Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Olda 5300 13. 12. 2008 16:26

To Doofy1: a ty už máš verzi 8.30 v CZ?????Nebo alespon produktovej kod???Jestli jo prosim napis ho sem!!!
Olda 5300
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 12. 2008 21:42

Kvalita fotek se pravděpodobně nezlepší. Ale za zkoušku nic nedáte.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doofy1 13. 12. 2008 23:54

nene produktovej kod má z http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=47272 5610 [RM-242, 04.81] - 0557044, 0557045 jinač mám šedivku a produkt. kod je 0552249 jde tam nahrat jenom EN verze, takže pokažde musím měnit produkt..., když chci CZ :-(
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod Olda 5300 14. 12. 2008 11:05

Jak to myslíš že pokažé musíš měnit PC když chceš cz?Když jsi si tam jednou nahrál tu EN verzi 8.30 tak už to downgradnout nejde aby jsi tam měl cz, nebo je nějakej způsob?
Olda 5300
Junior

Odeslat příspěvekod Doofy1 14. 12. 2008 19:16

no počítač taky měním protože si program na měnění produkt code "Nemesis Service Suite" nesedl s "Nokia PC suite" takže přeskakuju z kompu na komp když aktualizuji FW.No a k tomu FW mám aktuální verzi FW 8.30 EN je to verze pro můj originálni produktový kod na telefon...verze 8.30 EN se mi nelíbí tak si změním produktový kod pomocí programu "Nemesis Service Suite" na nějaký český produkt a nahraju česky FW takže 8.30CZ až vyjde zatím na NSU není...více http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=47272
Doofy1
Junior

Odeslat příspěvekod x-ite23 14. 12. 2008 21:38

Ahoj, mam dotaz do me 5610 nejde jimm, nebo takhle nahraju ho tam, obcas i spustim ale vetsinou to pise chybu kdyz se chci prihlasi. Je nekdo kdo by mi mohl poradit? jakkoliv, dekuji :-)
x-ite23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 12. 2008 14:31

Jakou chybu? Pokud nenapíšeš víc, tak ti nikdo poradit ani nemůže..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-ite23 15. 12. 2008 22:51

Pokusim se upresnit,,nekolikrat uz sem se pripojil to me zarazi, ale vetsinou je to tak, ze zapnu jimm chci se prihlasit ke svemu icq uctu, zacne nabihat(pise mi to povolit odesilat data do site atd) a tak za pulkou mi to napise stop I/0 chyba (#120.1).

Jeste me napadlo ze bych nemusel mit spravne nastaveny mobil ale na net se dostanu GPRS mam zaple a jimm uz mi parkrat nabehl. Takze vubec nechapu. Byl bych vdecny za radu nebo navod na to jak ste to delali vy a predesli chybe, dekuji ^^
x-ite23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinrm 23. 12. 2008 22:58

Zdravím, nikdo na můj dotaz neodpověděl a tak se ptám znovu: Má někdo zkušenosti s chybným přehráváním videa? Pokaždé když chci přehrát video se na první pokus video začne normálně přehrávat, ale když dám pauzu a odejdu z přehrávače, nebo když chci přehrát jiné video se telefon restartuje.. Tohle se děje jenom když přehrávám videa z Pam. karty, ale kartou jako kusem to asi nebude protože jsem to zkoušel i s jinýma kartama a bylo to stejné.. Když přehrávám videa uložená v pam. telefonu tak je to v pohodě.. Má někdo podobný problém, popř. ví jak ho vyřešit? Nebo mám jít rovnou do servisu? Ještě mám jeden dotaz za který se omlouvám protože se tu všude neustále řeší, ale je tu hrozně moc rozdílných odpovědí.. Takže aktualizoval jsem si firmware ale neměnil jsem žádný product code.. Platí mi záruka? A ještě by mě zajímal jeden váš názor: V servisu jsem byl už 3x, z toho 2x se mi telefon vrátil s tím že vada se nepotvrdila (protože telefon jsem do servisu posílal bez pam. karty) a po 3 jsem ho poslal s kartou kdy mi ji vyměnili za novou.. Když ho teď reklamuju a on znova začne zlobit, myslíte že mi vrátí prachy? díky
martinrm
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 12. 2008 23:10

martinrm - pokusím se odpovědět na to, na co znám odpověď. Pokud jste měnil Firmware přez program NSU. Tak o záruku nepřicházíte nebojte. Peníze by Vám mohli vrátit, nebo spíš i měli, protože závada se opakuje. Ale spíš bych problémy s videem viděl na firmware. Takže by měli přehrát novější. Pokud by Vám tu vadu nevěřili, nebo řekli, že zas vyměnili kartu, zavolal bych si technika a přímo na místě mu ukázal Vámi popisovaný problém s videem.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martinrm 24. 12. 2008 00:36

To jsi (jste) mě potěšil :) Jak s nárokem na záruku, tak s nadějí že mi vrátí peníze :D Chtěl jsem ještě než ho ponesu do servisu sám znovu přehrát firmware, ale z neznámých důvodů mi nejde telefon spojit s PC přes PC Suit - ale to už patří jinam.. Ponesu ho tam až po novém roce abych nebyl bez telefonu o svátcích :P Ještě mě napadá: kdyby mi vrátili peníze, kolik to asi bude? Něco mi říká že to asi nebude tolik, kolik jsem za telefon dal :D Tehdy to bylo ještě 9500,- :D Teď se telefon prodává myslím asi za 4-6 000,- že?! Takže asi by mi vrátili tohle?!
martinrm
Junior

Odeslat příspěvekod 2maci5 24. 12. 2008 16:18

prečo sa mam rozhodnuť chcem mobil na všetko a neviem si vybrať medzi 5310 a 5610 obidva sú skvele fóny poradiťe my diky
2maci5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 12. 2008 17:10

Rozhodni se sám. Podle konstrukce, ceny, foťáku a vzhledu.
Co já vím, co ti vyhovuje.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 24. 12. 2008 17:51

martinrm - i kdyby telefon stál 20 tis a teď se prodával za 2 000 ,- tak ti musí vrátit kupní cenu, tak to stojí i v zákoně. Hodně štěstí

2maci5 - oba telefony sice jsou dobré, ale 5610je tak příšerně zpracovaná, že málokterý lowend slider ji může špatnou kvalitou konkurovat..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olda 5300 26. 12. 2008 10:56

Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli není nějaká aplikace pro trvalé zapnutí LED diody aby to pak fungovalo jako baterka??Koukal jsem všude možně a zatím nic nenašel :(
Olda 5300
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků