Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod cosmicboy 11. 3. 2008 14:12

S tou editací kontaktů mám stejný problém. Jediné řešení je kontakt smazat a znovu ho uložit s novými údaji. Ale docela mě to štve a rád bych se dopátral příčiny...
cosmicboy
Junior

Odeslat příspěvekod balkain 12. 3. 2008 06:55

jj, někdy stačí aby koncovka konektoru byla o několik desetin mm posunutá a hraje jen jedno sluchátko. U vietnam. obch. jsem sehnal sluchátka s 2,5 mm. Sice stála 60Kč, ale po zapojení jsem byl velice překvapen chvalitebnou reprodukcí s jedinou výhodou i nevýhodou. V místnosti (třeba v posteli :mrgreen: ) jsou dost hlasitá i když v mobilu je hlasitost na 1. Na ulici a MHD je to výhoda. :hm
balkain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m1ro 12. 3. 2008 08:26

Ja to robim tak, ze 2.5 jack zasuvam pomaly!! ak to nejde tak v tej polozasunutej polohe s nim trochu zakruzte a potom zastrcte celkom. nech je holka spokojna :)
m1ro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xpisk 12. 3. 2008 09:44

Tak presne tohle jsem zkousela a nepomohlo to - kroutila jsem, povytahovala, ne uplne zasunovala a NIC :( Uz mi dosla trpelivost, tak sem si objednala pro jistotu original redukci a sluchatka od koss - kdyz uz mi musi z mobilu trcet redukce, tak at jsou na ni poradny sluchatka :)
PS: pokud by mel nekdo zajem o ty MIO sluchatka, rada daruji :)

balkain: Jo, presne muj problem - o 1.5 mm kratsi koncovka konektoru... K vietnamcum pro elektroniku - radeji ne :) BTW za 60 kc s daji sehnat sluchatka i na netu - pokud veris, ze jsou kvalitni.... Jak sem psala niz-objednala jsem si redukci a sluchatka od koss. Fakt skoda, ze zrovna 6300 musi delat takovy problemy, kdyz je taaaaaaak krasna :)

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
xpisk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobil-man 12. 3. 2008 15:22

ja mam taky original AD-50 a je to uplne v pohode, k tomu sluchatka Sony EX51 a kvalita reprodukce stoupla o nekolik trid!
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 12. 3. 2008 16:08

Já viděl sluchátka za 7 Kč. A kámoš si houpil hned dvoje :lol:
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sumca 12. 3. 2008 16:27

ovi píše:Ano, i mě se to stalo asi před 14 dny. Protože jsem chtěl změnit nějakou drobnost v detailech u jednoho kontaktu ( narozeniny ), nevěnoval jsem tomu dále pozornost a změnu jsem zadal " NEULOŽIT ".
Po přečtení Tvého příspěvku zjišťuji, že se mi chová telefon stejně jako Tobe. Změně detailu lze zadat, ale při uložení píše, že se operace nezdařila a změny je nutno opustit jen BEZ ULOŽENÍ.
Stalo se to jěště někomu ?
sumca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ovi 12. 3. 2008 20:41

Jelikož se mi stále nedaží editovat záznamy ve vícepoložkových kontaktech, provedl jsem změnu PC z brandovaného Vodafonu na nebrandovaný a dále jsem upgradoval SW na V 05,50.
Výsledek s editací je stále stejný, změny u kontaktu nelze uložit. V paměti telefonu mám ještě 1,1 MB volné místo. Na kartě, i když to nesouvisí mám volný 1 GB.
Teď zjišťuju, že nelze editovat kontakty, ke kterým je již přiřazena fotografie. U ostatních je možné změny provádět a taky tyto uložit.
Takže tak, zase jsem o kousek dál. :arrow:
ovi
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 14. 3. 2008 08:49

dá se nějak vypnout modrá blikající dioda pi příchozí sms ? díky za odpověď
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 14. 3. 2008 09:34

discoteca:Tento telefon nemam ale nasiel som prispevok od sifona v tomto odkaze stacilo pouzit funkciu hladat.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sp@c3 14. 3. 2008 11:43

Ta dioda sa vypne v nastaveni profilov.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod discoteca 14. 3. 2008 13:59

dikes , dal jsem hledat ale našlo mě to 256 odkazů... doma lítají dva potomci a do toho se učím na státnice takže to bych nedal to najít, moc díky :tleskani
N8 silver, E7 dark grey + KOSS PORTA PRO
discoteca
Junior

Odeslat příspěvekod Xpojnt 15. 3. 2008 17:38

Zdravim..pred par dny mi ukradli Nokii 6230i a tak si rikam jakeho nastupce? A do oka mi prave padla 6300, ale k dotazu. U Nokie 6230i bylo omezeni pro java aplikace 2 MB ( takze sem tam mel nakej slovnik, naky 2 hry a bylo to plny . Jak je to u 6300 ?? Ma take nake omezeni (co se tyce velikosti) pro JAVA aplikace? Nebo tam muzu mit milion aplikaci? Dekuju za odpoved..pokud naka vubec bude )
Xpojnt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sp@c3 15. 3. 2008 17:50

Mozes tam mat aj tych milion aplikacii, pokial je volne miesto. Ale nesmu cerpat ramku viac ako je 1MB.
Je tu obmedzenie heap pamate.
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod Xpojnt 15. 3. 2008 18:59

A jaka je s tim zkusenost, kdyz Java aplikace je omezená velikostí max 1MB?? Preci stale postupem casu jsou aplikace vetsi a vetsi a nerad bych aby za par mesicu byla vetsina aplikaci nad 1 MB napr. u her, slovniku apod.
Xpojnt
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka