Nokia N95 [diskuze]

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kubidubidu 10. 9. 2007 11:31

N95 8GB závidím pouze RAM paměť. Jinak mi všechno "nové" příjde k ničemu, mám nymysli vůči klasické N95.
Kubidubidu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 10. 9. 2007 12:18

zatim resime ze to bude super ze bude vice ram ale otazka je zda v realu to neyjde uplne stejne treba prekopou system takovym zpusobem ze to zadny prinos nebude a treba konecne v dalsi verzi fw u u "stare" N95 to bude lepsi.

ted otazka pouzivate klasicky pcsuite nebo ten co by mel byt pro Nseries ale je vydany jen na N76 a N77?
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 10. 9. 2007 12:51

Ja pouzivam klasicky PC Suite, jednak je vyuzitelny pre vacsie mnozstvo mobilov a nemusi sa instalovat ako N Series PC Suite z web installeru (teda offline instalacia).
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rhinos 12. 9. 2007 11:13

stala se mi takova nemila vec.mam n95 od VF a protoze v nem nebylo posledni fw zmenil jsem pc a updatnul fw.pri tom jsem samozrejme prisel o vsechny customizovane veci co tam rudej dabel mel ale bohuzel i temata kde byly pouzity mensi fonty v pohotovostnim rezimu a to mi dost mrzi...nevi nekdo jak zmensit font v pohotovostnim rezimu pripadne nema nekdo tyhle customizovana tematka?
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod GMcz 13. 9. 2007 08:21

Zdravim, chtel bych se predem omluvit pokud se jiz odpovedi na me nasledujici otazky vyskytuji v tomto threadu, ale nemel jsem silu procitat celych 50 stran (20 zpet jsem zvladnul a search mi moc nepmohl). Abych se tedy dostal k veci, jsem cerstvym majitelem N95 (T-Mobile) a chtel bych se zeptat na nasledujici:

1) Nokia to konstrukcne opravdu nezvladla, chtel bych se zeptat zdali se da reklamovat ono klapani krytu a zdali ma vubec nekdo fajnovy kousek?

2) Piskani displaye - take maji vsichni majitele N95 nebo jsou i vyjimky? Jak je to s reklamaci?

3) Lupani ve sluchatkach pri presunu skladeb - to uz jsem vycetl ze vsichni nemaji...jak je to pak s reklamaci?

Uvital bych nejlepe zkusenosti s reklamaci v T-Mobile, ale nemusi byt...Na tyto otazky se ptam pac uvazuji zdali to ma vubec cenu reklamovat, jinak maximalni spokojenost, mobil opravdu vynikajici. Dekuji vsem za odpovedi
GMcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod arvid 13. 9. 2007 09:17

Ja mam jiny problem.. Nevite nekdo jestli jde nejakym zpusobem vytvorit v galerii slozky aby byla prehlednejsi? jako ze kdybych otverel "obrazky a video" tak misto fotek by se mi tam ukazali napr slozky "videa", "foto - dovolena" atd? takhle je to hrozne neprehledny. kdyz je tam toho vic.. jestli to jde nejak v telefonu, nebo je na to nejakej program?
diky moc za vsechny odpovedi
arvid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frizi 13. 9. 2007 09:49

rhinos píše:zatim resime ze to bude super ze bude vice ram ale otazka je zda v realu to neyjde uplne stejne treba prekopou system takovym zpusobem ze to zadny prinos nebude a treba konecne v dalsi verzi fw u u "stare" N95 to bude lepsi.

no aktualne sa pracuje na os verzii 9.5 ktora ma priniest mensie pametove aj hw naroky, rychlejsi start systemu atd. viac na http://www.symbian.com/symbianos/index.html. otazkou je ci pojde nova n95 upgradovat na novy system (dost o tom pochybujem :? )
frizi
Junior

Odeslat příspěvekod typekzdanovej 13. 9. 2007 10:43

Psiloc Font Magnifier for Series60 3rd Edition
Myslim ze toto je to zhanas do telefonu.
:hm
typekzdanovej
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rhinos 13. 9. 2007 12:41

To typekzdanovej:
dik to je presne ono sice to neni free ale aspon vim ze je to resitelny:)
MacBook Pro RETINA/15.4"/
rhinos
Junior

Odeslat příspěvekod GMcz 16. 9. 2007 15:28

Nikdo mi nepomuze? :((( Viz vyse :nenapadne
GMcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Driver 16. 9. 2007 22:34

to GMcz:

Co myslíš tím pískáním displaye?

Jinak reklamovat to můžeš přímo přes T-Mobile, ale rychlejší máš dojít si do servisu a to lupání v těch sluchátkách bude imho záležitost přehrání FW.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 16. 9. 2007 22:41

N95 8GB podle nokiamania by měla stát 18.000,- těžko ale říct jestli se ty problémy vyřeší nebo se naopak najdou ještě jiné.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 16. 9. 2007 22:55

Na me tedy nejak extra plastove nepusobi, ale spis me prekvapilo, ze displej nema kryci sklicko a ani se na nej neobtezovali dat aspon kryci folii.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 17. 9. 2007 00:09

M.: S tim souhlasim, folii tam dat mohli, stačila by taková jakou má třeba MDA III. Sice se dá dokoupit, ale zase aspon 100,- navíc za folii.
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 17. 9. 2007 09:01

Ale to sklo je dostatocne tvrde, tak ze skrabace nehrozia.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků