Mám ho 3. den a reakce zatím neutrální. Koupil jsem si ho z mobilky.cz. Červený, poslední tři kousky zbyli. Do 28 hodin jsem ho měl. Vše vynikající.
Teď k mobilu. Druhý den po koupení nešlo tlačítko postraně zesilovat ani zeslabovat. Obnovil jsem standartní nastavení a pak už to zase šlo, ale vše nastavené bylu fuč. Třetí den zase nereagovali horní tlačítka. Musel jsem zapnout a vypnout a zase fungovali. Asi posledním negativem považuji lehkou vůli ve vysunutém mobilu. Nic velkýho ale je tam.
Nyní je 2. den nabitý a pořád plná baterka. Z toho jsem natáčel, fotil, pouštěl rádio a film. Za velké plus považuju tlačítko pod displejem kde se rychle dostanete na rádio a přehrávač.
Vzhledově je nádhernej a čevenou nikdo nemá ;-)
freerider46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pikiponk 16. 12. 2007 21:41

hele brácho a nemáš trošku vadnej kus?? doufám že to takhle nebude u všech...nesnášim restarty..
Miluju hockey a SNB a obě taky provozuju...
Nokia 5510 -> Sony CMD-J5 ->Siemens SX1 -> Nokia 6210 -> Nokia 5610 Xpress Music
pikiponk
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 12. 2007 22:20

Já se ani nevím, že ti tohle dělá telefony z mobilek.cz jsou s***y. Hlavně aby byl v pohodě. Nechceš pls nahodit nějaký fotky z foťáku ? docela by mě zajímalo jak fotí

Thx
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freerider46 21. 12. 2007 22:44

Chlapy tak už je to všechno v cajku. Žádný restarty už jsem od tý doby nedělal, tlačítko nevím proč nešlo, ale všechno už funguje jak má. Jednou jsem si to zaviňil sám při kopírování filmu do mobilu to dlouho nabíhalo a nic se nedělo tak jsem dal storno. Zase se nic nedělo tak jsem ho odpojil a v tom byl ten průšvich musel jsem restartovat. Po druhé už jsem ho nechal kopírovat a odešel jsem. když jsem přišel tak už to bylo překopírované takže potřebuje více času než naběhne kopírování u větších souborů což je logické.
Foto dodám zejtra nemám dneska už čas mějte se
freerider46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pikiponk 22. 12. 2007 10:29

hele a co kvalita přehrávání??? jak dlouho ti vydrží hrát při puštěný hudbě??
Miluju hockey a SNB a obě taky provozuju...
Nokia 5510 -> Sony CMD-J5 ->Siemens SX1 -> Nokia 6210 -> Nokia 5610 Xpress Music
pikiponk
Junior

Odeslat příspěvekod svooka 22. 12. 2007 17:28

jak hraje radio na hlasity poslech a co RDS funguje?
svooka
Junior

Odeslat příspěvekod Rashka 22. 12. 2007 17:46

Měl bych jeden dotaz, a to pro mě docela hodně důležitý. Obsahuje 5610 nějakou funkci, kterou by se dal označit a zkopírovat text? Něco jako Ctrl+C a Ctrl+V
Rashka
Junior

Odeslat příspěvekod freerider46 23. 12. 2007 11:17

pikiponk: Vydržel mi den při hraní her a puštění rádia najednou, puštěném filmu který měl 2 hodiny a pak pořád hry a hrabání v telefonu. Takhle vydržel když jsem ho měl druhej den jinak teďka již 4. den drží a to volán, sms, fotil jsem pořád něco. V návodu píšou že v pohotovostním režinu vydrží myslím 14 dní ;-)

svooka: rádio hraje dostatečně hlasitě, jak ve sluchátkách tak i bez nich. Funkci RDS jsem nezkoušel mám jí zaplou od začátku. Vyzkouším a napíšu

Rashka: Jo obsahuje tuto funkci. Například text z sms se dá zkopírovat do poznámek. Docela dobrá věc

přidávám fotky v Nokie 5610
bez použití blesku
http://img149.imageshack.us/img149/3838/foto001ij3.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/472/foto002qd1.jpg
freerider46
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod novotný petr 23. 12. 2007 12:05

Naštěstí jsem ho vyměnil za K770i...něco málo doplatil a jenom chrochtám..ovládání, velikost, konstrukce..proti SE nemá chybu..
novotný petr
Junior

Odeslat příspěvekod Žíža 23. 12. 2007 22:25

freerider46: nejsou ty fotky nějaké malé ? To není plné rozlišení, že ? Jinak kvalita vypadá dobře.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lowe_raduska 25. 12. 2007 12:11

Ahojky,
tak já 5610 xpress music dostala k vánocům... jenže!!!!
snažila jsem se vybít baterii uplně jí vymlátit abych mohla přez noc nabít.. večer telefon začal hrozně blbnout sám od sebe se restartoval, zjistila jsem že baterie nedrží uplně napevno a telefon blbnul dál a po menších časových intervalech... hned ráno jsem to řekla mamině a hned po svátkách budeme tel. posilat zpátky. Takže krásnej dárek ne?
jinak telefon je překrásnej... funkce taky super a fotak.. žjééé.. jsem nadšená až na tyto závady... tak snad to je jen jedním kusem... :)

//EDIT:
já teda zkoušela to co jsi psal ty... obnovila jsem vlastne standartni nastaveni.. ale telefon mi blbne dál...:( takže hezky 27.12 si to pomaže zpátky.
já ho teda kupovala z novymobil.cz
tak uvidime kdy mi vrati moje milacka a ja budu mít konečně svuj dárek:)
Lowe_raduska
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 26. 12. 2007 20:52

Dneska jsem v nokii shopu ošahal 5610ku, a co mě hodně nepříjemně překvapilo byla klávesnice, potvrzovací tlačítko ( play ) se hodně vyklalo do strany, dokonce se jako by odlupovalo, je mi jasný, že telefon si ošahalo několik set lidí, možná i tisícovka, ale docela mě to zarazilo :(
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků