Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod esquire 7. 1. 2008 10:31

Andrysska: Bohužel nejviditelnější je ta výdrž při používání datových služeb GPRS/EDGE. To baterka klekne třeba už za půl dne, co je velmi nepříjemné. Ten displej si bere opravdu hodně energie.
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod fmato 7. 1. 2008 11:05

ja mam zase n6300 od tmobilu a zavidim orangu ten aktivny poh. rezim, mne sa zda lepsie vyrieseny ako original (menu na lavej strane aj s popisom jednotlivych oploziek)

Neviete niekto kde mozem stiahnut nejaky NORMALNY 3gp player na tuto nokiu? Pretoze originalny je uplni *****, nemoznost normalneho posuvania, resp. skoku vo videu.

Odeslat příspěvekod redmond 7. 1. 2008 11:09

Kup si iny mobil, lepsi prehravac nenainstalujes.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Jakub7 7. 1. 2008 11:37

Mam 6300 a ziadna aplikacia sa nevie pripojit na net, opera-mini ,hry, java slovnik, snazi sa o pripojenie cca 3 min. no neuspesne. Asi mam nieco zle nastavene. No neviem co:) ? Inak mi wap funguje v pohode. Len tie aplikacie...:(
Jakub7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod esquire 7. 1. 2008 11:54

Jakub7: Nech si poslat nastavení APN internet ze stránek Nokia, dole Vyžádejte si standardní nastavení. Přijatou SMS dej uložit. :wink:
esquire
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sp@c3 7. 1. 2008 11:55

Mas pausal ci kredit?
sp@c3
Junior

Odeslat příspěvekod kaspara 7. 1. 2008 12:20

Kniter píše:Kaspara:to sa da. Uklada to ale do nepristupnych zloziek pre mas storage alebo pc suite. To ulozi ako inaksia sms. Ale inde do pamati telefonu. Aj keby si sa dostal k tomu treba na to program. A na vyrobu treba editor. Ked sa to chces naucit tak hladaj.(aj v googli) Inak poslat si to je jednoduchsie.

Nejak jsem tu slozku v mobilu nenasel, ale nasel jsem tuto adresu: http://wap.mob453.com Lze se tam zadarmo stahnout mazaci logo :tleskani
Jinak tu adresu, co si mi poslal pres SZ jsem nasel, akorat se mi to nedarilo stahnout, coz uz ted nevadi.
Dik
NB:Dell Studio XPS 16,Win7 Home Premium
PC:Intel Pentium D 930;Asus P5WD2 PREMIUM;DIMM DDR2 2048MB 800MHz 2x;VGA HD 4850 512MB;1.5TB+500GB SATAII;DVD±RW/RAM DL8 LightScribe;Chieftec MidT 400W;PHILIPS19";Logitech MX620;Umax OFFICE;Win7 Ultimate
kaspara
Junior

Odeslat příspěvekod gazdiq 7. 1. 2008 13:13

to vam tam vadi ten jeden mizerny riadok? neviem ako vy ale u mna ziadne logo neexostije.. je tam len jedno slovo hore ze t-mobile:-)
gazdiq
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buksanto 7. 1. 2008 13:37

je nejaka finta aby som mohol pocuvat radio cez reproduktor bez pripojeneho handsfree? dost ma to otravuje
buksanto
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 7. 1. 2008 13:44

nie, headset musi byt pripojeny mobil ho vyuziva ako atenu
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 1. 2008 16:51

Na niektore fony sa dal dat patch. Na nokia asi nie ale ked chces odstrihni si z nejakych pokazenych sluchatiek konektort. Ale bez toho kablika to radio bude strasne sumiet a niektore stanice nenajde vobec. Alebo daj tam redukciu ad-46 bez sluchatiek. Ta ma 60cm a budes na nej tlacitkom prepinat stanice. A niekde som vydel aj taky konektor co mal len tenucky kablik.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod K0shiK 7. 1. 2008 17:39

K0shiK píše:...vidim jaký tu řešíte problémy se sprzněnym firmwarem... :roll: provádí O2 na telefonech podobný zvrhlosti ?r/quote]

Prosim, potřebuju to vědět :) máte ji někdo od o2 ?? :?:
K0shiK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dawy 7. 1. 2008 18:07

Jh.soft.serv píše:zabudol si resetnut so znamym kodom na reset *#7370# a az potom update-nut. Stratis vsak vsetko.

ten tvoj kod vobec nefunguje
dawy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radzimko 7. 1. 2008 18:08

co pod tym myslis?ja mam 6300 z O2 SK a jedine co tam bolo nastavenie na gprs od nich a este jedna tema ktora sa dala vymazat...
radzimko
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 1. 2008 18:25

To dawy:
spravny kod na s40 je 7780 a je to len obnova povodnych nadstaveni a neviem ci to pomoze. Nic nestratis. Len sa ti niektore nadstavenia(zvonenia,dorucenky apod.)nadstavia na povodne. A vypyta si to ochr.kod. Ak nebol meneny tak je 12345.
7370 je na s60 a tam stratis vsetko co tam nebolo od vyroby.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka