Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod koblih.jr 22. 9. 2007 13:12

Maverik97 píše:a)Když vyfotím neco mobilem tak se automaticky ten obrázek uloží do galerie, jakmile mi nekdo pošle nejaký obrázek tak je nejdříve v přijatých zprávach(bez problemu) ale pak se mi uloží taky do galeri.t/quote]

Ano, veškeré příchozí soubory se ti ukládají do složky přijaté pošty. Pokud využíváš v PC e-mailového klieta třeba MS Outlook, taky se ti příchozí pošta ib]vždyy/b] uloží do příchozí pošty a přílohy až poté můžeš uložit kamkoliv jinam. Jedná se o stejný proces.

tquote="Maverik97"]Jediný problem je v tom že ten obrázekl z fotoaparatu je v galerii spolu s tím co mi nekdo pošle.Otázkla zní jak vytvořím v galerii složku a jak pak do ní přehodím např:fotky z mobilu a pak další složku a do te dam obrázky. Jde to nejak?z/quote]
Ano, v galerii v sekci obrázky volby->uspořádat->nová složka. Ta se bude zobrazovat v sekci Obrázků a můžeš si tak třídit své fotografie třeba na "rodina", "z pošty", "pozadí", dovolená" nebo dle sebe.

quote="Maverik97"]
Jo a když se podívam do spravce souboru >obrázky>tak tam sem jsi složku vytvořil a i do ní dal ty fotky(z mobilu) ale když se podívam do galeri tak tam ta složka není a ty fotky jsou proste společne s obrázky! Už sem zoufalej... :cry: -/quote]
Prosím, neplést si pojmy správce souborů (tj. průzkumník) a galerie. Funkce galerie je ta, že propátrá veškerou paměť přístroje i paměťové karty a nabídne všechny soubory, které se tváří jako multimediální - tedy obrázky a třeba videa. Zcela stejným způsobem pracuje také hudební přehrávač, které "vycucne" z kompletní paměti všechny hudební soubory.

koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramvajar 23. 9. 2007 12:19

ČUs, já jsem s jí koupil, jen se mi asi po měsíci začal odírat ten lesklý rámeček okolo středového talčítka, asi to moc nevydrží..nevím, nemáte někdo zkušenost???

ČUS, já mám zase poškrábaný rámečerk okolo středového tlačítka, asi to dost málo vydrží. O ceny servisech jsem se nezajímal, dal jsem to na záruční opravu- vždyť by to mělo něco vydržet.

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
tramvajar
Junior

Odeslat příspěvekod Maverik97 23. 9. 2007 12:41

Ano, v galerii v sekci obrázky volby->uspořádat->nová složka. Ta se bude zobrazovat v sekci Obrázků a můžeš si tak třídit své fotografie třeba na "rodina", "z pošty", "pozadí", dovolená" nebo dle sebe.
Maverik97
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 23. 9. 2007 12:45

To Maverik97:
Hmmm, že by byly rozdílné možnosti v různých verzích FW? Jaký máte FW? (*#0000#)

U mě je v3.70 z 25/5/2007

Buď máte starší nebo novější.
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saker 23. 9. 2007 13:37

Ja mam tiez 3.70 a medzi v galerii ked sa nastavim na nejaky obrazok, dam volby tak za polozkou vymazat mam polozku "Usporiadat" a tam je ta nova zlozka....

Nechce sa mi verit ze by to neslo v inom FW.
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Maverik97 23. 9. 2007 16:22

Tak mam verzi 3.83 19.6.07 a tak je to v prde....! Takže to asi je tím cO? Jak se to da zmenit na tu starší verzi na tu 3.70 ??? Jako vytvařet ty složky potřebuju poradte PLS...Díky :hm
Maverik97
Junior

Odeslat příspěvekod alda2 23. 9. 2007 18:31

Prosim uzivatele, kteri tento mobil maji jiz delsi dobu, aby napsali, jak jsou s nim spokojeni. Uvazuji o koupi a chci si byt jisty. Diky Alda
alda2
Junior

Odeslat příspěvekod antenor 23. 9. 2007 18:49

2Maverik97: já mám verzi FW 03,83 čili taky tu novou a v galerii si podle toho návodu v poho vytvořim složku takže tím to není zkus to ještě jednou a musí to jít :wink:
2alda2:mobil mám jenom tejden ale zatím spokojenost maximální bílá verze je elegantí, je rychlej, parádní display, funguje všechno co chci zatím, a i bez certifikace (toho sem se nejvíc bál protože se nemůžu regnout na symbian signet), parádně přehrává hudbu i filmy, a rozměrově je to akorát do ruky a neni to žádná cihla :wink:
doporučuju koupit
antenor
Junior

Odeslat příspěvekod stejk 23. 9. 2007 19:46

antenor píše:2alda2:mobil mám jenom tejden ale zatím spokojenost maximální bílá verze je elegantí, je rychlej, parádní display, funguje všechno co chci zatím, a i bez certifikace (toho sem se nejvíc bál protože se nemůžu regnout na symbian signet), parádně přehrává hudbu i filmy, a rozměrově je to akorát do ruky a neni to žádná cihla :wink:
doporučuju koupiti/quote]

mno presne moje slova. jen doplnim, ze co si lidi stezuji na mirnou vuli zadniho krytu a viditelnost otisku tak jsem na tom bohuzel stejne, ale neni to nic drastickyho a v podstate mi to nevadi. rozhodne dobra koupe, ja jsem moc spokojenej.
stejk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dubravova.s 23. 9. 2007 21:02

Připojuji se k ostatním. Mám ho asi 3 týdny a maximální spokojenost. Jediná výtka jsou otisky. Ale už jsem si zvykla :) Fakt super mobilek :)
dubravova.s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SAKULPOL 23. 9. 2007 21:22

Ahoj
kdyz je tu chvala na tento typ mobilu i ja se pridam az na ty otisky a vule zadniho krytu mobil je super symbin 3rd je dost rychlej zadnej problem malej lechkej :)
SAKULPOL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ajchi 24. 9. 2007 08:22

Souhlasím s předchozímy přízpěvky. Telefon mám týden. Ale vůli zadního krytu jsem nezpozoroval. A ty otisky se dají přežít. Ten telefon je vynahradí. ;)
Nokia E5-00, Nokia 6120 classic
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod _eF_ 24. 9. 2007 08:58

antenor píše:(toho sem se nejvíc bál protože se nemůžu regnout na symbian signet)g/quote]

Registrace uz chodi... jedinej prusvih jsou verejny freemaily, ktery jsou na blacklistu. Jde to obejit necim exotictejsim, nebo mit vlastni domenu.

Jinak osobne bych taky doporucil... nic extra super, ale za ty penize mi dokonale vyhovujou moznosti, sviznost a rozmery s vahou...
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 24. 9. 2007 11:21

Mam otazocku, nahral som si dake dokumenty z wordu do telefonu na pamatovu kartu. Mam tam QuickOffice a ten v danej zlozke nevidi vobec ziadne subory :( ked to skusim cez OfficeSuite tak tam v pohode je ich vidiet a idu otvorit.

Neviete cim by to mohlo byt? Vam to normalne fungujte ten QuickOffice?
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ajchi 24. 9. 2007 11:35

Saker píše:Mam otazocku, nahral som si dake dokumenty z wordu do telefonu na pamatovu kartu. Mam tam QuickOffice a ten v danej zlozke nevidi vobec ziadne subory :( ked to skusim cez OfficeSuite tak tam v pohode je ich vidiet a idu otvorit.

Neviete cim by to mohlo byt? Vam to normalne fungujte ten QuickOffice?

Paměťovou kartu ještě nemám. Ale nahrál jsem soubory *.doc přes PC Suite do složky Documents v telefonu, a QuickOffice je našel bez problému.
ajchi
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků