Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 3. 2008 19:07

Hry se do 1MB vlezou vpohodě a slovníky některé taky. Hlavně slovníky KODi mají velikost přesně 1MB a jsou dobré.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xpojnt 15. 3. 2008 19:27

Omlouvam se za svoji nezkusenost :)..ale co 3D hry? ty by mely mit vetsi velikost..a zvlada vubec 6300 3D hry?:)
Xpojnt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 3. 2008 19:30

Xpojnt: Na 6230i (S40 2nd)bolo celkovo na vsetky aplikacie spolu 1,5MB. A kazda samotna mohla mat max 300kB. A instalovat sa to muselo cez pc suite. 6300 (aj ine fony typu S40 3rd) mozu spustit hru hned po priati z dalsieho fonu cez BT. Ono to dava do pamate fonu. Vacsi subor da na kartu. S pamati fonu mozem cez volby>presunut> dat na kartu. Ale spat do pamati fonu to mne neslo na 6288. Tak isto ani posielat ked aplikaciu oznacim a dam poslat. S40 2nd mohli mat v pamati aj aplikacie jar ktore sice nemali podporu(bez instalacie) ale dali sa poslat na dalsi fon cez BT.Niektore aplikacie mozu mat aj trochu viac ako 1MB ako samotny subor ale pri spusteni do ram max 1MB. Viac dokazu symbiany a SE. Slovniky mavaju na vyber viac verzii aj na starsie fony. Ale nejake mapy alebo aplikacie ktore maju viac funkcii uz mi nesli a nemali ani 1MB. Ale mne na 6288 3D hry idu do 1MB. Pri hrach sa vzdy snazim zistit najprv ci ke napisany v podpore hry.
V casopise z hramy som pri 3D hre videl aj podporu 6300 Takze to zvladne.
Naposledy upravil Kniter dne 15. 3. 2008 19:38, celkově upraveno 1
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod eRiper 15. 3. 2008 19:35

No ale to 3D je v mobilu "3D". Já se zatím držím plošinovek a tak.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xpojnt 15. 3. 2008 19:48

Kniter: jj..oki..diky chlape
Naposledy upravil Xpojnt dne 15. 3. 2008 20:27, celkově upraveno 1
Xpojnt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 15. 3. 2008 20:13

Xpojnt: pouzivaj upravu posledneho prispevku a nepis 2 po sebe.
Ja ten tel osobne nemam. Ma ho u nas 5 kolegov a porovnaval som dlho svoju 6288 s 6300 a za tu cenu je to najlepsia s40 aj nokia (nova)na trhu. Aspon podla mna. Je osvedceny,jemny display, dobre sedi v ruke mali,bezproblemovy soft(teda statisticky) opak je to u 6280. Ale otlacky prstov no nieje to tak strasne. Niekto sa tu na fore stazoval ale ja som ich nejak na tom fone neregistroval. A to ho pouziva robotnik so zamastenymy rukami. Pokial sa ho nechces ukazovat. Aj vydrz sa da zniest.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paul.mp3 15. 3. 2008 20:39

kniter: na dispej jsem koupil od screenprotectoru fólii, už ho nemám, dal jsem ho bráchovi.. výdrž jsem měl 4-5 dní
jeden poznatek - testoval jsem pár desítek her, některé to nevzalo (a na k800i běžely v pohodě všechny), nevím, kde byla chybka, víc než 1mb ty hry neměly..
paul.mp3
Junior

Odeslat příspěvekod sp@c3 15. 3. 2008 21:07

Porste je jedno, D-cka zvlada v pohode, a ja mam v mobile hru velku 1.3 MB a hram. Tu nejde o velkost suboru, ale o heap pamat, ktoru namoze hra cerpat viac ako 1MB. Ako ked mas v pc v spravcovi uloh procesi. Opera ktora zabera na disku 29.1 MB a v procesoch so 4ma otvorenymi kartami mi ukazuje 41MB. Ale v mobile bez symbianu (ako aj N6300) si to nikde pozret nemozes.
To je asi tak vsetko.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod dysan 18. 3. 2008 16:56

Zdravim. Lze se nějak připojit k internetu z 6300 pres notebook s použitím bluetooth? děkuji za odpověd
dysan
Junior

Odeslat příspěvekod normund 18. 3. 2008 17:41

Hrozne mi vadi, ze si do prehravace nemuzu dat pisnicky, ktere chci zrovna poslouchat a na playlist se zaradi vsechny.. nevite o nejakym prehravaci, ktery bude fungovat normalne?
Urcite to tady nekde je, ale nechce se mi vse procitat, tak se omlouvam
normund
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 3. 2008 17:42

Ano lze. Zapneš BT v notebooku a připojíš se:-P Máš Vista nebo XP? Ve Vistě se ti objeví dole u hodin že je BT aktivní>klik pravým> a je tam něco jako připojit se pomocí APN či VPN. Už si to nepamatuju.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sp@c3 18. 3. 2008 18:11

Ale tak myslim ze na net sa bez symbianu nepripojis cez bluetooth.
Vim ze to ide s N73.
To normund: Pozri v sekcii javy hry a aplikacie temu KD Player. Je tam moj preklad tohto skveleho prehravaca.
Inak oficialna stranka:
Kód: Vybrat vše
http://www.easter-eggs.net.ru/KDPlayer/Other_Languages.htm
.
Uplne naspodu je moja slovencina.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 3. 2008 18:27

Tak záleží jak to pochopíš. Já jsem to pochopil že ji chce využít jako modem a to samozřejmě jde. Naopak ne jak píšeš ty.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sp@c3 18. 3. 2008 19:51

Jjo, samozrejme za ako modem ide. Musis mat nainstalovany PC Suite v nom je aj aplikacia na pripojenie k netu a musi byt kabel. Mam pocit ze cez modry zub to neprejde.
Kabel a PC Suite treba.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 18. 3. 2008 20:09

Ale přejde (osobní zkušenost). Ve škole jsme měli půjčený notebook kvůli referátu a já si o přestávce z nudy zkusil pohrát. Zapnul jsem BT, spároval mobil a notebook a pak jsem postupoval, jak jsem už napsal. Opakuju že to bylo ny Windows Vista bez Nokia PC Suite :!:
eRiper
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka