Je Nokia N70 problémový telefon?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Darknest-Lord 5. 12. 2006 16:58

Zajimalo by mě kolik lidí mělo (má) problémy s NOKII N70. Dnes sem totiž slyšel od jednoho prodejce mobilních telefonů že to nějak nedoporučuje že tydlencty nokie mají nějaky špatný SW vsobě a že se to hodně reklamuje :-\ Sem se naní dost těšil, ale toudle zprávouo mě opravdu nepotěšil...co si myslíte ? :-)

//De Funes: upraven název vlákna. Původní název se tázal na něco zcela jiného, než hlavní dotaz diskuze. Původní dotaz byl také duplicitní k tomuto tématu: Má smysl ještě kupovat Nokia N70?
Darknest-Lord
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod muhehe_ 5. 12. 2006 17:03

Já s ní nemám nejmenší problém. A prodejce řek nějakej konkrétní problém v SW?
muhehe_
Junior

Odeslat příspěvekod Darknest-Lord 5. 12. 2006 17:10

Pry nějake problemy se symbianem...

A já mám takové štěstí na telefony že co si koupím tak sním jdu později na reklamaci :-( Teď jsem reklamoval Nokii 6230i..ta se prozměnu sama od sebe vypínala :-\ ... no ale to je jedno...a rád bych už měl klid...

//De Funes: příspěvky sloučeny.
Darknest-Lord
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 5. 12. 2006 17:13

Pokazit se ti může jakýkoliv mobil i jiné značky.. Určitě bych se toho nebál a mobil v klidu koupil..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darknest-Lord 5. 12. 2006 17:20

Je mi to jasné že se může pokazit kterýkoliv mobil... Jen mě tak zajíma kolik lidí se stím setkalo.. říkal že to hodně lidí reklamovalo no.. Tak se ještě ptám =)
Darknest-Lord
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Filip Novák 5. 12. 2006 17:57

Pokud bych mohl mluvit za sebe, tak žádné problémy s fw jsem při používání tohoto telefonu nezaznamenal... :wink:

A je pravda, že je to individuální - pokazit se může každý mobil. Nemyslím si ale, že by Nokia N70 byla nějak více náchylná k fw poruchám než ostatní mobily...
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darknest-Lord 5. 12. 2006 20:06

A doporučili byste někdo při koupi N70 si nechat přehrat novy FW ? pry je to zadara když je to v zaruce... :)
Darknest-Lord
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfXXL 5. 12. 2006 20:25

Myslim že s tímhle telefonem chybu neuděláš,N70 je dobrej foun a co se týká poruchovosti určitě není větší než u jiných symbianových Nokií.A FW si přehrát určitě nech jestly ta možnost je protože každý nový FW opravuje nějaké nedostatky předchozího.
XXL Hardcore
WolfXXL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin 5. 12. 2006 20:38

Mám už druhou N70-tku. Jednu jsem měl úplně novou od T-Mobile a teď mám rok starou od Eurotelu. Vše zatím v pohodě! Absolutně žáden problém! A "nenutil" ti tam náhodou nějaký jiný founek, co už mu tam leží delší dobu a nemůže se jej zbavit!? Taktéž v práci mají dva kolegové N70-tky a bezchyby!!!
Nokia N80
Domin
Junior

Odeslat příspěvekod Luche 5. 12. 2006 20:40

buď v klidu N70 je dobrá, mám jí už rok a firmware jsem si nechal přehrát někdy v květnu (zadarmo),ale žádnej rozdíl jsem v tom neviděl. Ale když už, tak bych dneska asi zkusil N73 :-P
Luche
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Darknest-Lord 5. 12. 2006 20:44

Ne ne, žádny jiny founek mi nenutil :) je to znamy od tatika :-) berem telefony hlavně odněho, ma to za dobré ceny..
N73 ? Ta se mi právě nějak nechce líbit..nepadla mi dooka ani trochu..ještě se mi líbila ta music edition N70, ale ta zase bude drahá oněco...
Darknest-Lord
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Driver 5. 12. 2006 21:19

Symbian jako takovej ma hodne chyb. Ale nejde o telefon, je to vec OS. A co nevyresi hard-reset, tak pak jedine...
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sniper 5. 12. 2006 21:32

Nestraš zejtra si pro ni jdu :lol:
Sniper
Junior

Odeslat příspěvekod Darknest-Lord 5. 12. 2006 21:44

Nestraším, jen se ptám :) Sem nikde nějak moc nepotkal nějakopu kritiku ( jako že by bylo něco vadného nebo tak a někdo šel na reklamaci.. )
Darknest-Lord
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PantheraLeo 5. 12. 2006 22:15

Co se týče N70 - podle mne to je zastaralý model smartphonu s mizerným displayem. Na druhou stranu ma ohroumnou RAM a celkem good fotak. Pokud ti do toho muzu kecat tak bych bral spise Nokii E50 popr. 5500 SPORT, nebo skus treba SE K800i. ja bych bral taky treba MDA Compact II. Zalezi to pouze na tom co od telefonu ocekavas a kolik na nej mas penez, skus to sem napsat.
PantheraLeo
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků