Nokia 6230i - jak vytisknout telefonní seznam?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 6. 2007 21:49

Existuje způsob, jak bych mohl vytisknout (na papír) telefonní seznam z N6230i? (např. nějak přes PC Suite?)
Budu se muset na pár dní obejít bez telefonu a potřeboval bych mít u sebe alespoň čísla (pozn.: na SIMku se mi celý seznam nevejde).
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 13. 6. 2007 22:15

Už jsem na to přišel - kontakty importovat do Outlook Expressu a odtud vytisknout jako telefonní seznam :-)
Vypadá to celkem pěkně, akorát ta forma není úplně nejpovedenější... Ptám se tedy - znáte nějaký prográmek, který funguje jako telefonní seznam a dá se odtud tisknout a případně i volit grafickou podobu vytisknutého tel. seznamu?
Díky a jdu mezitím googlit :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr H.. 14. 6. 2007 18:20

Nikdy jsem tisk seznamu sice nezkoušel, ale můžeš zkusit volně dostupnou 30-ti denní verzi MOBILeditu, třeba to bude lepší.
77. mobil - LG G3 16 GB
Petr H..
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 16. 6. 2007 11:37

Nokia 6230i jde bezproblémově spojit se starší trial verzí Oxygen Phone Manager II, která je ke stažení zde.

Lexx píše:Existuje způsob, jak bych mohl vytisknout (na papír) telefonní seznam z N6230i?..../quote]

Když už budete mít software stažený, přečtěte si tento FAQ, který je celý věnován problematice, o kterou se zajímáte: Záloha, export dat z telefonu.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků