Nalezená Nokia: co udělat, abych ji mohl používat?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.
Jak se zachováte při nálezu mobilního telefonu?
Nebudu si jej všímat, vlastní telefon mi stačí 1 %  1%  [ 1 ]
Pokusím se ho zpeněžit v bazaru 10 %  10%  [ 10 ]
O vrácení vůbec neuvažuji, začnu jej používat nebo věnuji někomu blízkému 25 %  25%  [ 25 ]
Když se dostanu k adresáři, možná někomu zavolám 23 %  23%  [ 23 ]
Když se dostanu k adresáři, budu shánět majitele tak dlouho, až jej najdu 33 %  33%  [ 33 ]
Odevzdám jej na policii 5 %  5%  [ 5 ]
Věnuji bezdomovci 2 %  2%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 99

Odeslat příspěvekod radoslavdz 23. 7. 2007 14:08

nasiel som nokiu pravdepodobne bola na pausal bola tam aj simka ale bol uz vybity tak som ho nabil a samozrejme ze som ju zablokoval pin kod neplatny mozem tento telefon pouzivat alebo treba prepalit soft poradi mi niekto

// Radek E.: 25.07.2007
No dobrá, když už diskuze sklouzla úplně jinam, navíc se zdá, že je to tady samý poctivec, zkusím malý test našeho svědomí a přidám anketu.
radoslavdz
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 23. 7. 2007 14:20

Ja dufam ze povodny majitel nahlasil na policii kradez toho mobilu. Mobil sa da v spolupraci s operatormi vystopovat podla IMEI. Tak ze zariad sa ako ti svedomie kaze.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m3kubik 23. 7. 2007 14:33

Dejte tam jinou SIM a bude fungovat,SW prehrat nemusis..jakou si nasel Nokii? :wink:
m3kubik
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 23. 7. 2007 14:39

I když tam dá jinou sim, tak jestli to majitel nahlásil...tipuji měsíc a zvoněj u něj policajti. Aspoň u známé zvonili za měsíc. Moc moc se divila ;)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod Saker 23. 7. 2007 14:51

Hehe, to je pokrok ze ak niekto najde mobil uz ani neuvazuje ako ho vratit povodnemu majitelovi ale rovno premysla ako ho pouzivat aby mu nato nedosli :-D
Saker
Junior

Odeslat příspěvekod Nulda 23. 7. 2007 15:51

redmond píše:.....ze povodny majitel nahlasil na policii kradez toho mobilu.

radoslavdz snad píše, že mobil našel. Už vidím jak někdo ztratí telefon, jde na policii s tím ať mu ho najdou.

radoslavdz: Nic se neboj a užívej ho ke své spokojenosti :mrgreen:
Do ženský a do melounu nevidíš...
Nulda
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 23. 7. 2007 16:13

to: Nulda
to je uplne jedno ze ho nasiel. Ako som pisal ak majitel ohlasil kradez, ci ho uz stratil alebo nie (ja by som urobil to iste aj keby som ho stratil). Na policii preukaze ze je vlastnikom mobilu (doklad o kupe) a vysetrovanie je na ceste - zabezpecenie sledovania mobilu cez operatora a potom je to uz len chvilka a nalezca moze vysvetlovat policajtom od kial ma ten mobil.

Tak ze ak nevies tak nepis.
Naposledy upravil redmond dne 23. 7. 2007 16:35, celkově upraveno 1
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 23. 7. 2007 16:23

Osoba ktera nasla vec a neodevzdala na polici se dopousti trestneho cinu

nejak tak je to v zakone
SAKULPOL
Junior

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 23. 7. 2007 18:36

Saker píše:Hehe, to je pokrok ze ak niekto najde mobil uz ani neuvazuje ako ho vratit povodnemu majitelovi ale rovno premysla ako ho pouzivat aby mu nato nedosli :-D

Bohužel lepší už to nebude. :oboze :twisted:
vaclavbarak
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 7. 2007 19:16

Nulda skus byt na mieste toho kto ho stratil. Ja som uz nasiel kopec veci a vsetko som vratil. Az sa mi smeju niektory a maju ma za k... Ale ja za to vratenie nechcem odmenu. Od jedneho chalana som vyprosil najdeny mobil aj zo simkou pre seba aby som ho mohol vratit do TMO
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pade 23. 7. 2007 19:31

To Kniter:
dobrý človek :wink: :tleskani

radoslav, pekne ten mobil vráť, alebo si ho nechaj a vzdaj sa svojho, tak že ho necháš na ulici
Pade
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 23. 7. 2007 19:47

kniter mas moj respket, je malo ludi co tak robia
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior

Odeslat příspěvekod Combs 23. 7. 2007 20:08

no u nas doma sa stalo ze mama nasla telefon v snehu a mi uz sme hned volali a ten chlapik ani nevedel ze ho este stratil....
Combs
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 23. 7. 2007 20:12

me telefony pouze kradou zadne nenalezam tudis najit tak v zajmu toho ze sem uz asi o tri prisel si ho klidne necham.. expert na nalezy je muj bracha ten zas dobre 4 uz nasel ale zadny vystavni kousky, tusim nejaky siemens a nokia max do urovne 3310..
Anonymni

Odeslat příspěvekod radoslavdz 23. 7. 2007 20:33

:tleskani :tleskani :tleskani dakujem vam za uzastne rady nemam tak nahodou dat inzerat nasiel som telefon kto stratil nech mi hned zavola chcem ho vratit bolo by super keby sa niekto prihlasil ze a isto sa prihlasi pravy majitel ked som ho nasiel v pezinku a byvam v kosiciach ste uzastny dakujem :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani :tleskani
radoslavdz
Junior

Další stránka