Nokia N95 [diskuze]

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod noker1 18. 4. 2007 15:34

chozefino píše:Ludiaa?? Pls hodte tu niekto foto balicka a setkeho co v nom bolo pri rozbaleni. :oboze: Zvedavost mi neda... :lol:
precitaj si recenziu na http://www.mobilmania.cz ;) tam to vsetko je
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 18. 4. 2007 15:35

Fotografií už tu bylo dost, ale kdyby přece jen měl někdo chuť kouknout se na porovnání s Nokií N73, tak můžete tady: http://www.s60.estranky.cz/clanky/smart ... -nokie-n95
Tady nic není. Výš koukej. :-)
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Luke288 18. 4. 2007 18:33

dave84: co jsi udelal s tim PC suitem? mam stejnej problem jak ty, nainstaloval jsem novej z webu, ale stejne mi to pres kabel pise, ze telefon nepripojen, pritom kdyz dam treba zalohu a vyhledat spojeni, tak ho pres kabel najde, ale na hlavním menu stale svítí nepřipojeno, tudíž mapy do mobilu nenatahnu
Luke288
Luke288
Junior

Odeslat příspěvekod dave84 18. 4. 2007 21:36

No ja ho nainstaloval ze stranek nokie.
A co ti nejde připojení přes PC Suite, nebo Velkokapacitní paměť?
Protože třeba mapy jsem nainsaloval ikdyž jsem neměl nainstalovaný PC Suite a velkokapacitní paměť se nemusí instalovat.
Takže jediná rada je zkusit přeinstalovat.
Jinka už mě to všechno začíná štvát, protože mám samé problémy s instalacema a to nejen se symbianem ale i ve Windowsech, myslím stolní.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rebirth 19. 4. 2007 06:54

Pozdravujem vazeni :) tak od pondelka som aj ja hrdym majitelom tohto skvostu, ale...
chcem sa spytat vas, ktori ju uz tiez nejaky ten den mate, ci je normalne ze baterka sa vyslaha za 8 hodin beznej (mozno trocha silnejsej) prevadzky fonu. Tak napriklad vcera... bateria mi naplno vydrzala asi 5 hodin a potom zostavajucich 6 dielikov mi zmyzlo behom 2 hodin a fon sa vypol. Som vacsinu casu v sieti 3G, par minut hovoru, asi hodina GPS, 15 min WIFI a par fotiek.. inak telefon v klude. A napriklad teraz. vecer okolo 9tej osm ho dal dole z nabijacky, logicky celu noc som s nim nic nerobil kedze som spal :) , rano uz len 6 ciarok na baterke a teraz je 8 hodin a baterka uz chcipa :-/ toto asi normalne nebude vsak?
Dakujem za pripomienky :)
rebirth
Junior

Odeslat příspěvekod Luke288 19. 4. 2007 08:45

to je normální. píšeš hodina GPS- to neni běžnej provoz telefonu
dave: mapy tam dostanu jak píšeš, ale PC suite i tak píše, že nepřipojeno, připojí se jenom přes BT a to jeste jenom někdy. sice dílčí činnosti fungujou, ale hlavní menu PC suitu píše nepřipojeno. možná nějaká chyba programu
Luke288
Luke288
Junior

Odeslat příspěvekod alex lebowski 19. 4. 2007 12:46

Mně vydrží TomTom bez nabíječky cca. 6 hodin a to má baterka větší kapacitu a je určena jen pro navigaci. Takže se není co divit, že N95 po hodině navigace umře...
alex lebowski
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Luke288 19. 4. 2007 13:47

řešil už jste někdo ten tón při simtoolkitový zprávě?
Luke288
Luke288
Junior

Odeslat příspěvekod haceksks 19. 4. 2007 14:28

muzete nekdo dat primy odkaz odkud se daji stahnout ty mapy z netu diky :oboze
Samsung Omnia 2, Tomtom go 950
haceksks
Junior

Odeslat příspěvekod dave84 19. 4. 2007 14:37

http://www.nokia.cz/mapy/
a postupuj dál na odkazy a podle kroků.
To luke 288: No mi pomohla přeinstalace Nokia PC Suite, a pak už to šlo.

Jinka stává se vám, že když jste připojeni přes Wifi, tak když napíšu webovou adresu písmeno po písmenu, tak mi stránka najede, ale když už ji tam mám uloženou a jenom na ni kliknu, tak mi nejde a napíše "žádná odezva brány"
Celkem divné a musím tak psát každou adresu, písmenko po písmenku.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BJ.Armstrong 19. 4. 2007 15:10

ako to vyzera s mapam pre slovensko ? lebo podla velkosti by som nepovedal ze budu nejake moc podrobne...
BJ.Armstrong
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dave84 19. 4. 2007 21:01

To Dragon 80:
Tady je volba navigace v 3D
Obrázek Obrázek

a tady třeba jiná barva
Obrázek Obrázek

a zde naplánovaná trasa a podrobnosti o ní
Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Amores_L 20. 4. 2007 19:36

Víte aspoň už někdo kdy jí dá do nabídky T-mobile..? :-)
Amores_L
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ritchma 21. 4. 2007 10:35

Můžete mi někdo poradit nějakej důvěryhodnej eshop nebo obchod v Praze kde si jí můžu koupit za rozumnou cenu kterou bych viděl tak zhruba do 21tis a měli jí skladem? Pouze deep plum verzi. Díky už mi to čekání vadí :oboze

//De Funes: důvěryhodné eshopy jsou předmětem diskuzí této sekce: Jaký telefon koupit a kde?, nikoliv této diskuze. Připomínám téma diskuze Nokia N95 v prodeji: zkušenosti, postřehy.
Kde jste zakoupili svoji N95 a za kolik?
Ritchma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nika_sz 21. 4. 2007 17:03

Tak tu čtu o nějakém pískání v n95 a musím se přidat k pozitivnímu výsledku,ani mě nic nepíská.Přenos je čistý. :)

Mám pouzdro Krusell na n95 a jde z počátku ztuha,ale po chvíli se přizpůsobí.

//matho83: prispevky spojene
nika_sz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků