Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod reborn 18. 8. 2009 21:37

Lidi chtěl bych se jenom podělit o mojí (už stařičkou) nokii 5610, jak dopadla. Vlastně ji ještě používam, ale ne nadlouho.. To jezdítko na hudbu, tak to se mi dočista urvalo v jeanách. Hh řeknete si možná, že je to škoda, ale opak je pravdou. Zůstala mi tam taková bílá ploška, co byla pod tím a reaguje mi na dotyk prstem. Takže teď machruji, že sem si z toho udělal polodotykáč :D.. Jinak tento telefon mi hodně posloužil a nemohl jsem koupit v té době lépe, takže doporučuju i nyní všem, kterým se líbil a líbí. Žádné velké nedostatky jsem u něj nespozoroval. Jen dejte bacha na konektor USB, po 3 měsících mi zůstal v kabelu.. Tak se tu s vámi loučím, do této diskuze už asi nezavítam, ale hodně jsem si tu početl a občas mi tu i někdo pomohl, takže díky :). Nyní se chystam na Omnii 2, tak jsem na ní zvědav :).. adio :)
Nokia 5110 - Panasonic GD35 - Nokia 5500 - Nokia 5610 - HTC Desire
reborn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod terecka 24. 8. 2009 19:29

Ahojky, mám možná pro některé hloupý dotaz, ale nejsem žádný mobilní maniak, takže se v tom nevyznám :-) Nainstalovala jsem si Nokia PC Suite a Nokia Software Updater do své 5610 XM a teď už mi foun funguje jen v angličtině. To, že je menu atd. v AJ mi zas až tak moc nevadí, co nesu těžce je, že nemám T9-ku v češtině. Je nějaký způsob, jak do telefonku dostat zpět češtinu? Zná někdo nějakou fintu? Předem moc díky!
terecka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 25. 8. 2009 00:16

Ahojda, pokud chceš telefon opět v češtině, musíš změnit product code.

Tady najdeš potřebné info
viewtopic.php?f=6&t=47272
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 1. 9. 2009 13:58

V "Nastavení hovorů" nemám "Zobrazení délky hovorů" , ale pouze "Informace o volání". Potřebuji zobrazování délky hovoru přímo při hovru.

5610 moc nepoužívám a teď mě to zarazilo

Mám fw 06.60
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 9. 2009 14:02

Tohle počítadlo během hovoru v nesymbianových Nokiích není a nikdy nebylo. :-) Musí se během hovoru odběhnout do Menu > Protokol > Délka hovorů > Poslední hovor a tam už je běžící počítadlo vidět.
Deleted user

Odeslat příspěvekod martinsip 1. 9. 2009 14:06

U 5310 ho mám ;-)
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinsip 1. 9. 2009 14:22

Tak jsem upgradoval fw na V 10.00 a stále se nezobrazuje. Měl jsem za to že ANO.

5310 zobrazuje a mají stejnou verzi S40
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 1. 9. 2009 14:52

5310 XM se zobrazuje? A já byl opravdu dočista přesvědčený o tom, co jsem psal... :-) To si musím otestovat, až se ke mně zase nějaká S40 dostane.
Deleted user

Odeslat příspěvekod martinsip 1. 9. 2009 14:55

Na 100 %. A to už od začátku s původním FW a já měl vždy za to, že i 5610. Tu mám taky, co se začala prodávat a teď mě to zarazilo. Jestli to nezkrouhli s novějším FW :-\ Nikdy jsem si totiž neuvědomil, že neukazovala
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renny7046 8. 12. 2009 15:10

Chtěla bych se zeptat kde se dá sehnat takovej ten pojizdný posunovadlo. Trochu se mi to rozjelo :-P :mrgreen: A kolik to tak asi stojí ;-)
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod M.atesss 23. 2. 2010 18:21

Mi se to taky rozbilo, zašel jsem stím do obchodu a opravili mi to:)
M.atesss
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 23. 2. 2010 19:03

a kolik tě to tak stálo
renny7046
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků