Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod keaan 30. 9. 2007 18:03

Odkud stahujete temata a pozadi??dik
keaan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 30. 9. 2007 18:06

Nokie se stříbrnou navigační klávesou je neštěstí, bohužel se velmi ráda olupuje a vypadá to ošklivě :x Také mám zkušenost.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování


Odeslat příspěvekod jantas 1. 10. 2007 15:38

Mohol by niekto kto ma osuchane tlacitko to odfotit a dat sem, chcel by som sa na to pripravit. Diki.
jantas
Junior

Odeslat příspěvekod 4daPeace 2. 10. 2007 09:48

Premyslim nad timto Symbianovym telefonem ci nejakym jinym 'blbym' mobilem (napr. U600). Jelikoz by to byl muj prvni mobil se Symbianem, chci se zeptat jake aplikace apod. si do takovehoto telefonu nahrajete, pouzivate je a hodne by vam chybely v telefonu bez Symbianu? Pokud to jsou jenom nake temata, lepsi sporice apod., tak to je k nicemu. Diky
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 2. 10. 2007 10:11

Najcastejsie pouzivam (denno denne) nacasovanie profilov (velke moznosti nastavenia) s moznostou prepnutia profilu podla zaznamu v kalendari, ostatne aplikacie nevyuzivam kazdy den. Rozhodne by mi chybalo prepinanie medzi spustenymi aplikaciami, napriklad niekde ziada heslo ktore si nepamatam tak si jednoducho otvorim Safe a heslo si skopirujem a pastnem tam kde ho treba, bez toho aby som nejaku aplikaciu musel zavriet. Maily su tu daleko lepsie riesene ako v dumb phone, komunikacne programy (ICQ, Skype atd.) su tiez lepsie zvladnute ako paskvil v jave.

Ja som doteraz pouzival dumb phony ale ako som presiel na Symbian konkretne N95 tak uz by som sa k dumbom nevratil.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 2. 10. 2007 10:28

no jimm je pomerne dobre vychytany, detto OM
ale uz ten multitasking a moznost vyskusat rozne programy (a vybrat si najlepsi) a dost dobre prepracovane je rozhodne silna zbran

no 6120 som nevybral kvoli tomu zdielaniu netu, inak to bol jasny kandidat

lutovat nelutujem, akurat ram nikdy nie je dost, (resp. OM,jimm zeru dost) ale inak vidim len same plus

http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=35111
http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=34704
http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=43014
http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=36390
je toho strasne vela
za ten tyzden mozem povedat ze som sa nestihol ani poriadne poobhliadnut

ale z dumbov U600 nie je zla volba (uz len prehliadanie dokumentov je fajn), no ale ustavicne obmedzovanie velkosti app, takisto velkost priloh atd :roll: , to iste dumb nokie, no ale da sa vyhrat aj s tym http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?t=41614
v tomto spolu s mulitaskingom javy vedie jednoznacne SE
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Saker 2. 10. 2007 12:31

Ja by som povedal ze multitasking je na Symbiena velmi velmi prijemna vec a preto sa daju vyuzit rozne programy na vselico mozne.

Z tych zakladnych ktore ale sa mi zdalo ze trosku mozu doplnit funkcie telefonu je to:
- NaSMS: pisanie sms s pouzitim T9 bez diakritiky
- cClock: hodiny ako setric displeja
- SkyCaller: obrazok volajuceho na cely displej
- StopWatch : stopky a odpocitavanie

To su veci ktore mi na prvy pohlad v telefone chybali (funkcne)

A dalsie uzitocne, napr.:
- AudioNotes: nahravanie hovoru
- LCG Jukebox: lepsi prehravac ako v stavany
- SmartMovie : prehravac videa
- este by sa hodil daky prezerac obrazkov

A potom su doplnujuce programy, ktore pridavaju vymozenosti na ochranu telefonu, navigaciu, prepinanie profilov, hesla, automaticke odpovedanie na hovory, sms, office a tak. Ale tie v prvom zozname z mojho pohladu riesia to co mi v 6120 na prvy pohlad chybalo...
Saker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dexfirst 2. 10. 2007 13:24

no konecne 6120 maju v orange.takze berem na akciu
dexfirst
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ajchi 2. 10. 2007 16:50

Existuje na tento telefon nějaký mp3 přehrávač, který třídí skladby podle toho, v jaké složce jsou na paměťové kartě nahrané?
Nokia E5-00, Nokia 6120 classic
ajchi
Junior

Odeslat příspěvekod machimshin 2. 10. 2007 17:07

Urcite hlavne multitasking, je to funkcia ktora je na nezaplatenie
N3210>N3200>SamsgSGH-X100>AlcOT311>SE T200>
SonyCMD-J70>SiemS55>N8210>N6230i>N7250i>N6100>N6230>SamsgSGH-X600>N70>N6310i>N6630>E61>N93>E61i>E71>E51>E90>N95 8GB>N78>E75>N900>E52
machimshin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Major_Sky 2. 10. 2007 17:15

No ja pouzivam CorePlayer na vsechno... videa i mp3. Jednoduse se jim da listovat adresarama po karte i pameti mobilu a vybrat si na prehrati cokoliv. Ma jednoduche ovladani, pri prehravani zobrazuje ID3 tagy, umoznuje rychly posuv atd... Proste mi to vyhovuje, ale zatim sem tech prehravacu moc nezkusil, odhaduju ze tak 6 a tento me z nich zaujal nejvic.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod hyppy 2. 10. 2007 17:34

prosím, mohl by mi někdo z vás poslat na email: francesco.stoupik@seznam.cz - aplikaci remind me??? Pokud to ovšem jde. Pokud ne, tak alespon odkaz na stahnuti bez registrace ci certifikátu. Ale taky si nejsem jistej jestli ten odkaz existuje. Hledal sem to, ovšem bez uspechu. Nekdo na foru psal ze ji ma , tak proto se ptam. cClock bych nezvládl ocertifikovat.Tak alespon za tuto aplikaci budu moc vdecný.diky
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod chipy 2. 10. 2007 17:36

Ajchi:LCG Jukebox.Jednoznacne najlepsi mp3(ale aj ogg napr.) prehravac.
chipy
Junior

Odeslat příspěvekod elencizkova 2. 10. 2007 18:48

Stále mám nějaké problémy s tou aplikací cCam , já jsem totiž úplné poleno :cry:
elencizkova
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků