Příjde nástupce Nokia 6021?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod kcg 3. 1. 2007 18:14

Dobry den,
celkem se mi libi 6021, ale rikam si, ze uz ma za sebou nejaky ten patek a tak by se mohl objevit nastupce -- tedy mobil s bluetooth, edge a _bez_ fotaku. Nevite jestli se neco takoveho u Nokie nechysta? Treba neco jako 6071 postavena na 6070 by nemusela byt k zahozeni... :-)
Diky,
Karel

//De Funes: upraven název vlákna.
kcg
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 3. 1. 2007 18:42

o ničem nevím a asi se k ničemu ani neuchyluje. Jestli by nevadila vyšší cena, funkci dokáže zastat dost vybevená Nokia E50-2
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod gogo.spk 3. 1. 2007 18:56

6021 kromě jiných také vlastním a silně uvažuji, že si zakoupim ještě jeden kousek za moji dosluhující, protože se doprodává a za několik týdnů už nebude k mání, nic lepšího od Nokie není ani ve výhledu na cestě .... mám ještě 6230i , ale moje stará 6021 ji hravě strčí do kapsy .... kvalitnější displej ( větší font, lépe podvětlený, na denním světle jsem ještě neviděl nic lepšího, čitelnost jako u ČB displejů ze zlatých časů telefonů :D ), ovládání je alespoň pro mne mnohem příjemnější než u 6230i, protože moje prstíky nejsou ve velikosti 12-ti leté dívky a pohyb v menu telefonu je utrpení, hlavně pohyb do prava a do leva téměř nikdy nevyjde na první pokus :)
Naposledy upravil gogo.spk dne 3. 1. 2007 22:06, celkově upraveno 1
gogo.spk
Junior

Odeslat příspěvekod MartasN 3. 1. 2007 20:17

Nokie 6020/21 jso moc dobre founy,z solidni vydrzi na jedno nabiti(i tyden) Maji velky citelny font a nabidnou vse co bezny uziovatel potrebuje navic v elegantnim "baleni".
6021 s BT ale bez foto ma navic zadni stranu prijemne pogumovanou.Jediny co bych temhle modelum vytknul(tyka se to vetsiny nokiii) ze se jim dost prasi pod displej....
Nokii 6070 bych asi nechtel...i kdyz ma S40 na pasivnim CSTN displeji na slunicku moc neuvidis.
Nokia E50+microSD 128MB/Nokia 5140i to Work.
YAKUMO Delta 300-GPS,Panasonic LUMIX DMC-FX3 + 2GB SD Card,Internet CDMA 512k
MartasN
Junior