Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Edifa 17. 1. 2009 14:24

Já to zkusím ono mi to docela vadí.Kámoška má ten samý mobil a právě ona má volnější to pravé.
Edifa
Junior

Odeslat příspěvekod Edifa 17. 1. 2009 14:30

Tak jsem to zkusila a nejde mi to
Edifa
Junior

Odeslat příspěvekod Doofy1 17. 1. 2009 16:21

Latest available software for Nokia 5610 XpressMusic, product code 0557045
Version: 09.40 Cz doufám :hm no každopádně jdu stahnout NSS :D
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod kobi 17. 1. 2009 19:50

Nevíš, co nový fw přináší za změny?
kobi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doofy1 17. 1. 2009 20:56

Kód: Vybrat vše
Nokia 5610d-1
V 09.40
07-11-08
RM-242
(c) Nokia
Variant: 255.02
Virtual Variant:
No virtual variant

Language:
V 09.40
07-11-08
RM-242
(c) Nokia
d

Nvm co přináší, ale mám modré schéma, takže pokud někdo má PC pro CZ Red sem s ním :) repraček nepraská, ale vsadím se že do pár hodin začne jako u verze 08.30 EN taky začal časem :(
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod Maka.cz 18. 1. 2009 02:35

:tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani Heej fak díky, super konečně tam mám češtinu fakt moc díky za ten kód seš borec a máš to u mně ;-) :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
Maka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Doofy1 18. 1. 2009 16:00

Návod jak rozebrat 5610EM :) docela zajímavé, ani jsem nevěděl, že ten repráček je tak velký
http://www.uloz.to/1183277/nokia-5610-disassembly-dengel-share.wmv
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod Žíža 20. 1. 2009 19:35

Tak jsem si nahrál FW 9.40 a jsem zklamaný, reakce telefonu v menu se někde znatelně zpomalila ! Před přehráním jsem provedl zálohu celého telefonu, když jsem si pak chtěl nahrát zpět celé nastavení, tak se mi obnovily jen SMS, kalendář, kontakty, ale zmizely mi java aplikace a hlavně celé nastavení telefonu zůstalo ve výchozím nastavení, vše jsem musel upravit do původního stavu ručně. Nechápu pak k čemu taková záloha je, fungovala by jen s původním FW a s novým již není kompatibilní ? To je docela pakárna. Kdybych věděl jak dopadnu, tak FW nepřehraju, navíc občasné lupnutí z repráku které se někdy stane napr. při zamykání klavesnice nezmizelo a je tam pořád. Takže co přinesl nový FW jsem zatím nezjistil (kromě toho zpomalení), ale je fakt že jsem zatím vše neprocházel.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maka.cz 20. 1. 2009 20:46

No já provedl zálohu a v telefonu se dokonce obměnilo i téma, které tam byl před zálohou. Lidi chtěl jsem se zeptat. Dělá taky někomu v novém sw,ž e když měl téma, které dělalo animaci a zvuk při vysunutí předtím, tak teď se mu tam ukáže jen takové to typické od nokie to modré a nic víc? Celkem mi to vadí, zvlášť, když jsem si našel takové vychytané témata a teď už jsou mi k ničemu :'( Nevíte jak to nějak upravit? :roll:
Maka.cz
Junior

Odeslat příspěvekod kobi 21. 1. 2009 01:38

To Žíža: Přesně to se mi stalo taky, musel sem vše přenastavovat jak de*il, navíc přiřadit ke každýmu kontaktu fotku, to byl pěknej vopruz. Zpomalení jsem si taky všiml, opravdu "skvělá" fíčura v novým FW. Na novinky jsem taky nepřišel...
kobi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Doofy1 21. 1. 2009 18:17

Zdravím, no problém se zpomalením nemám a obnova mi taky šla tak nvm sice mě to upozorňovalo že není dobré obnovovat ze zálohy, která byla vytvořena v telefonu s EN SW, ale všechno mi funguje jak má... :), ale to asi teprve příjde... :-D
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod Žíža 21. 1. 2009 20:38

Tak malé upřesnění, zpomalní telefonu které jsem pozoroval nejvíce bylo hlavně u zamykání klávesnice přes menu "jdi na", tam to trvalo snad víc jak vteřinu, než se menu vůbec zobrazilo. Když jsem si položky upravil tak jak jsem je měl předtím, tzn. odebral jsem internetové záložky a ikony na spouštění Opery, Yahoo.....tak se toto menu zobrazuje zase stejně rychle. Ostatní listování v menu je již celkem přijatelné, ta položka "jdi na" to byl fakt extrém !
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Olda 5300 22. 1. 2009 12:37

Taky moc díky za produkt code, už tam mám konečně češtinu a hlavně českou T9 8-D
Olda 5300
Junior

Odeslat příspěvekod Doofy1 22. 1. 2009 16:21

0557044 nebo 0557045 máte to tady všechno http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=47272
Česká verze SW:
Latest available software for  Nokia 5610 XpressMusic, product code 0557044
Version:  09.40 CZ

Latest available software for  Nokia 5610 XpressMusic, product code 0557045
Version:  09.40 CZ

Anglická verze SW:
Latest available software for  Nokia 5610 XpressMusic, product code 0552249
Version:  08.30 EN
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 23. 1. 2009 09:29

Žíža píše:Tak malé upřesnění, zpomalní telefonu které jsem pozoroval nejvíce bylo hlavně u zamykání klávesnice přes menu "jdi na", tam to trvalo snad víc jak vteřinu, než se menu vůbec zobrazilo. Když jsem si položky upravil tak jak jsem je měl předtím, tzn. odebral jsem internetové záložky a ikony na spouštění Opery, Yahoo.....tak se toto menu zobrazuje zase stejně rychle. Ostatní listování v menu je již celkem přijatelné, ta položka "jdi na" to byl fakt extrém !

Tak já mám FW 06.60 a taky to bylo pomalé u položky "jdi na", ale neřešil jsem to a zámek kláves jsem dal jako první a nikdy nečekal než se zobrazí, ale vždy hned zmáčkl prostřední tlačítko a zamkl ;-) Zkusil jsem ale ten tvuj fígl s odebráním některých položek přístupu na net a vyšlo to. Odezva (zobrazení) je okamžitá. Ani jsem nezkoumal co přesně to zpomaluje, hlavně, že je to bleskové. :-D
martinsip
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka