Problém: Synchronizace kontaktů Nokia 6230i -> NPC Suite

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jenda.69 1. 11. 2006 21:24

Ahoj, táta si pořídil BT do PC ke svojí nokii. Nainstaloval si nejnovější Pc suite a zkusil synchronizaci. Chtěl si zazálohovat kontakty. Vůbec to nešlo a tvářilo se to jako že se to dokončilo a přitom nic nikde.
Někde na internetu jsem vyhrabal, že má zkusit starší PC suite, tak nainstaloval ten, co měl na CD, dal kontakty - aktualizovat a naskočilo "Mobilní telefon odmítnul operaci" tak jsem na to chvilku koukal a pak jsem kliknul na synchronizaci, spojit se a naskočilo, že telefon není podporován :shock:
Když jsem dal zálohovat kontaky, tak to šlo uplně v pohodě, udělal se na disku nějakej soubor a vypadá to, že v něm jsou.. Ale vytáhnout ty kontakty tak nějak, aby se daly upravovat mi přes PC suite nejde...
Poradíte pls? V nokiích jsem uplná lama a jsem z toho mimo.. zlatej muj Siemens :lol:

//De Funes: upraven název vlákna.
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 3. 11. 2006 15:57

Tak synchronizace nebo zalohovani?

Pri pripojenem telefonu najed v Exploreru na adresar a jeho cely obsah si zkopiruj do pocitace. Nejjednodussi a nejrychlejsi.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 3. 11. 2006 23:32

Mno, synchronizace píše, že telefon neni podporován.
V tom exploreru si najedu na mobil/kontakty (nic tam neni, je to prázdný), dam aktualizovat a ono to vyhodí tu hlášku, že telefon odmítnul operaci...
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 3. 11. 2006 23:50

Rozhodne pouzij novejsi PC Suite. Problem muze byt take ve fw telefonu a tudiz i v BT.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 3. 11. 2006 23:53

Nejnovější Suite jsme zkoušeli (ten nepsal žádný chyby, jen prostě nic nedělal), ten, co tam mam teď je z CD a píše aspoň tohle.. a jo, když jsem dal zálohu a kontakty, tak to uložilo nějakej ten soubor. Když jsem ho otevřel v poznámkovým bloku, tak vypadal, že je plnej kontaktů.. :hm
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 4. 11. 2006 00:15

Zkus jinaci soft, napr. Mobiledit!.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jenda.69 4. 11. 2006 22:27

Mno jo, zkusil jsem a s tim to jde.. Sice mi je ten soft nesympatickej, ale aspoň umí to, co táta chce. A o tom to je.. :)
jenda.69
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků