Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Mr.T 2. 3. 2009 15:20

u2kuba: to jsi si všiml správně,taky jsem to zaznamenal... :-/
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior

Odeslat příspěvekod Fň.cz 4. 3. 2009 22:22

Dobrý večer,

také mám verzi firmwaru 6.01, ale žádné sekání hry City Bloxx jsem nezaznamenal.
Je to zvláštní, zřejmě se to někde projeví a jinde ne.
Fň.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod u2kuba 5. 3. 2009 09:27

Náhral jsem nový fw. ségře a je na tom stejně jako já a Mr.T. Možná může být problém někde jinde - nemám ale vůbec tušení kde...
Nokia 3210 > Siemens S35i > Siemens ME45 > Siemens CX65 > Sony Ericsson K700i > Nokia 6230i > Nokia 6120 classic > Samsung U800 Soul b > Nokia 6120 classic > iPhone 2G 16GB > iPhone 4 16GB
u2kuba
Junior

Odeslat příspěvekod liviniatko 18. 3. 2009 19:10

Ahoj, vie mi niekto poradiť, ako zmenim format suboru sms??? Potrebujem sms z Nokie 6120 classic preniesť do Nokie 5310, ale sms sa nedajú otvoriť a vypisuje mi: "format suboru nema podporu". Čo s tým? :hm Ďakujem :oboze
liviniatko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 18. 3. 2009 19:23

skus tu SMSku skopirovat do poznamok a potom poznamku poslat cez BT

to uz by mala vedet otvorit aj 5310
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez
glider
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.T 18. 3. 2009 20:09

liviniatko: a přes PC Suite jsi to nezkoušel překopírovat?
Moto MM CyanogenMod 7[2.3.2] + Vf 845 Mr.Edition V2.0.1 + Htc Magic 1.5 with Sense :) a pak se tu ještě povalují Nokia N82,Nokia 7110 a SE T68i :D :lol:
Mr.T
Junior

Odeslat příspěvekod bushood 8. 7. 2009 22:45

Dobrý deň
Mam jedem malý veľký problém. Ako zálohujem SMS správy z telefonu (mám ich uložené v pamati telefonu )? ???je mi jedno kde. Ide mi o to aby boli v budúcnosti čitateľné . Skúšal som nokia PC suite ale neuspel som.
Dakujem
bushood
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 9. 7. 2009 08:37

Dvě možnosti:
  • Nokia PC Suite - Zprávy (Nokia Communication Centre) - Soubor - Exportovat
  • Nokia PC Suite - Zálohovat (Nokia Content Copier) - Záloha
;-)
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bushood 9. 7. 2009 18:05

Velki pekne dakujem :-)
bushood
Junior

Odeslat příspěvekod nabijecka19933 24. 7. 2009 20:28

Čaute mohl by mi někdo prosím napsat jestli jde hacknout fw 6.01 protože, už nad tím sedím asi 9 hodin po různých fórech atd. a zadny zpusob se prozatim nepodaril, posledni nadejne reseni s programem helloox skoncile tim ze mi mobil ¨napsal ze pozadovany pristup aplikace neni zajisten. Kdyby někdo znal způsob tak prosím napište, jinak předchozí fw, byl super ten šel hacknout okamžitě tak kdyby někdo měl instalačku tak prosím někde hoďte, díky (fw mi přeinstalovali nechtěně v servisu při opravě).
nabijecka19933
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fň.cz 31. 7. 2009 09:42

Hezký den,

potřeboval bych poradit s telefonem 6120. Sehnal jsem si ho od známého za pár korun. A koupil jsem do něj 4GB kartu A-Data. Ale celkem se mi často stávalo, že se mi data z karty ztratili. Nepomohl ani restart telefonu. Navíc se telefon při práci s kartou na které je tak něco přes 1GB celkem zpomaluje, někdy se celkem nepříjemně seká.

Osobně mám podezření právě na kartu, proto bych chtěl zkusit koupit nějakou novou. Jak velkou kapacitu telefon bez problémů podporuje. Výrobce uvádí " pouze " 2GB". Četl jsem, že lze bez problémů provozovat i 8GB.

Stávalo se vám někdy, že se data z karty jen tak vypařili ? 6120 mi totiž jako telefon vyhovuje, ale tohle mi celkem hodně vadí. Kartu jsem formátoval v telefonu a pak i v PC a chová se to stejně.

Děkuju za reakce
Fň.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 31. 7. 2009 09:54

Data se vypařila. Zvládá i 16GB.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Fň.cz 31. 7. 2009 10:06

:-) děkuji za odpověď
Fň.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dakto25 2. 8. 2009 17:28

Na mobile začal mi rezonovať reproduktor pre telefonovanie, uznajú mi to ako reklamáciu?
dakto25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 2. 8. 2009 19:59

Samozrejme musis povedat ze si hudbu nahlas nepustal. Ak casto pustas nahlas a hudbu s basmy tak sa po case moze reprak unavit.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka