Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 26. 9. 2007 11:55

Aka je cena?stav a vybava?
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keaan 26. 9. 2007 17:14

Mel bych jeste jeden dotaz...jde vypnou ten sporic co naskoci cca po dvou minutach?ze je obrazovka uplne vypnuta aby tam zustaly hodiny?A jeste bych potreboval nejaky strucny navod jak do telefonu nahrat vlastni schemata...diky
keaan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ajchi 26. 9. 2007 19:04

To keaan:
Bohužel vypnutí obrazovky po dvou minutách zatím zabránit nelze. Jsou k dispozici programy jako třeba cCLock, které to nějak řeší, ale ještě jsem je nevyzkoušel. Schémata (máš na mysli asi témata) se instalují stejně jako aplikace. Takže si téma stáhneš do pc a do telefonu ho nainstaluješ stejně jako kteroukoli aplikaci. Takže přes PCSuite a Instalovat aplikace. :wink:
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 26. 9. 2007 19:15

cClock to riesi:

http://pachome1.pacific.net.sg/~welic/cClock.html

Ma to vplyv na baterku, o nieco vacsia spotreba je. Funguje tak ze kazde dve minuty prepne na zobrazenie displaya na maly momentik. Mimo toho casu su na displeji hodiny, datum a pod....

Na pouzitie treba certifikovat.
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keaan 26. 9. 2007 19:26

ajchi píše:Bohužel vypnutí obrazovky po dvou minutách zatím zabránit nelze. Jsou k dispozici programy jako třeba cCLock, které to nějak řeší, ale ještě jsem je nevyzkoušel. Schémata (máš na mysli asi témata) se instalují stejně jako aplikace. Takže si téma stáhneš do pc a do telefonu ho nainstaluješ stejně jako kteroukoli aplikaci. Takže přes PCSuite a Instalovat aplikace. :wink:l/quote]

Diky...ono slo jen oto ze mam telefon 3dny a jeste jsem zadnou aplikaci neinstaloval, takze potrebuju podrobnejsi navod :)
keaan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ajchi 26. 9. 2007 19:41

Jestli máš ještě nějaké dotazy tak se klidně ptej. Já mám telefon sice zatím týden, ale celkem se o tyhle věci zajímám. :)

Jinak instalace aplikací přes PCSuite, který je na CD přiloženém k telefonu, je snadná. Je to v češtině, takže tě to navede. ;)

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod Major_Sky 26. 9. 2007 19:42

Me se to nabiji tak 1:30, ale nikdy jsem to nestopoval.... s telefonem si zatim dost hraju a vydrz tak maximalne 1.5 - 2 dny. Pouzivam cClock a sit mam nastavenou pouze na UMTS, display mam mirne stmavenej od puvodniho nastaveni, kartu mam Kingstone 2GB... uz me nenapada co jineho by mohlo ovlivnit vydrz.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod keaan 26. 9. 2007 19:46

Tak to je dost zajimave, ze se mi nabiji tak dlouho...ani kdyz byl novy, tak se vam tak dlouho nenabijel?
keaan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _eF_ 26. 9. 2007 22:54

Saker píše:cClock ma vplyv na baterku, o nieco vacsia spotreba je.

No... o dost vetsi spotreba - sest oproti trem dnum... ale doporucuji uprit pozornost k nejnovejsi verzi - funguje o dost sympaticteji - neni to uplne ono, ale v podstate nenuti zapinat displej co dve minuty a umoznuje vyvolat rozsviceni screenu s hodinama (nikoli pohotovstni rezim) na stisk libovolnyho tlacitka ... zatim mi bezi jen dva a pul dne, ale mam dojem, ze zere i o dost min (puvodne druhe rano po nabiti jen pet carek, nyni je uz vecer a stale sedm - a volal jsem o neco vic vcera). Trosku vada je, ze bohuzel nejde vyvolat pohotovostni rezim na rychly kouknuti prostym stiskem levyho kontextovyho ... zustavaji nahore hodiny... ale pocitam, ze to se poresi za par verzi....

Keaan, nu... myslim, ze pres dve hodiny mi nenabijela jeste ... spis dost pod ne.
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod Major_Sky 27. 9. 2007 07:44

No já pouzivam posledni verzi cClock v1.12. Je pekna, ale ted sem to vypnul, abych zmeril jestli vydrzi nabity dele.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod dubravova.s 27. 9. 2007 11:21

Telefon mám necelý měsíc. Naučila jsem se jej na noc vypínat. Průměrně volám a dost píšu, poslouchám hudbu, stahuji témata, atd. a baterie mi vydržela týden místo 4 dnů :)
dubravova.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jantas 27. 9. 2007 12:27

keaan píše:Diky...ono slo jen oto ze mam telefon 3dny a jeste jsem zadnou aplikaci neinstaloval, takze potrebuju podrobnejsi navod :)

Ja si poslem aplikaciu alebo temu cez bluetooth a potom dam otvorit a ona sa nainstaluje, ak si dobre spominam ide to aj ked to nakopirujes na kartu a potom z tade sa to nainstaluje a nepotrebujem ani pc suite ale ked nemas taketo moznosti tak musis cez kabel.
jantas
Junior

Odeslat příspěvekod Mouse2 28. 9. 2007 06:21

Foun to je perfektni...jen by mi asi vadily ty otisky/usmudlanost na cerne verzi.
Nokia E51 White Steel / SanDisk microSD 1GB
O2-Fajn
Konfigurace PC viz. profil
Mouse2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 28. 9. 2007 07:23

Ahoj takze jsem videl makety N6120 classic bile a hnede zaklad cerna
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mouse2 28. 9. 2007 07:36

O bile verzi jsem slysel,ze je na tom s otiskama v pohode.Jeste lepsi by ale byla GREY..to by bylo dokonaly.
Nokia E51 White Steel / SanDisk microSD 1GB
O2-Fajn
Konfigurace PC viz. profil
Mouse2
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků