Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Cabuko 2. 3. 2008 21:20

Kniter píše:Cabuko: Skusal si pozret fotky v pc. Ale ak je to teda v ulozenej fotke ktoru pozeras v galerii, tak to bude mozno snimacim cipom fotaku. Ale aj ina chyba to moze byt. Ak prehranie fw nepomoze, tak to nieje softom. Asi ten servis

nuz nedavno som tam nahral 5.50.. tak skusim to prehrat a uvidim dam vediet potom..
Cabuko
Junior

Odeslat příspěvekod labus 3. 3. 2008 10:31

Sháním už nějaký pátek nějaký kvalitní Sudoku na N6300. Stáhl jsem jich asi 10, ale žádný mi nesedělo. Buď nepřehledné nebo otravovalo s reklamou. Nemá někdo tip na nějaký povedený kousek? Díky.
labus
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 3. 3. 2008 16:04

To co je přímo v mobilu ti nepřišlo dost dobré?
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod labus 4. 3. 2008 08:15

Po instalaci nového firmware mi přestaly všechny hry fungovat, tak jsem je smazal. Kdyby to původní sudoku byl někdo schopen uložit na web, byl by vděčný . . . :D
labus
Junior

Odeslat příspěvekod teplice 4. 3. 2008 08:47

Tak zkus přeinstalovat FW :-P
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania

Odeslat příspěvekod labus 4. 3. 2008 09:40

Hry přestaly jít po instalaci firmwaru 5.0 , při instalaci 5.5 se už nově neobjevily.
labus
Junior

Odeslat příspěvekod amok 9. 3. 2008 15:41

labus:
Zkus ipmart forum, tam jich je hafo, nutná registrace
Siemens C25 > Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 3330 > Nokia 6210 > Nokia 6310i > Nokia 6021 > Nokia 6300 > Nokia 5230 > Samsung GT-S5830 > Samsung 6802 > Samsung S2 I9100
amok
Junior

Odeslat příspěvekod jambe 9. 3. 2008 21:55

Mam novou 6300, zadaval jsem v pohode v kontaktech pridat detail - tony a jednotliva zvoneni k ruznym lidem a skupinam. Vcera najednou jsem chtel do skupiny pridat cloveka a psalo mi to operace se nezdarila, to same mi pise pokud chci pridelit zvoneni ke kontaktu jine nez je standard. Nevite nekdo co sem kde pomackal??? upgrade software jsem udelal a nic. diky predem jambe

No a jeste jeden postreh, pisete tady ze novy upgrade je 5,50 ale mi ukazuje nokia PC suiteze mam 5.00 a upgradovat se bude 5.00???

//Radek E.: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
jambe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ovi 10. 3. 2008 08:47

Ano, i mě se to stalo asi před 14 dny. Protože jsem chtěl změnit nějakou drobnost v detailech u jednoho kontaktu ( narozeniny ), nevěnoval jsem tomu dále pozornost a změnu jsem zadal " NEULOŽIT ".
Po přečtení Tvého příspěvku zjišťuji, že se mi chová telefon stejně jako Tobe. Změně detailu lze zadat, ale při uložení píše, že se operace nezdařila a změny je nutno opustit jen BEZ ULOŽENÍ.
Stalo se to jěště někomu ?
ovi
Junior

Odeslat příspěvekod Redneck 10. 3. 2008 10:12

Mám dotaz na posluchače mp3 co mají redukci a jiné, než přiložené sluchátka. Je kvalita s jinými sluchátky o poznání lepší, nebo se redukci a nová sluchátka nevyplatí kupovat? Ještě se chci podělit o jednu zkušenost se sluchátky, která se stala mě i mému kolegovi v práci (tomu to bohužel dělá dost často). Po zasunutí konektoru do telefonu, telefon vůbec nepozná, že byly připojeny sluchátka (originální) a vesele si stále hraje z reproduktoru. Třeba až na dvacátý pokus si toho všimne. Někdy to dělá i obráceně, po vysunutí konektoru stále vidí sluchátka. Kolegovi jsem doporučil reklamaci. Mě se to zatím stalo jen jednou takže to zatím neřeším (oba firmware 5.50).
Redneck
Junior

Odeslat příspěvekod danio 10. 3. 2008 11:19

jj to s tymi sluchatkami sa stalo aj mne..teda ze som sluchatka priprajal jak blazon ale telefon nic,tak som bol reklamovat,vymenili mi jack v telefone a odvtedy vsetko v pohode...ale stava sa mi parkrat ze mi telefon padne pri pocuvani hudby,hlavne v skole ked si dam telefon do lavice a potom sa postavim a telefon padne na zem a sluchatka sa vytrhnu,vtedy ma vzdy zamrazi ze sa mi stane opat to iste,ale zatial nic,ten vnovy jack este drzi...co som fest...no a otec mal prave opacny pripade,ze slcuhatka mal odpojene a predsa sa fon spraval tak ako keby boli pripojene,ale to nie na 6300
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior

Odeslat příspěvekod kompot 10. 3. 2008 22:03

Cabuko píše:Ahoj,

z nicoho nic sa mi pri snimani fotky zacali zobrazovat dve biele ciari, ktore idu cez stred displeya.. aj po odfoteni fotky ich tam vidno.. pokazila sa optika fotaku alebo co to mohlo zpricinit? fon mi nepadol ani nic podobne a ma asi tak mesiac aj nieco..
stretol sa uz niekto s podobnym problemom?

tak toto robilo aj mne ale bol som to reklamovat a dali my tam novy fotak
potom čo mi tam dali novy fotak pri približeni fotky formatovo zmenši napr fotim pri max rozlišeni a žiadnom zoome fotka je ok ale ked obraz približim fotku da do formatu 240x320 tak teraz neviem je každy fotak na n6300 taky alebo pri reklamacii my tam taky dali???
kompot
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 10. 3. 2008 22:11

Zoom je digitální nikoli optický. Tzn. že zoom je poze výřezem z původní fotky a čím více zoomujete, tím menší velikost bude mít výsledný obrázek.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod balkain 11. 3. 2008 13:42

Redukci z 2,5"na 3,5" mám a jsem s ní spokojený. Nemusím shánět sluchátka s 2,5" koncovkou. Co se týká kvality reprodukce přes redukci opět záleží na sluchátkách. Již jsem to tu psal, že jsem vyzkoušel patery sluchátka přes redukci s různou kvalitou reprodukce. Jedinou nevýhodou redukce je,že mobil se prodlouží o délku redukce. Ooo, jinak redukci sem koupil za 41Kč.
balkain
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xpisk 11. 3. 2008 13:50

Mam podobny problem. Snazim se sehnat k nokii 6300 sluchatka - ale jina nez original nokie, protoze mi jaksi nevyhovuji. Problem je v tom, ze kdyz uz sezenu sluchatka, co maji jack 2.5 mm, tak pri zasunuti do telefonu a spusteni prehravace mi hraje jenom jedno sluchatko - a to jsou to stereo sluchatka... Tak premyslim, kde je chyba a zda se vubec k tomuto telefonu daji sehnat neoriginalni sluchatka s 2.5 mm jackem, aby byly pouzitelne. Nevite nekdo o nejakych? Ja zkousela MIO a bohuzel nefunguji.
xpisk
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka