Nokia 6234 - přehrávač filmů s přetáčením pro Nokii?

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 13. 9. 2006 19:31

zdravim, mam dotaz, mam nokii 6234 a cpu do ni 3gp filmy ale docela me stve ze nejdou pretacet. existuje nejaky program treba pres javu kery by mi umoznil se divat na ty videa a pracovat snema pretacet atd..? dekuji za info

//De Funes: upraven název vlákna.
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 9. 2006 19:34

neexistuje..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 13. 9. 2006 19:36

fakt ne? to je docela skoda
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod Cream 13. 9. 2006 20:12

Musis si zvykat..Ak ti to moc vadi,predaj 6234 a kup si nejaky symbian 8)
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Frankenstein... 13. 9. 2006 20:15

a nebo nejaky skvely sony ericsson :lol:
Frankenstein...
Junior

Odeslat příspěvekod Rboost 14. 9. 2006 13:39

Kua..Nokií je jako švábů ! Tak to někdo, kdo se v tom vyznáte naprogramujte - kdyby vám dal každý za jedno stažení pětikačku, tak jste ve vatě !! :wink:
P.S. já bych za to dal i kilo.
Rboost
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 14. 9. 2006 14:57

Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nighthawk 14. 9. 2006 15:19

taky by se tohle téma mohlo přidat do FAQ - průvodce nováčka
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod Acorp 14. 9. 2006 17:29

no hele, nevím teď přesně název toho dotyčnýho programu ale dokáže ti film v 3gp rozsekat třeba na 5ti minutové části, které přidáš do přehrávání a jede to po sobě, a když to chceš přetočit tak třeba o těch 5min, tím přeskočením souboru.
Acorp
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 15. 9. 2006 08:02

Problém se až tak netýká Nokia 6234, jako spíš podpory ze strany java aplikace. Více informací najdete v tomto tématu, tam prosím pokračujte:
Existuje aplikace na přetáčeni videa 3gp v mobilu?

Zamykám.

//EDIT: po zvážení diskuzi odemykám, kdyby chtěl někdo reagovat na má slova.
Pro řešení problému je skutečně lepší výše navrhované téma, jen chci dodat, že nelze na dotaz, o kterém je i toto téma, jednoznačně a paušálně říct - "ne, není to možné"

Vede mě k tomu závěr, že jsem zatím nenalezl nevyvratitelný argument o tom, že taková aplikace neexistuje a i kdyby byla, systémový software Nokia by podobné ovládání (přetáčení videa formátu 3gp) java aplikaci neumožnil. Rád zde takový argument uvidím. Potom bude možno tuto (a ostatní podobné diskuze) ukončit s tím, že na Nokii toto nebylo a nikdy nebude možné.

PS: v diskuzi (link výše), uvádí vývojář programu Videoplayer (která dokáže přetáčet 3gp video / takže nemůžeme říct, že taková aplikace neexistuje), že jeho program využívá potřebné API pro přístup k souborům (JSR-75) a z jeho pohledu tedy není důvod, proč by na Nokii program neměl fungovat. Konkrétně o tomto programu se nedávno diskutovolo v jiné diskuzi na našem fóru. Těm co program zkoušeli se jej však nepodařilo uspokojivě zprovoznit.
Naposledy upravil Radek E. dne 15. 9. 2006 08:20, celkově upraveno 1
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cream 15. 9. 2006 08:06

Presne tak.A nesnazili sa o to dvaja ludia..Takze nemusite uz nadtym ani uvazovat,zeby nieco take ficalo na DUMBoch :D
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hali_m 29. 12. 2006 02:21

zdravičko, tak som skúšal Videoplaye no neuspešne. nevie nekto či náhodu niekde medzičasom nevyšla aj aktualizovaná verzia pre NOKIU, alebo by to pomohol rozchodiť trebárs nový firmware??? diky moc

ps: mám NOKU 6233 so sw V 04.52

//De Funes: příspěvky spojeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami - Obrázek
hali_m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dragon80 20. 4. 2007 19:35

To hali_m:
Bohuzel... mam ve sve 6233 verzi FW 5.10 a prostredi prehravace ja naprosto stejne...nemusim psat ze pretaceni opet chybi.Nechapu co v tom nokii ci vyvojarum brani :hm at mi nikdo nerika ze by to telefon HW nestihal......minuimalne v 176x144 a 320x240 by to snad slo ne?? VGAcko beru....tam je vykon potreba vetsi....

EDIT:
Tak jsem to tu jeste "prolezl" a podle vseho neni problem v HW ale pristupu JAVA aplikace pres API nebo tak....do pameti mobilu a k souborum.Aplikace musi byt certifikovana z duvodu bezpecnosti a by nemohla libovolne nahlizet do vasich soukromych dat...to chapu,problem je v tom ze onen certifikat bezpecnosti si nokia nechava tucne zaplatit.Nevim proc to vyrobce takhle hlida......chce proste jen tahat prachy,protoze v kazdem manualnu se dozvite ze vyrobce telefonu se zrika jakekoliv odpovednosti za ztatu ci zneuziti vysich dat v pristroji atp.

Kdyby to Nokia naprogramovala sama a pustla bud jako FREE nebo soucast FeaturePacku S40(existuje vubec jinak nez ve FW?? Ja mam v 5.10 verzi FP1) nebylo by to spatne.....takhle se proste s pretacneim videa musime rozloucit a koupit si od ni nejaky ten "symbian(maj to "kuci" dobre vymysleny......)
????????????????SANSA e250 2GB
Panasonic LUMÍK(X) DMC-FX3
Dragon80
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků