Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bushood 20. 1. 2008 19:40

jjj232 píše:ja som resetoval a nepomohlo tak to asi softverom alebo necim taki neni....

skusal som to ja ja .. nic sa nezmenilo. kusal som sa aj z ekvalizerom pohrat ale bezvysledne. myslite si ze by mi reklamaciu uznali ? a doteraz sa nemozem pripojit na net. je to dostatocny dovod ?
bushood
Junior

Odeslat příspěvekod Marlo79 21. 1. 2008 17:11

pouzivate niekto ine baterie ako su original dodavane do mobilu?
Pozeral som na ebay a je ich tam kopa velkokapacitnych.. ma niekto nejake skusenosti co su zac?
Marlo79
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareku 21. 1. 2008 19:12

for "paja75"
"Nechá se někde změnit, aby vyhledávání v telefonním seznamu probíhalo od začátku jména / tak jak to bylo ve starších telefonech/? Ted vyhledává od začátku i uprostřed jména..."
najrýchlejšie je to zosynchronizovať s Outlookom a v ňom manuálne spojiť krstné mená a priezviská(je to jednoduchšie) a tak uložiť do telefonu :wink:
alebo manuálne v telefone zmeniť kontakty(spojiť krstné mená a priezviská), ale ak máš viac kontaktov, tak by so ti to nedoporučoval :wink:
mareku
Junior

Odeslat příspěvekod Lesley 21. 1. 2008 19:36

Ahoj, mam prosbu, jak se odstranuji maily v mobilu? Nejde mi to smazat. Jak jsou ZPRAVY -> Seznam.cz -> tak jsem zkousela napojit se na moji mailovou schranku (na Seznamu.cz) a oni se mi tam objevily neprectene maili, a kdyz jsem pak maily smazala, tak i tak pretrvavaji v mobilu - proc??? A kdyz dam odstranit zpravu, tak mi to napise "Zahlavi zpravy zustane v pameti telefonu". Co mam udelat, abych se jich zbavila??? Prosim prosim o radu!!!!
Lesley
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 1. 2008 19:37

Když na mail najedeš, dáš odstranit, tak je tam i položka Z telefonu i serveru. Je tam?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lesley 21. 1. 2008 19:46

Jo, je to tam. Ale kdyz na to macknu, tak se provede jakoby akce odstraneni, ale ve finale to tam zustane :-( a obrazek obalky se zavinacem je skrtly cervene.
Lesley
Junior

Odeslat příspěvekod PA4OT 21. 1. 2008 22:02

Ked mi kamos poslal jedno video vo formate *.avi, tak sa mi slahlo klasicky do sprav, ale potom som ho nemohol nikam ulozit, mi to vypisalo ze format suboru nema podporu a konec, ani moznost ulozit som nenasiel......ako si ho mam ulozit??? popripade ako spravim to aby sa mi veci poslane cez bluetooth automaticky posielali a ukladali na kartu???
PA4OT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dagnok 21. 1. 2008 22:23

ahojte.
odstranit emaily sa mi podarilo podla navodu z netu takto:
na mailovom serveri treba vsetky prijate emaily vymazat, aby nebola ziadna prijata posta a potom treba na mobile zadat iba volbu spojit a synchronizovat so serverom a emaily by sa mali vymazat aj v mobile..

... tak isto ma stve to nastavenie BT ze prijaty subor ulozi medzi prijate sms a ked "subor nema podporu" tak s nim neide pohnut...
dagnok
Junior

Odeslat příspěvekod Lubosss 21. 1. 2008 23:50

Viem ze je problem ulozit nepodporovany format suboru poslany cez BT. Ale toto som vyriesil s aplikaciou x-plore kde som si ten subor medzi spravami nasiel a ulozil.
Lubosss
Junior

Odeslat příspěvekod dvojitalama 22. 1. 2008 00:06

Neviete prečo mi zrazu SmartMovie začal štrajkovať?
Predtým frčal super. Teraz sa mi po prehraní pár sekúnd zastaví a napíše Program is damaged!
Skúšal som ho preinštalovať aj nakopírovať nový film, ale bez efektu.
dvojitalama
Junior

Odeslat příspěvekod Lesley 22. 1. 2008 06:13

dagnok: Diky moc, povedlo se mi to odstranit! :tleskani
Lesley
Junior

Odeslat příspěvekod skyso 22. 1. 2008 09:53

Kupil som si redukciu z 3,5 na 2,5 jack, vysla ma na 125,-sk, a este, kedze mam v aute len radio s kazetakom:), tak som si pozhanal, taku kazetu, co ma vyvod na 3,5jack, a ked to vsetko pospajam tak si pustam songy z mobilu v aute...

A zaujimave je, ze ked mi niekto vola, tak tie repro v aute sluzia ako reproduktor fonu:)..heh

Mne ide .avi v pohode, a vsak musi to byt zripovane v prislusnom kodeku, inac ti bude hlasit, ze nema podporu, alebo ze zvuk sa neda prehrat atd..

Ja som si kupil 2GB kingston kartu, hodil som tam cele .avi z notasu 700MB, a ide v pohode, cize reagujem aj na velkost videa, nemusi byt v 240x240 ci kolko to je, ale kludne moze byt aj vacsie, a ide to v pohode..

skus restartnut fon, odinstaluje, restartni znova, a nainstaluj ho znova..

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
***************
Dell XPS m1210 12'1| 1280x800 WXGA | CoreDuo 1,6GHz | 2x512MB 667MHz | 80GB HDD | GeForce 7400Go 256MB TurboCache | 8x/24x DVD/CD RW DL | Webcam | WiFi |
skyso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dagnok 22. 1. 2008 12:39

to lubosss: diky, x-plore som pouzival ale az teraz som z nasiel aj prij. spravy cez BT
to PA4OT: nainstaluj lonelycatgames.com
x-plore , potom v nom cez: Menu- Tools- Messaging a potom cez menu sa da subor prijaty cez BT ulozit aj na pamat. kartu
dagnok
Junior

Odeslat příspěvekod jjj232 22. 1. 2008 15:28

Z akym prehravacom prehravate to avi??Lebo ja som si stiahol divx player a skonveertoval so si video do avi ale ked to pustim tak mi ide obraz iba zvuk a skusil prekonvertovat nieco vedcie a dal som to do telefonu a ked dam v divix player refres tak sa mi vipne divix player a ked ho zase zpne tak to video tam nemam...kde je chiba??mam si stiahnut volaki iny prehravac??a ked ano tak aky?
jjj232
Junior

Odeslat příspěvekod mulo 22. 1. 2008 15:57

skus core player tiez ti prehra .avi alebo si zozen smartmovie
siemens cx65 - nokia 6233 -nokia 6120 classic - Nokia N82- Orange Boston - Nokia C6-01- Nokia N8 - Nokia N9- LG L9
mulo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků