Rychlost odezvy N3230

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod neveceral 7. 7. 2005 12:47

Zajímalo by mne, jak je na tom telefon 3230 co se týče rychlosti ve srovnání s 6630. Jsem si vědom rozdílů rychlosti procesoru (120 x 220MHz), ale zajímalo by mne, uživatelsky, jak je to v PRAXI - tedy myslím v klasickém pracovním nasazení - tj. kalendář, sms a adresář. Pozná se vůbec rychlost procesoru v těchto případech a je ten rozdíl opravdu zásadní, otravující, postřehnutelný či jen neznatelný? Jinak pro objektivní posouzení - mám stovky kontaktů a plný kalendář :( .
Díky za odpověď. D.

P.S. Jinak telefon mám opravdu pouze na práci, nebudu si na něm pouštět filmy, ani hrát hry, od toho jsou lepší zařízení (těším se na PS3 :-) ).
neveceral
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k.a.e.l 7. 7. 2005 14:20

3230 vlastnim a 6630 jsem mel jen chvili v ruce, ale muzu rict, ze rozdil je znat napriklad pri vstupu do menu, pri foceni, spusteni seznamu "Jdi na" nebo i nekterych polozek menu. 6630 je urcite sviznejsi a je to znat i kdyz zrovna nepouzivas vsechny multimedialni funkce. Z tech moznosti, co davas, bych to klasifikoval asi jako postrehnutelny rozdil, da se s tim zit (pracovat) :)
Ericsson GF768 -> Nokia 3310 -> Nokia 6230 -> Nokia 3230 -> Nokia N90 -> Nokia N70 -> HTC Magician -> Nokia N70 -> HTC Excalibur -> Nokia E61i -> E-Ten X500 -> Nokia 6120 Classic -> Apple iPhone -> Nokia E71
k.a.e.l
Junior

Odeslat příspěvekod neveceral 8. 7. 2005 05:47

Velmi děkuji za odpověd, D.
neveceral
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků