Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Mobil-man 26. 3. 2008 17:02

taky jsem na rady odsud radsi vzal sandisk (ac o neco drazsi nez kingston) a funguje 100%.
Takze mohu jen doporucit, pokud chce mit clovek jistotu v kompatibilite
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod hajnalka 28. 3. 2008 22:26

Mam nokiu od Tmobilu a neviem ci sa uz na nieco prislo ako tento telefon odblokovat.Neberie my kartu O2:(.Ak su uz niake navody prosim o vysvetlenie ako sa to da spravit.Sorry za ot ale citat 250stran je na par dni:)
hajnalka
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 28. 3. 2008 22:33

rekl bych ze servis to zvladne, do odblokovani teto nokie bych se nepoustel...
Anonymni

Odeslat příspěvekod taťka 31. 3. 2008 09:44

Ahoj, mám zapnuto Automatickou aktualizaci data/času a po přechodu na letní čas se mi nic neaktualizovalo. Musím ještě někde něco nastavit, nebo tuto službu neposkytuje můj operátor a letní čas musím nastavit ručně - mám O2. Díky za odpověď
taťka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 31. 3. 2008 09:47

Tato funkcia musi byt podporovana operatorom, tak ze tvoj operator tuto sluzbu zjavne nema zapnutu.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sp@c3 31. 3. 2008 14:01

No mne to tiez samo neurobilo, a nejde mi do hlavy co s tym ma operator. Kedze bratovi telefon sam aktualizoval cas a ma rovnakeho operatora.
Operator s tym nic nema.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 31. 3. 2008 14:23

to: sp@c3
ale ma, je to sluzba siete. Dalsia vec je ze niektore mobily napr. s OS Symbian 9.2 nastavia cas automaticky to mohlo byt v pripade tvojho brata
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sp@c3 31. 3. 2008 14:34

Nie, moj brat ma siemens.
Tie toho dokazu, ale ci aj toto je tym, volako stale neverim tomu ze s tym ma nieco operator, ale tak aj to je mozne.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod Radek E. 31. 3. 2008 17:19

redmond píše:...Dalsia vec je ze niektore mobily napr. s OS Symbian 9.2 nastavia cas automaticky...

Tady jen z vlastní zkušenosti dodám, že automaticky si čas upravil i telefon běžící na Symbian OS 9.1 (konkrétně Nokia N73). Jeho automatika jde až tak daleko, že přemarkoval čas i u všech SMS zpráv - o což jsem ovšem vůbec nestál.

Z českých operátorů by změnu (resp. synchronizaci času) měl podporovat pouze Oskar a to až ve chvíli připojení se k datové síti (GPRS / EDGE přenos).
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sandra 31. 3. 2008 18:05

Ano, operátor s tímto problémem souvislost má. Automatickou podporu změny času v ČR podporuje Vodafone CZ, pokud nemáte chytrý telefon, který to zvládá sám nebo Vodafone, tak musíte hodiny přeřídit manuálně. Takže opravdu ano, operátor s tím souvislost má.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod sp@c3 31. 3. 2008 19:00

Akoto ze mne na Nokii 6300 sam cas nezmenilo a na siemensi cx75 ano? Operator rovnaky - T-Mobile SK.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 31. 3. 2008 19:06

No já bohužel opravdu netuším, jak to máte na Slovensku.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod jojo1 31. 3. 2008 21:31

siemens to dokaze aj sestre aktualizoval a mne nie a mame tmobile....takze nejde tu len o operatora (i ked jasne ze ked to operator podporuje tak nie je problem)....preco napriklad vo windowse aktualizuje cas aj bez netu na letny? takze je to v kvazi operacnom systeme (softwary) aky je v telefone nainstalovany.
jojo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jojo1 31. 3. 2008 21:31

siemens to dokaze aj sestre aktualizoval a mne nie a mame tmobile....takze nejde tu len o operatora (i ked jasne ze ked to operator podporuje tak nie je problem)....preco napriklad vo windowse aktualizuje cas aj bez netu na letny? takze je to v kvazi operacnom systeme (softwary) aky je v telefone nainstalovany.
jojo1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 31. 3. 2008 21:38

to: sp@c3
ok tak po lopate aby si to pochopil. Siemens ma funkciu letneho a zimneho casu priamo v mobile tak ze je to nezavisle od nastavenia casu sietou, nokia 6300 tuto funkciu nema tak ze sa musi spoliehat na sluzbu nastavenia casu zo siete. Sluzbu nastavenia casu zo siete musi mat zapnutu operator a tak isto musi byt tato volba zapnuta v nokii 6300. Pochopil si dufam.
redmond
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka