Nokia Series 40 3rd Edition

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod redmond 26. 8. 2005 15:21

Tiez mam radost z tychto pripravovanych hraciek, hlavne z osemdesiatky. Sedemdesiatka je tiez v pohode no ja skorej rozmyslam nad N6280.

uz by to chcelo integrovany projektor na holograficku klavesnicu a aj sms by isli od ruky.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rage against 26. 8. 2005 18:23

2hot_spot.. nemá tak jemný displej jako N90 :pozor2 ...je to klasa QVGA 240*320..ale i tak si mylsím, že je to špica :tleskani

nevíte někdo něco o procesorech těchto dvou founů?? rychlost!!!!!!!!
rage against
Junior

Odeslat příspěvekod Finnak 28. 8. 2005 13:50

jsou to moooc krásný mobily, hlavně 6280, ale nevím, mám obyčejný mobil, chci si pořídit 6681, ale ta 6280 se mi taky moc líbí. co byste doporučili ???
Finnak
Junior

Odeslat příspěvekod Coachman 29. 8. 2005 06:54

Radši bych si koupil 6280 než 6681, má lepší displej, více funkcí a lepší foťák. Nevím, co kdo preferuje, jestli Symbian nebo Series 40, ale toto má vylepšené prostředí Series 40 3rd edition, takže pokud oželíš instalovaní dalších Symbian aplikací a spokojíš se s normálními Java aplikacemi nebo hrami, tak jdi do 6280. Je to jen na tobě, ale koupit lepší telefon je lepší než koupit starší a za půl roku měnit .....
Coachman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Coachman 29. 8. 2005 06:54

Radši bych si koupil 6280 než 6681, má lepší displej, více funkcí a lepší foťák. Nevím, co kdo preferuje, jestli Symbian nebo Series 40, ale toto má vylepšené prostředí Series 40 3rd edition, takže pokud oželíš instalovaní dalších Symbian aplikací a spokojíš se s normálními Java aplikacemi nebo hrami, tak jdi do 6280. Je to jen na tobě, ale koupit lepší telefon je lepší než koupit starší a za půl roku měnit .....
Coachman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Finnak 29. 8. 2005 19:07

chtěl jsem si tento týden jí pro 6681, ale teď jsem optavdu na vážkách. Nejraději bych něco bližšího o těchto novinkách, ale asi je to zatím marné. Asi ještě počkám. Snad bude brzy něco na obzoru. :cry:
Finnak
Junior

Odeslat příspěvekod Coachman 29. 8. 2005 20:56

Tak pokud chceš nějaký info o těchto novinkách tak se koukni na nokia.cz tam najdeš plnou technickou specifikaci obou modelů. Pokud hledáš více fotek než jen oficiální, tak se koukni na toto forum, najdeš zde spoustu fotek, které poslali uživatelé, tímto jim také děkuji, nebo koukni zde na katalog mobilů, obě novinky byly přidány. Více poradit nemohu, kdyžtak se ptej co chceš vědět, rád odpovim pokud budu vědět
Coachman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cooler5 29. 8. 2005 22:25

je tam malym napisane, ze sa nebude predavat v CR... sak by som ich treskol o zem , keby nie.
cooler5
Junior

Odeslat příspěvekod Coachman 30. 8. 2005 07:05

Já vím, mamka volala na infolinku pro telefony Nokia a řekli jí, že bude před Vánocemi, takže se asi prodávat bude, já osobně bych neměl strach, proč by to nokia dělala a neprodávala tady tak skvělej mobil?
Coachman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Coachman 30. 8. 2005 07:09

Já vím, mamka volala na infolinku pro telefony Nokia a řekli jí, že bude před Vánocemi, takže se asi prodávat bude, já osobně bych neměl strach, proč by to nokia dělala a neprodávala tady tak skvělej mobil?
Coachman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cenebris 31. 8. 2005 20:19

Myslite, ze bude konecne umet fotku volajiciho na cele obrazovce? Nerad bych, aby nokie tuto "funkci" vyvijela 10 let :D
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 31. 8. 2005 21:11

:-) uvidime nicmene co jsem se dival na ty obrazky a cetl ten clanek tak to vypadalo velice dobre mno nechame se prekvapit no uvidime :-)
ted maji noveho sefa teda budou mit tak jim to pojede :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matho83 31. 8. 2005 21:28

cenebris píše:Myslite, ze bude konecne umet fotku volajiciho na cele obrazovce? Nerad bych, aby nokie tuto "funkci" vyvijela 10 let :D

a takisto pretacanie, fulscreen, minimalizacia javy, podsvietenie displeja

ale volaco urcite zas nebude dotiahnute :mrgreen: , to by som bol fakt prekvapkany keby som sa mylil :mrgreen:

sak nechame sa prekvapit
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Finnak 31. 8. 2005 21:32

za jak dlouho myslíte, že by to mohlo dojít do ČR ???
nebo nejaká recenze ??
Finnak
Junior

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 31. 8. 2005 21:38

Btw ta fotka myslite jako uplne pres cely displej? Me to vyhovuje jako je to u SE
tak me to prijde idelani :-)
Finnak to si jeste pockame :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka