Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod nano 22. 1. 2008 14:48

Mě by zase zajímalo:
1, jestli lze pro nastavení vyzvánění použít i mp3 skladbu?
2, lze stáhnout i nějaká opakovaná forma budíku?
3, jde pomocí nějakého programu, vypnout pro t9 diakritiku?

Díky za jakoukoliv odpověď.
nano
Junior

Odeslat příspěvekod the-rock 22. 1. 2008 15:56

to all.. Ano, mp3 skladbu lze dat na vyzvaneni, budeni apod.. App opak. budik taky existuje..a T9 jde pomoci programu myslim NaSMS taky vypnout, ale je to aplikace!-nikoliv, ze zmeni v originalnim psani sms T9..to pisete v tom programu a bez T9

Potom, ten prehravac se spousti a bude spoustet porad..lze ho jen vypnout pomoci app jako je napriklad taskman, active file a jine.. A ten antivirus, je ti zatim k nicemu..neslysel jsem jeste znamky o tom, ze by byly viry pro symbian 3rd!, a pokud jsou, stahni si jiny antivirus...je jich uz docela dost... :wink:
the-rock
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 22. 1. 2008 16:30

nano: 1, samozřejmě 2, ano 3, ano
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod majkyke 22. 1. 2008 16:36

nano:
1.Samozrejme si mozes vybrat zo vsetkych skladieb ulozenych v tel.alebo na karte
2.Napriklad Best Alarm to dokaze,ale aj ine...
3.Aplikacia sa vola nasms,v nej napises smsku cez T9 a na koniec odstrani vsetky hacky,carky,makcene....
majkyke
Junior

Odeslat příspěvekod sandra 22. 1. 2008 16:38

Myslím, že není potřeba odpovídat tolikrát.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod nano 22. 1. 2008 17:01

Díky za odpovědi, avšak hned po nich se mi objevily tyto 2 poslední otázky:

1, je i tedy u nějakého budíku ke stažení, možnost nastavení prodlevy opětovného buzení pro dospávání jako to umí třeba Nokia 6233?
2, mohli byste mi dát nějaký odkaz na stránku s programi pro n73?

Díky moc
nano
Junior

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 22. 1. 2008 17:15

zdravim.. mam problem a to takovy: rad bych pouzival handsfree pres bluetoth a to s navigaci mio C520. vpohode se pripojim vse funguje jak ma je cisty prenos atd.. ale po chvili se mi proste telefon od navigace odpoji a nevim proc. nikde sem nenasel treba casovanou prodlevu ani v telefonu ani v navigaci.. poradi mi nekdo kde je problem? dekuji.
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod majkyke 22. 1. 2008 17:17

Skus napisat aky firmware mas v mobile,aj tam by mohol byt problem...
majkyke
Junior

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 22. 1. 2008 19:51

no nevim ted kere z tech cisel je zpravne ale snad
RM-133
(D2.03)
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod matth33w 22. 1. 2008 22:59

ousteen píše:Ahoj :-) Mám otázečku. Mám N73ME. Firmware 4.0750.31.2.1. Jde to to, že když zapnu telefon automaticky se po startu spustí i přehrávač hudby. (je na pozadí) Nevíte někdo jak tomu zabránit?o/quote]

taky by me zajiímalo
PC: AMD Athlon II X2 250, Gigabyte GA-MA770T-UD3P, Kingston 4GB 1333MHz, Gainward GTS250 512MB DDR3
Notebook: Toshiba Satelite Pro U400
Mobil: Xperia Mini
matth33w
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 22. 1. 2008 23:00

sandra píše:Myslím, že není potřeba odpovídat tolikrát.k/quote]

Proc tolikrat? jenom doplnil co jsi napsala ty a uvedl konkretni aplikace
Cheetah007

Odeslat příspěvekod Koky 30. 1. 2008 21:03

ousteen píše:Ahoj :-) Mám otázečku. Mám N73ME. Firmware 4.0750.31.2.1. Jde to to, že když zapnu telefon automaticky se po startu spustí i přehrávač hudby. (je na pozadí) Nevíte někdo jak tomu zabránit?

No a druhá věc. V n73 je v nástrojích ikona Antivirus. (podle modrého F to bude nejspíš Fsecure) Jenže je to jen odkaz na stažení. Máte s tím někdo zkušenost? Jak je to velké? Nemám datový tarif a stažení 1Mb dat z internetu mě vyjde na 60kč. A co je to za verzi? Nějaký trial? /quote]

Takze F-Secure antivirus,ja jsem si ho prez tu ikonku stahnul a myslel jsem ze zaplatim max.60kc,ale ejhle ten program ma asi 860kb a a kdyz jsem ho konecne naistaloval tak kdyz jsem ho spustil tak to po me chtelo zase naky pripojeni na internet kvuli naky aktualizaci na 3 mesice.Pak to fungovalo,otestoval jsem si telefon a bylo vse Ok,a pak mi prisel ucet ze mi odecitaji kredit prislo asi 5 sms a doromady mi to odecetlo asi 140kc,takze me to pekne nas***o!! :pozor2
Koky
Junior

Odeslat příspěvekod matth33w 30. 1. 2008 22:02

nj antivirak je podle me na nic ale co s tim prehravecem co se zapne do pozadi?
PC: AMD Athlon II X2 250, Gigabyte GA-MA770T-UD3P, Kingston 4GB 1333MHz, Gainward GTS250 512MB DDR3
Notebook: Toshiba Satelite Pro U400
Mobil: Xperia Mini
matth33w
Junior

Odeslat příspěvekod ousteen 30. 1. 2008 22:19

Já jsem založil samostatné téma o tom přehrávači v sekci symbian tak mrkni tam. Ale i tam to zatím není vyřešené:

viewtopic.php?t=46786

Koky: díky za info o tom antiviru. Ušetřil jsi mi dost peněz. Díky.
ousteen
Junior

Odeslat příspěvekod kudrlinka 31. 1. 2008 11:14

Poradi nekdo jak zrychlit tel popripade jestli je nutna reklamace
kudrlinka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka