Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod mortysa 19. 3. 2008 10:09

stiahla som si do nokie 6300 aplikaciu "file lock" a "iLock" na uzamknutie zlozky (nechcem, aby mi niekto prezeral fotky co tam mam), nastavila som si tam svoje heslo, ale ked sa chcem dostat do k pamati telefonu, alebo na kartu tak mi to hlasi chybu "chyba aplikacie" - "security java/lang/securityException access denied" a neviem preco! neviem co s tym mam robit.... ak mi niekto poradi budem veeeeeeelmi vdacna ;-)
mortysa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mortysa 19. 3. 2008 11:03

aha...ok. tak sa opytam inak - existuje aplikacia pre nokiu 6300 na uzamknutie zlozky?? prosim nesklamte ma a povedzte, ze ano!
mortysa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sp@c3 19. 3. 2008 13:17

Ano, dokaze to aj file lock. Lenze ten je k...t pretoze pripony iba premenuva.
Najlepsie Moby explorer.
Je tam aj mnoho ineho vratane zaheslenia suboru.
Odhesli sa to potom tiez cez ten program.
Treba samozrejme nastavit pristup k aplikacii: volby>pristup k aplikacii>pristup k datam>pridat a upravit data>pytar vzdy.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod mortysa 19. 3. 2008 17:45

to si ma potesil :-)
idem to skusit - stiahnut moby explorer a pohrat sa s pristupom k aplikacii, thanx

pravdupovediac moby explorer sa mi moc nepaci :-/ foto som sice uzamkla - teda premenovalo mi to takze nie je viditelne. ale chcela som nieco take, coby mi zaheslovalo celu zlozku, teda ak ju budem chciet prezerat tak tam musim dat heslo. som totalny laik do mobilov takze neviem ci nieco take vobec existuje...

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
mortysa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sp@c3 19. 3. 2008 18:17

No ja nevim ci nieco take existuje aj na PC.
Inac Moby Explorer ti to nepremenoval ale aj zamkol. Keby si premenovala priponu s5 na .jpg tak by to nefungovalo.
Inac postacilo by ti keby si si to v mobile zabalila do archivu .zip? Nevim komu by sa to chcelo rozbalovat cez nejaku aplikejšn. Prakticky zamkne zlozku.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod Eliii99 20. 3. 2008 17:01

Zdrac¨vim chtel bych se zeptat jake mate zkusenosti s timto mobilem...jak je to s baterkou (kdy si s nim nebudu moc hrat a poustet mp3) tak jak vydrzi, baterka by se mela dat nebijet kdy chci ne?aby se nesnizovala kapacita a zivotnost nemusi byt vybita -proste ho hodim nabijet kdy se mi zachce ??
Diky za info
nebo je v tehle cenove relaci neco lepsiho....6300 se mi dost libi a i ty fce se mi libi
Eliii99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mortysa 20. 3. 2008 20:22

no hej o zazipovani som pocula... ale v podstate staci mi aj ten moby :-) hlavne je, ze mi to tam nikto nenajde a ked ja budem chciet tak si to tam najdem

to Eliii99: mne sa tato nokia velmi paci po kazdej stranke! jedine co mi vadi, ze nema irda (to sa ale da predychat), a co sa tyka baterky tak to je nula bodov bohuzial... mne vydrzi tak den, den a pol. ale zas na druhu stranu telefonujem tak hodinu denne. ale aj tak! je skoda, ze baterka je na prd. a nabijat ho mozes kedykolvek, pytala som sa na to predajcu. len prve tri razy ho treba nabijat tak 8 hodin vkuse. ja osobne som s nim velmi spokojna
mortysa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sp@c3 20. 3. 2008 22:14

Baterie Li-ion maju vyhodu ze sa nemusia uplne vybijat a uplne nabijat. Proste mam pol baterky tak si dobijem doplna. :)
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod partana 21. 3. 2008 17:10

Existuje na 6300 nejaka aplikacia, aby sa hodiny zobrazili na celom displ. alebo nejaky sporic?Orig. sporic je pre mna zle citatelny...
partana
Junior

Odeslat příspěvekod sp@c3 21. 3. 2008 17:33

Aplikacia jo, ale kto chce mat ako hodiny javu a nikam sa nepohnut :D.
Najlepsie je stiahnut si nejake swf animaciu ktora dokaze citat z mobilu cas zobrazit v podobe animacie. :)
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod Xpojnt 23. 3. 2008 12:04

Zdravim :)..mel bych dotaz..mam 6300 par dni a az na tu baterku si nemuzu stezovat..ale k problemu..jedna se o odstraneni pisnicek ze seznamu stop. Pres hudebni knihovnu v prehravaci hudby sem si aktualizoval knihovnu a nahralo mi to vsechny mp3 z pametovave karty..coz je oki, ale nahralo mi to i vyzvaneci tony a tony upozornujici a zpravu, ktere sem si take ulozil na pametovou kartu..pak pri poslouchani mp3 se mi tam stridaj zvuky na vyzvaneni a oznameni zpravy a rad bych jej vymazal z toho seznamu stop, aby tam byly ciste jen ty mp3 co chci poslouchat..poradite nekdo??..Dík :)
Xpojnt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Syfon 23. 3. 2008 12:08

Xpojnt: Sprav si playlist cez aplikaciu Prenos hudby, ktora je sucastou Nokia PC Suite. V tejto teme som o tom uz pisal, neskor to skusim najst.
Chuck Norris si vie kolenom poškrabať kríže keď ho svrbia
Syfon
Junior

Odeslat příspěvekod ovi 25. 3. 2008 08:30

Dovolil jsem si ještě jednou se vrátit k problému, který mě hodně trápí. Jelikož se mi stále nedaří editovat záznamy ve vícepoložkových kontaktech, provedl jsem změnu PC z brandovaného Vodafonu na nebrandovaný a dále jsem upgradoval SW na V 05,50.
Výsledek s editací je stále stejný, změny u kontaktu nelze uložit. V praxi to znamená, že pokud chci změnit u navedeného kontaktu např. vyzváněcí ton, nebo třeba přidat telefonní číslo do zaměstnání, musím kontakt smazat z paměti a kompletně ho navést znovu ( s použitím poznámek na papírku ).
Použití Nokia PC Suite i Oxygenu je rovněž nemožné. V Oxygenu se změna projeví v PC, ale nelze kopírovat do telefonu.
V paměti telefonu mám ještě 3,1 MB volné místo. Na kartě, i když to nesouvisí mám volný 1 GB.
Snad se najde někdo, kdo pomůže. :oboze
ovi
Junior

Odeslat příspěvekod kompot 25. 3. 2008 22:20

ahojte idem si kupiť kartu na n6300 ale neviem či ju mam kupit original nokia tam kde som kupoval mobil alebo nejaku z pc obchodu neviem ...prejavi sa niečo aj na rychlosti ? načita pam.kartu rychlejšie ?
kompot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sp@c3 25. 3. 2008 22:23

Ano original karty "nokia" => SanDisk su pre Nokie najlepsie. Drahsie od kingstonov ale oplati sa. ;)
Najme ak chces mat mobil aj ako mp3 prehravac.
sp@c3
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka