Jaké má N6230i mouchy???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod KoFi 30. 7. 2005 09:56

Zdravim vsechny kdo mají noku 6230i a chtel bych se jich zeptat jak je to u teto nokie s její rychlostí. Nekde jsem se docetl ze je oproti ostatním nokiim celkem pomala co se tyce odezvy na stisknuti klaves. Nokia, pokud vim, patrila vzdy mezi nejrychlejsi a ja jsem si na to celkem zvykl (3310, 3510i). Kdybych mel nejakej podelanej siemens a cekal pul minuty nez se me otevre slozka s prijatejma sms, nebo ze bude listovani pres menu vzdy o tri kroky pozadu za mnou, tak bych s nim asi brzo svihl!! Mate s tim nekdo skusenosti??? Chci si ji brzy koupit a tak by me zajimalo jaky ma mouchy!!! Na co jste kdo narazili???[/b]
KoFi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 30. 7. 2005 11:22

Proc se nejdriv nepodivas do tehle diskuse?
http://mobilforum.mobilmania.cz/viewtop ... highlight=

A nemyslim si, ze by Siemensy byly pomaly a vsechny Nokie rychly. Jsem ted nucen pouzivat 6210 a zadna slava to neni. Myslim, ze starsi Ericssony na tom byly mnohem hur.
M.
Expert

Odeslat příspěvekod ICi 30. 7. 2005 11:54

Tak za 1. neco tak pomaleho od nokie jsem snad jeste nezazil!!!Kvuli tomuto prvku jsem se take 6230i zbavil!!!Protoze pokud jses zvyjkli na pruznost tak u tohoto founo bys zesedivel!
2. nektere tapety na displeji blikaji-jde videt jak se obnovuje displej a je to dostneprijemne na oci,ale jak rikam da se to resit vhodnou tapetou!
3. kdyz mas velkou pamet (cca 300Mb mp3jek) tak nacitani playlistu do mp3 prehravace trva hodne dlouho!ale kdyz nebbudes mobil vypinat tak staci jedno nacetni a pri dalsim zapnuti mp3 playeru uz to je hned.

Ja osobne jdu zpet k bez ickove verzi kdyz opomenu fotak a displej ktery ja az na rozliseni taky dobry!a hlavne se mi vic libi cerna verze ..cus
S6 power -> C25 -> C35i -> M35i -> 3330 -> 3510i -> 3100 -> SGH-E700 -> T630 -> 6230 -> 6230i -> SGH-E720 -> 6230 -> 6280 -> 6233 [FW 3.70] / MSI USB BToes
-----------------------------------------------------
Vodafone - Odepiš
ICi
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 30. 7. 2005 13:47

muchy

len 2MB na aplikacie a hry (jedna max 512kB)
mail prilohy -neodosle mpix fotku
pretacanie videa nehrozi,pri prich. hovore sa v nom neda pokracovat (zrusi sa)
video nejde na full screen
fotka volajuceho -mala absolutne nepouzitelne
intenzita podsvietenia-neda sa nastavit- viac zere baterku
vymena pamatovej karty- ritual, vypnut dat dole kryt vybrat baterku a konecne aj kartu
spravca suborov-ziaden
6riadkov na dispeji (pricom predchodca 6230 mala 8,
dorucenky zmazat iba po jednom
neda s minimalizovat - napr. z wapu a pustit radio,mp3, precitat sms
nema 3Djavu
neda sa nahrat FW cez kabel
nefunkcna T9
Naposledy upravil matho83 dne 31. 7. 2005 19:34, celkově upraveno 1
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mej_dlo 30. 7. 2005 13:58

KoFi píše:Zdravim vsechny kdo mají noku 6230i a chtel bych se jich zeptat jak je to u teto nokie s její rychlostí. Nekde jsem se docetl ze je oproti ostatním nokiim celkem pomala co se tyce odezvy na stisknuti klaves. Nokia, pokud vim, patrila vzdy mezi nejrychlejsi a ja jsem si na to celkem zvykl (3310, 3510i). Kdybych mel nejakej podelanej siemens a cekal pul minuty nez se me otevre slozka s prijatejma sms, nebo ze bude listovani pres menu vzdy o tri kroky pozadu za mnou, tak bych s nim asi brzo svihl!! Mate s tim nekdo skusenosti??? Chci si ji brzy koupit a tak by me zajimalo jaky ma mouchy!!! Na co jste kdo narazili???i/b]

No co se týče tvých obav, jestli je v listování v menu a v sms pomalá/rychlá, tak tady je rychlost docela průměrná a možná srovnatelná s 3510i. Šnek to není, pomalá je až když listuješ v galerii, např. mezi Mpix forkama, nebo první otevření MP3 přehrávače po startu telefonu (v závislosti zaplnění paměti) nějakou chvíli trvá, ale jak říkám, je to jen jednou, takže se to přežít dá...Obecně se o tomto telefonu nedá říct, že by byl pomalej.
N5110 -> Alcatel OT501 -> N3410 -> N3510i + N3220 + N3100 -> N2300 ->N6230i -> N6233 + N6131 -> (N1600) -> (N2610) -> N73 -> N5630XM -> 6720classic -> (1661) ->X6 -> SGS2 + N700 -> SGN3 -> SGS6E+
Mej_dlo
Junior

Odeslat příspěvekod trupkin 31. 7. 2005 16:29

ahoj pokud si zvolíš nějaké veliké pozadí třeba fotku z foťáku potom telefon reaguje trochu pomaleji. další muška: nenašel jsem hromadné mazání výpisu doručených zpráv,když si na kartu nahraješ nějaký film a díváš se musíš doufat že ti nikdo nezavolá, nebo nenapíše jinak se musíš dívat od začátku
trupkin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod N6600 31. 7. 2005 17:26

Cece jako kráva :-) :nemá žádnej operační systém!
N6600
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 31. 7. 2005 19:33

trupkin píše: nenašel jsem hromadné mazání výpisu doručených zpráv,když si na kartu nahraješ nějaký film a díváš se musíš doufat že ti nikdo nezavolá, nebo nenapíše jinak se musíš dívat od začátkuu/quote]

keby si cital par riadkov vyssie mohol si si usetrit prsty
matho83
VIP uživatel