Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kudli3 9. 12. 2007 12:48

Chci se zeptat, jak je to se spojenim N73 s PC prez BT. Tim myslim jestli jde prez to na internet.. driv to neslo, pak udajne ano, tak se chci zeptat, jak to doopravdy je, a jestli to nekdo pouzivate.
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bluespirit 9. 12. 2007 14:52

Zdravím, ještě před pár dny mi v přehrávači šly v ekvalizéru měnit nastavení (najedu si na předvolbu a dám Upravit), ukázalo se nastavení pro danou předvolbu a šlo to změnit. Teď najednou se zobrazí všechna šoupátka v nulové pozici a na jakoukoliv úpravu zvuku to NEREAGUJE. Dokonce mám pocit že volba Zvýrazněné basy úplně přestala chodit. Nestalo se také někomu něco podobného? Co s tím? Zkoušel jsem přes PC suite nahrát starou zálohu nastavení mobilu a nic :(
bluespirit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stormfire 14. 12. 2007 15:15

Určitě to tady někde je ale já to momentálně nemám čas hledat(pročítání 100 stránek nějakou tu hoďku zabere)

Jakej je rozdíl mezy N73 a N73 Music edition?
stormfire
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kudli3 14. 12. 2007 15:21

Asi jen v barve, a tematu a klavesnici ze umusic E mas to jedno tlacitko s notou, a u normalu takovy ctyri sipky..
Kudli3
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 14. 12. 2007 15:21

Zanedbatelny - takmer ziadny.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stormfire 14. 12. 2007 16:04

Našel jsem že v ME by měl bejt nějakej lepší hodební přehrávač, ale ten se dá kdyžtak doinstalovat i na clasik.
Pokuď vim tak k music edition by měla být v originální distribuci přibalená 2GB paměťová karta, která se dá koupit za cca 500Kč a rozdíl cen mezy normální a music edition je orientačně 1000Kč.
Takže je asi lepší si koupit normální a kartu zvlášť ne?
stormfire
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r.o.m.e.c 14. 12. 2007 17:12

Jak je možný, že zhruba po 2 měsících používání se mě teď nezobrazuje jméno volajícího, kterého mám uloženo v kontaktech? Předtím to fungovalo...nijak jsem do telefonu nezasahoval....
r.o.m.e.c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sandra 14. 12. 2007 18:07

To se někdy stává. Nejprve bych doporučila reset, pokud by to nepomohlo, tak přehrát verzi FW.
iPhone Xs :-*
sandra
Poslední varování

Odeslat příspěvekod rajs 14. 12. 2007 18:56

Otázka zní co takhle telefonek vypnout a zapnout .............. :roll:
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod r.o.m.e.c 14. 12. 2007 20:21

Znova přehrávat verzi FM to se mě teda 2x nechce! Už jenom proto, že telefon te'd momentálně pracuje bezproblémů!!!
r.o.m.e.c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod r.o.m.e.c 15. 12. 2007 11:40

TAk jsem to resetoval a nic nepomohlo! Přehrát FM mě to nenabídne, protože mám aktuální verzi(nejde ani přeinstalovat!). Tak nevím, kde je chyba.....z ničeho nic...proč najednou..Je to taková funkce nefunkce, ale měla by fungovat u takovýho MT! Mě to teda docela zklamalo. Kdyby někdo z vás věděl, co stím, poraďte, díky!!!!

Tak se mě to podařil přeinstalovat FM....a nic!!! Dobrý ne!!!!
Budu si na to muset zvyknout! Jenom číslo bez jména volajícího...Že by se to pomalu začalo....kur.....

//Radek E.: příspěvky sloučeny.
r.o.m.e.c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dzulio 16. 12. 2007 00:02

no problem moze byt este ten ze mas ten isty kontakt ulozeny dvakrat v mobile,alebo raz v mobile a raz na sim karte
N82+16GB micro sdhc sandisk
n95 8GB
n70+512mb rs dv mmc
kingston,
6600+128mb mmc sandisk,
nokia 1100
dzulio
Junior

Odeslat příspěvekod Petruszka 17. 12. 2007 14:54

Přesně tak, tento problém se objevoval u skoro každé Nokie pokud byl kontakt uložen na kartě i v telefonu a aktivované byly obě paměti.
Fiat Bravo, 150 T-Jet Sport, Blue maserati
Nokia 5800 XpressMusic Black
Sony Vaio VGN-CS11Z/R
Sony Alpha A350
I´m TOMBY´s wife:-)
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.o.m.e.c 17. 12. 2007 17:03

No dobře, ale nic jsem s telefonem neprováděl a přestalo to fungovat samo od sebe!
r.o.m.e.c
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 17. 12. 2007 17:45

Pozor, u S60 je to řešeno jinak, telefon s kontakty na SIM skoro nepracuje a právě tady naprosto nevadí, kdyby byl kontakt v paměti telefonu a v paměti SIM pod jiným názvem. Všechny Nokie S60 při běžném provozu paměť SIM zcela ignorují.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků