Nokia 6120 Classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cibo9 3. 10. 2007 16:51

Takze 2 Gb to ani nespomali ? Ked s 4 Gb to ide dobre?
Cibo9
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 3. 10. 2007 17:05

aquila si objednal do 6120c 6GB kartu,4GB mal asi full,nestazoval saze by sa spomalila
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _eF_ 3. 10. 2007 17:27

hyppy píše:tnejde mi se zaregistrovat na symbian signed. když zadám email, tak mi to napíše toto- Your email has address has been rejected as we do not accept registrations from publicly available email domains (e.g. gmail, yahoo, hotmail etc).t/quote]

Neznamena to, ze jsou blokly registrace, ale ze pro registraci je vyzadovanej email na normalni domene - odmitaj freemaily a podobny, nejspis proto, ze jsou naprosto anonymni pro ne. Takze je potreba pouzit mail na domene bez blacklistu.
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 3. 10. 2007 17:33

Cibo9 píše:Chystam sa kupit teda tento tel. 6120 classic . Ale rad by som keby mi niekto napisal , nech je tak dobry, ze ci 1 GB micro SD pametova karta ide svizne v tomto telefone. A ci 2 GB karta uz popripade nespomaluje telefon.. to je vsetko za odpoved dakujem , moc mi to ulahci kupovanie . a este poprosim znacku karty majitela .

Preco by kapacita pamatovej karty mala spomalovat mobil, to si niekde pocul alebo odkial to mas?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hyppy 3. 10. 2007 18:52

tak to mi prosim vysvetli, co znamená email na normální doméně bez blacklistu. to slysim poprve.diky p.s. zkousel sem ten yahoo mail, na kterym sem se zaregistroval a to mi neslo taky.
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 3. 10. 2007 19:34

to: hyppy
on tym myslel ze su blokovane adresy verejnych mailovych sluzieb. Ako tebou spominany yahoo alebo g-mail, zoznam a pod. Musis pouzit mail s domenou ktora nie je na symbiansigned blokovana. Ja som pouzil pracovny mail.
Naposledy upravil redmond dne 4. 10. 2007 15:01, celkově upraveno 1
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _eF_ 4. 10. 2007 14:54

Hyppy, viz redmond. Uznavam, ze formulace konce nebyla uplne optimalni, tak to dopada, kdyz clovek malo spi (., ale ze je vyloucena vetsina freemailu jsem rekl o neco jasneji... a mail na yahoo je co...?
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod FastIkarus 4. 10. 2007 14:57

Dollface píše:nemůžu tento telefon najít v katalogu mobilů, prosím pod jakým označením tam je? /quote]

Není tam
FastIkarus
Junior

Odeslat příspěvekod hyppy 4. 10. 2007 15:35

mail na yahoo je normální registrace na webovce yahoo-- treba mamut@yahoo.com - tak mi napiste prosim nejaky neveřejny nebo freemaily, abych vedel kde se mam zaregistrovat (na jakym mailu, abych se vzápětí mohl zaregistrovat na tom symbian signed.
hyppy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Major_Sky 4. 10. 2007 15:54

Pochop ze to nejspis nepujde z emailu, na ktery se da jen tak zaregistrovat pres web. Musis pouzit treba firemni email (napr. jmeno@firma.cz) a nebo najit takovou emailovou domenu (to co je za zavinacem), ktera neni blokovana, coz mozna budou nejake mene zname freemaily, kam yahoo rozhodne nepatri. Aby jsi rozumnel je to tak proto, ze k certifikaci nemaji mit normalni uzivatele pristup. Certifikace je urcena predevsim pro vyvojare symbianovskych apolikaci a tito vyvojari rozhodne maji firemni maily, pres ktere se tam muzou zaregistrovat.
Major_Sky
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 4. 10. 2007 16:12

Skus ak mas schranku od net providera. Pred chvilou som si uspesne zaregistroval druhe konto na mail chello.sk.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquila 5. 10. 2007 10:08

JeSuA_mAsTeR píše:aquila si objednal do 6120c 6GB kartu,4GB mal asi full,nestazoval saze by sa spomalila


nakoniec som tu 6GB vratil .. z tohoto dovodu 8)

Obrázek
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 5. 10. 2007 10:50

:mrgreen: :tleskani gratulujem...kolko stala? :lol:
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod antenor 5. 10. 2007 17:56

lol tak to už je síla 8gb hm a já si řikal jaký mám dělo se 4gb kartou
antenor
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 5. 10. 2007 18:23

JeSuA_mAsTeR píše::mrgreen: :tleskani gratulujem...kolko stala? :lol:-/quote]

80 euro ;) docela pohoda cena ..
aquila
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků