Nokia 6300 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod one-z 24. 11. 2007 22:02

A fotky červený nemáte? Já viděl dvě, na jedný se mi hrozně líbil a na druhý nic moc... Dost o ní uvažuji, protože se mi vcelku i líbí a hlavně se mi nechce moc kupovat černou, když jí má každej...

Petr H.. píše:Z toho důvodu bych měl radši tu bílou. Na ní by nemělo být nic vidět. Divný ale, že nikde nejsou žádný fotky... :hm

No právě, ty fotky co jsem viděl vypadaly děsně... A podobně to je s červenou... :cry:

//Radek E.: příspěvky sloučeny.
one-z
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl23 25. 11. 2007 13:36

Mam tento telefon teprve kratsi dobu, ale je skutecne ta baterie tak slaba, nebo mam nejakou chybu na mem telefonu. Nevydrzi ani 2 dny, Vyresila by tento problem treba tato baterie > http://www.mobilopava.com/index.php?&d=1&id=2613

Nebo byste mi nekdo doporucil neco jineho ?
Majkl23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pufo Callo 25. 11. 2007 14:39

a co s tym telefonom vsetko tie 2 dni robis? Ak pouzivas mp3 a hras hry, tak okrem par "vyvolenych" telefonov ti nevydrzi viac ako 2 dni ziadny..
Pufo Callo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 11. 2007 14:42

one-z: Já jsem viděl 6300 na živo jak bílou, tak červenou, tak černou, a řkenu ti že z nich ta nejhezčí je fakt ta černá.. Ty ostatní dvě se mi teda vůbec nelíbily.. Ale je to věc názoru.

Majkl23: pokuď telefon hodně zatěžuejš tak ty dva dny jsou u kapacity baterky 6300 celkem normální.. Já mám na 6234 1100mAh a vydrží zatěžovaná kolem těch 3 dnů.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 25. 11. 2007 15:29

vizitix: no právě, toho se bojím, že se mi líbit nebude... Já to stejně vidím, že skončím u černý, která je sice hodně pěkná, ale budu jeden z davu :) Ještě přemýšlím o 6500, tu zatím nikdo moc nemá, ale že by se mi chtělo přidávat dalších 3500 Kč navíc to se zrovna říct nedá :D
one-z
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 25. 11. 2007 15:56

one-z: Ta černá je z nich fakt nejlepší.... Tak si kup 6233 či 6234, ta není taková tuctovka jako 6300, ale nemá ty "kovový" kryty..
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod one-z 25. 11. 2007 16:19

6234 se mi vůbec nelíbí, ale o té 6233 bych uvažovat mohl to je pravda a je i levnější :)
one-z
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl23 25. 11. 2007 21:41

to vitix : Nevím co znamená hodně přetěžuješ, ale já jsem fakt zvědavý. Zatím ho mám jenom pár dní tak jsem ho hlavně zkoumal a zkoušel co umí. Ale doufám že do těch 2 dnů počítáši třeba 40 minut koukání na film a nějakou tu mp3 + klasické používání telefonu ( SMS , hovory, wap...)
Majkl23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wASQ 26. 11. 2007 13:52

Jen sem se chtel zeptat, jestli ekzistuje inteligentnejsi sofware na prochazeni obsahu telefonu nez Nokia Phone Browser? Treba neco co by me prihlasilo tenhle telefon jako flashdisk a mohl sem s nim tim padem pracovat normalne v comaderu. Pro me je to dost neohrabany a prijde mi zbytecne pomalej.
Predem dik za odpoved

*wASQ
wASQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 26. 11. 2007 13:58

Jasne ze je moznost tento mobil pripojit kablom ako flash disk, staci pozriet do navodu a vedel by si to.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wASQ 26. 11. 2007 14:10

jasne, pozrol som do navodu a kablem ho pripojenej mam nicmene se mi nenahlasi jako dalsi diskova jednotka. to je ten problem...
wASQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 11. 2007 14:23

Aky mas kabel? (original?)DKE2 a klikol si potom v tel.na ukladanie dat. Ak to tam je. Ak ine zar.v usb idu tak chyba v mini usb konektore nieje. Zly kontakt byval hlavne pri popporte
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majkl23 26. 11. 2007 18:58

Chtěl bych se zeptat na fotoaparát. Fotky které jsem udělal venku jsou fakt docela pěkný, ale doma při umělém světle je to hrůza. Potřeboval bych radu jak udělat alespoň trochu čistou fotku bez ruchů i v místnosti ???
Majkl23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 26. 11. 2007 19:49

Tak asi posvítit si baterkou nebo si rožnout :-) Bez blesku prostě za šera fotit nejde. Noční režim prostě všechen šum nezkoriguje nikdy.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Majkl23 26. 11. 2007 20:18

nefotím za tmy, ani za šera, prostě za normálního světla v místnosti během dne. I můj starej Alcatel s rozlišením 640*480 udělal desetkrát lepší fotky v místnosti :-(
Majkl23
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků