Nokia 5610 XpressMusic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod matus_falis 9. 2. 2008 20:25

je ta konstrukcia az taka zla ze by som sa mal popozerat po inom fone? lebo ja chcem hlavne kvalitnu konstrukciu tak je to take ze to strasne citit....?
matus_falis
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 9. 2. 2008 20:43

není lepší někam zajít a osobně si ji vyzkoušet? Myslím že ti to řekne mnohem víc, než ti tady někdo napíše..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Pokročilý

Odeslat příspěvekod remaxik 10. 2. 2008 01:10

matus_falis píše:naozaj je ta konskukcia na 5610 taka zla :shock: ved v kazdej recenzii som cital ze po konstrukcnej stranke je vyborna ze super spracovana... vobec nevrzga nikde... ze po vysunuti sa nic nehybe a ze su s konstrukciu velmi spokojny... a ze je trvaca ze dlho vydrzi dokonca som cital ze ma kovove prvky... a chcel som si ju kupit ale ako to tu citam tak si to asi rozmyslim ked je taka strasne plastova ... tak aka je v skutocnosti?

na mobilmanii.cz v recenzii napisali
- kvalitní konstrukce, kovové prvkyk/b]

-kryt ani náznakem nezavrže, ostatně jako celý telefon. Jedná se o velmi eb]příkladnou konstrukcic/b], u které očekávám
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matus_falis 10. 2. 2008 10:56

urcite som si to nepomilil s 6500 ved tu je link:
Kód: Vybrat vše
http://www.mobilmania.cz/default.aspx?section=21&server=1&article=1117318

a nad 6500 som aj ja rozmyslal ale sa mi nejako nepaci to je skor pre takch 30-tnikov takyhc co im uz nejde o styl :D lebo ja chcem styl dobru hudbu a hlavne fotak :lol: pravdaze nemozem zabudnut na kvalitnu konstrukciu ale neviem ako je to s tou konstrukciu na 5610 ked kazdy pise ze je blaba...
matus_falis
Junior

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 10. 2. 2008 11:28

to:Sykula
zkus s40 theme studio, tam si muzes vytvaret vlastni temata do detailu

to: Martinsip
pouzdro???? dost subjektivni ne????
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sykula 10. 2. 2008 20:36

s40 theme studio nepodporuje 5610 :(
sykula
Junior

Odeslat příspěvekod housenka7 11. 2. 2008 10:15

Mam 5610 tak neco pres mesic a je uplne super, kazdej mi ji zavidi a to dokonce i muj bratr, ktery nokie primo nesnasi a uzuz mu vrtalo hlavou, ze by si ji taky koupil:) Jinak ta konstrukce je podle me hodne pevna a vubec se mi nevykla a ani sama neotvira, proste podle me zadnej problem, do stran se taky nevykla. Klavesnici ma prijemnou a dobre se na ni pise. Jen dneska se mi dvakrat stalo pri zapnute hudbe a zamknute klavesnici, ze kdyz mi prisla sms, tak mobil nereagoval na zadne tlacitko a musela jsem vytahnout baterku, ale mozna mam malo pameti v mobilu. stalo se to taky nekomu?
housenka7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 11. 2. 2008 20:29

housenka7 - to s tou konstrukcí se mi nechce až věřit :) hlavně co jsem viděl tak mezi spodní a horní části v zavřeným stavu je několikametrová mezera, takže obě části na sobě nesedí pevně..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod remaxik 12. 2. 2008 10:29

Taky tomu nehcci verit :)
Duncall->Aklcatel OT DB->Phillips Savy->5110->3310->M35i-> GD35->S M55->SE k500i->Rokr E1->V360->T230->2610->5610 XM->6234->K750i->KP500->5800->Sam. Jet->6300->S Wave->HTC Desire S
remaxik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sergei 12. 2. 2008 14:47

...otázkou ale je, proč by si vymýšlel? :) Já bych tomu věřil docela rád, když to píšou i na Mobilmanii.
Zato bych polemizoval o "několikametrové" mezeře :D :wink: Stane se...
Sergei
Junior

Odeslat příspěvekod Žíža 12. 2. 2008 23:20

Já jsem 5610 držel v Datartu, nevím zda tam mají vystavené makety nebo je to živý telefon, ale konstrukce byla hodně pevná a přesná, docela mě to překvapilo. Jiné vysouvací nokie co tam byly, tak se pěkně viklaly, tak mám jen strach, jak dlouho to vydrží v tak dobrém stavu jak jsem tam měl možnost vyzkoušet u té 5610. Jinak trochu mě překvapila klávesnice, že je tak trochu z pryže, moje 6100 ji má plastovou tvrdou, to mi sedí více, ale u té 5610 to nebylo nic hrozného, to bych překousl. Vice mi vadila navigační klávesa, ta byla ještě více pryžová a docela volná, to mi asi vadilo nejvíce na celém telefonu, ale jinak celkové dojmy dobré, měl jsem strach z toho slide a nakonec se dobře držel v ruce, takže nad ním dost uvažuji.
Spíš se bojím toho praskání zvuku o kterém někteří píšou a občasného zatuhnutí, to je ale u nokii známá věc, že jim dost dlouho trvá, že se vyladí FW, acho jo.
Forman r.94, BMM 40kw (6,3-6,9L) -> Octavia combi Collection r.03, 1.8T 110kw (6,3- 6,9L na 16")
Každé auto žere skoro stejně, vše záleží na řidiči !
Žíža
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 12. 2. 2008 23:35

Sergei - nemuseli si to vymýšlet, třeba opravdu měli v ruce dobrý kus, nebo tady může být x různých důvodů.

Jinak co vím v Datartu u nás, tak tam mají makety, ale pokud bysis ho kupoval máš právo na jeho vyzkoušení atd..A je to opravdu výborný telefon až na tu konstrukci, která nemusí být u všech telefonů stejná ...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod housenka7 13. 2. 2008 10:06

No, nevim, mozna zalezi na kusu a ja mela teda stesti:) Mozna taky zalezi na tom, kde ho clovek koupi, ja ho mela z Elektroworldu, tam meli makety, ale na prohlidku i opravdovej mobil a byl taky pevnej - na to, ze ho zkouselo urcite hodne lidi. Samozrejme mirna mezirka tam je, ale vubec se to nevikla ani do jedne strany a krasne se vyjizdi, protoze jezdi v takovych jakoby drazkach na te modre/cervene drazce nebo jak to nazvat. A navigacni klavesa je taky ok a tlacitka jsou moc prijemny. No, kazdopadne ja jsem fakt spokojena :wink:
housenka7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pikiponk 14. 2. 2008 22:35

hele jako zas po dlouhý době píšu..takže...mobil mám 2 měcíce a už byl 2x v opravě...kvůli praskání a jednou nešel vůbec zapnout...jinak vše je OK sakorát občas zamrzne a ted se mi pokazila i pam. karta...prostě jako nvm, ale asi bych ho nedoporučil...je hrozně suprovej, krásnej, nebouchanej.....jako sry 5610-ko, ale až budeš mít dobrej FW tak tě doporučim...
Miluju hockey a SNB a obě taky provozuju...
Nokia 5510 -> Sony CMD-J5 ->Siemens SX1 -> Nokia 6210 -> Nokia 5610 Xpress Music
pikiponk
Junior

Odeslat příspěvekod reborn 15. 2. 2008 10:21

Tak já přidam svůj názor na nokii 5610. Mam jí přes měsíc a nikdy bych o ní netvrdil, že to je špatný telefon. Jediný co asi každýmu doporučim, je stáhnout si nový firmware, který ja na nokii dostupný ( V 04.81). Od té doby, co ho mám, sem nezaznamenal jediný zamrznutí nebo samovolné resetnutí. A hlavně "lupkání" při přehrávání mp3 zcela zmizelo. Dokonce co mě překvapilo, že po aktualizaci nového firmwaru se mi nesmazala žádná data, co jsem měl v telefonu. A teď názor na zpracování konstrukce. Víte neměl sem možnost ozkoušet jiný model 5610 než ten, co vlastním, tak budu psát čistě o ní. Nepatrná vůle tam bude, ale je opravdu nepatrná, takže by to nebyl důvod k obavám (alespoň pro mě). To spíš bych podotknul trochu hůř zpracované boční klávesy pro regulaci hlasitosti. Nejsou takřka po hmatu rozeznatelné. Chce to dlouhý zvyk. Toť vše :)
Nokia 5110 - Panasonic GD35 - Nokia 5500 - Nokia 5610 - HTC Desire
reborn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka