Nokia N73 Music Edition: zkušenosti s poslechem hudby?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod piko 5. 6. 2007 16:30

zdravím lidičky,jsem majitelem N80 internet edition ale chtěl bych spíš možná N73 music edition,nemáte někdo zkušenosti s poslechem hudby na N73 me?Počítám s koupí lepších sluchátek,ale i tak by mě zajímalo,jestli se to dá srovnat například s hudbou třeba v sony ericssonu w810i?Díky za každou odpověď

//Radek E.: upraven název vlákna.
piko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod patrik3200 6. 6. 2007 08:27

Ja mam me ale iba sw.w810 som skusal a je velmi super co sa tyka kvakity zvuku a spracovania menu.ak potrebujes neco hudobneho so symbianom tak n73me je dobrou volbou ale je tam este aj n91 ktory vsak nema taky fotak a display
NOkia3330 -> NOkia3200 -> SEK700i -> NOkia6230i ->uvidime :0
patrik3200
Junior

Odeslat příspěvekod piko 6. 6. 2007 14:05

jasně,tu jsem taky mohl mít,ale jak jsem četl to dílenské zpracování není nic moc a z toho hdd taky nemám osobně moc dobrý pocit.Někdy se stane že telefon třeba spadne atd.A N73 se mi taky více líbí.Jen chci vědět,zda tedy u té music edition stojí poslech za to.Prý je tam i stejn přehrávač jako v n91
piko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vratu 6. 6. 2007 15:14

Jen bych upozornil na mou spatnou zkusenost s pop-portem ;) nevím jestli je to jen muj problem, ale proste to v tom telefonu moc nedrží a obcas tam ten konektor musím narvat nekolikrat, aby mi sluchatka neprestavala hrat a dobre to drzelo :wink: (zkusenost z 6233 i N73ME)
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matthew0 6. 6. 2007 15:37

Ja mam strasne zle skusenosti s tym pop-portom uz mozno 2 roky (3200 potom 6233), je strasne citlivy a pri lahkom pohybe vo vrecku niekedy vynechava sluchatko atd.
HP Pavilion dv6830ec
matthew0
Junior

Odeslat příspěvekod Tom_82 6. 6. 2007 15:54

Já mám velice dobré zkušenosti se vším (od portu až po kvalitu zvuku). Koupil jsem si sluchátka KOSS a můžu jen spokojeně napsat, že se na ulici cítím jako v obýváku :D

A dokonce mám pocit, že oproti "jiným" :potichu to tak nežere baterii.
Tom_82
Junior

Odeslat příspěvekod wo106 6. 6. 2007 18:39

Pop-port byl vždycky slabina. Ale bohužel je to jen o tom, kdo to do konektoru umí zasadit a kdo to tam cpe jak divej :lol: . Technika neni moc o síle a zrovna na tomhle konektoru se nešetrnost podepíše velkou měrou.
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 6. 6. 2007 21:50

no ja by som uvital este o nieco vyssiu hlasitost,lebo aj pri original sluchatkach to nehra nejak extra hlasno. Na max hlasitosti je to tak akurat pocuvatelne v buse a par paliciek menej v tichom prostredi,ale napr. pri kosacke alebo nejakej inej krveriznivej masine to neni bohvieco..
A ten pop-port vynechava aj mne,ale nie ked kracam,vtedy je ok,len ked s nim viacej na silu pohybem (no ja to zrovna nerobim,ale kamos vyskusal =) )
Ale fonik je to aj taxuper.. :mrgreen:
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod alcash 5. 8. 2007 08:11

a co realna vydrz baterie pri hrani hudby ?
alcash
Kolemjdoucí