Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 25. 11. 2009 20:31

Mě se na moje 6120C také loupe barva, hlavě na krytu baterie. Až bude sedřený hodně tak koupím nový kryt a přehodím to :-)


Nevíte někdo jestli se dá FW 6.1 hacknout?
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 25. 11. 2009 20:42

Jiste mam hacknuto (:


A zlikvidoval sem si krytku baterie uloupl se me kousek casti co to tam drzel takze nedrzi vubec :/ tak sem to prilepil oboustranou paskou na koberce :D

no des bes musim sehnat nejakej jinej zadni dil
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 26. 11. 2009 20:40

Doporučuji podívat se na Aukro, dají se tam sehnat nové komplet kryty na tento mobil za slušný peníz.
vaclavbarak
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 26. 11. 2009 20:59

No ja se dival a zatim tam jsou jen displeje
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod F800 28. 11. 2009 16:34

Zdravím, přítelkyni nefungovalo na uvedeném telefonu nabíjení, došlo ke kompletní výměně desky a zároveň se nahrál nový firmware. Až potud by bylo vše v pořádku, ovšem asi za měsíc potom byl telefon vypnut a posléze zapnut a došlo ke kopletní ztrátě uživatelských dat a dokonce došlo také k tomu, že ze tří her v telefonu zbyla jen jedna. Zůstala pouze data bluetooth a délka hovorů. Verze firmwaru je nyní V06.01 z 2. 9. 08. Byl by někdo schopen k této závadě něco fundovanějšího sdělit? Děkuji.
F800
Junior

Odeslat příspěvekod ModraFixka 6. 12. 2009 17:04

to vaclavbarak: kdyz mobil pripojim k PC, tak mobil vyda zvuk, ktery vydava kdyz donho zapichnes datovej kabl. Jenomze PC nic nenajde.
ModraFixka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jadu12 10. 1. 2010 18:22

prosím o radu

mam N6120c preinštaloval som si software,ale není tam slovenčina
kde,alebo ako to mám spravit aby som ju tam dostal
dakujem
jadu12
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 1. 2010 18:57

jadu12: na vrchu stranky vidis ten oranzovýy ramik s navodom?
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ajchi 31. 3. 2010 09:38

Zdravím všechny. Neví někdo, jak na Nokii 6120 classic nastavit, aby se v aktivním pohotovostním režimu nezobrazoval ten řádek s kalendářem? Prošel jsem forum a nic jsem nenašel. Díky moc za každou radu. :-)
Nokia E5-00, Nokia 6120 classic
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr73 31. 3. 2010 09:52

Moznosti je ho vypnout k tomu urcenym patchem pro aplikaci RomPatcher
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod Cristales 5. 2. 2011 00:53

Zdravím,
jsem vlastníkem tohoto mobilu a potřeboval bych poradit ohledně 2 věcí.

1. Dosluhuje baterie. Do této nokie patří BL-5B 760 mAh. Existuje nějaká alternativa (jiný typ)? Něco s větší kapacitou třeba?

2. Nikde jsem v menu nenašel, zda jde nastavit aby byl zasílaný soubor ukládán přímo na pamětovou kartu. Při posílání souborů se mi stává, že soubor nemohu přijmout protože mám málo volné paměti a přitom je pamětová karta zaplněna tak z poloviny.

Děkuji
Cristales
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 2. 2011 01:52

ad 2) Svým způsobem se to dá ovlivnit tak, že se přenastaví ukládání všech přijatých zpráv na paměťovou kartu. Tím odpadnou problémy s kapacitou. Na druhou stranu ale toto nastavení může vyřadit z provozu funkci mass storage.
Deleted user

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků