Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod marit37 24. 3. 2009 22:51

problem (marit, 24. 03. 2009 22:42)
chci se zeptat,nejdou mi nainstalovat do n73 žádné soubory s koncovkou sis. Neví někdo co s tím?
moje verze software V 4.0812.4.0.1
marit37
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod šulda 25. 3. 2009 04:42

marit37: No nevím proč to sem pereš třikrát ale určitě vím že podle "nejdou" ti nikdo neporadí :roll: Telefon ti při instalaci něco hlásí a ta hláška určitě nezní "nejdou" :idea: Tak napiš jak se to chová a pak se uvidí. Doufám že tam necpeš aplikace pro jinou verzi symbianu, nebo jsi prováděl hack :?:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 25. 3. 2009 06:22

Marit skus dat v spravcovi aplikacii/volby/nastavenia/instalovat vsetko a overit certifikat on-line vypnute.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirka996 16. 2. 2010 09:53

Možná to tu někde bude, ale nemám čas procházet 140 stránek. Když z e-mailového klienta na N73 pošlu e-mail, tak příjemci na Seznamu přijde jako Spam a viry. Jinam jsem to nezkoušel. Mám už druhou N73 a na té první to dělalo také. Nevíte někdo, co s tím. Díky. Jirka
Jirka996
Junior

Odeslat příspěvekod Just Be 22. 12. 2011 17:16

Ahoj, bráchovi se každou chvíli sekne, či uplně zmrzne Nokia N73,
tak bych to chtěl dát do pořádku.
Co s tím nejlépe udělat :
- reset *#7370# ?
- nahrát nový firmware ?? (kde stáhnu nejnovější verzi ?)
- ......
Teď tam má verzi:
V 3.0638.0.0.2
RM - 133
N73 (53.02)

Budu velice rád za každou radu.
Ps.: Rady at to šlahne do koše a koupí raději novou N8 si prosím nechte pro sebe. Děkuji.
Just Be
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 22. 12. 2011 21:29

Najprv pripoj telefon k pc suite a zalohuj svoje data. Mozes zalohovat aj inak. Napr cez BT na inu nokiu. Potom v tom pc suite zvol aktualizaciu a nahraj novy firmware ak sa zobrazi dostupnost novsieho. Je to oficialny sposob aktualizace. Potom urob ten format *#7370#.
Kazdopadne ten format urcite pomoze aj bez aktualizacie.
Poznamka. Zalohuj len kotakty, sms, kalendar, poznamky. Aby si neobnovil aj ten neporiadok. Smsiek nemaj vela v telefone (niekolko stoviek). To telefon nema rad.
Aplikacie nainstaluj len tie co naozaj pouzivas.
Nepouzivaj vstavane prehliadace ale radsej doinstaluj prehliadace 3stran. Tie niesu systemove a nezapisuju do telefonu tolko neporiadku.
V tomto pripade mazanie cache nepomoze. Format je najistejsi a najlepsi.
Cistit telefon sa da aj bez formatu, len na to treba urobit hack. Citaj temu udrzba symbianu.
viewtopic.php?f=13&t=1081155
nezabudni formatovat aj pamatovku.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků