Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 12. 7. 2007 08:36

díky, dneska to zkusím :)
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brazka 12. 7. 2007 12:03

ahojki. mám N73, sice music edition, ale jinak je to stejný ne? nemáte někdo problémy s foťákem? už dyž sem ho koupila, foťák nefungoval vůbec, akorát sem si toho všimla poněkud pozdě. odkryla sem kryt, a nic se nedělo. tak sem šla do prodejny, kde řekli že na těch kontaktech něco bylo tak to vyčistili a potom to fungovalo. pak sem jednou musela sundávat kryt kvůli simce a pak ten foťák opět nefungoval a pořád mi to blbne. někdy po odkrytí krytu se objeví, někdy ne. pomohlo by třeba vyměnit zadní kryt nebo to není tím? prosim poraďte..
brazka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 12. 7. 2007 18:07

Mám dotaz, je normální že po každém zapnutí mobilu (N73) se instaluje paměťová karta? Děje se to i po odpojení od počítače z Vysokorychlostního přenosu dat, případně jak se to dá vypnout děkuji za odpověď.
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 12. 7. 2007 18:34

Mně se paměťová karta nainstalovala pouze při jejím prvním vložení, od té doby už ne.
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod diablo999 12. 7. 2007 19:11

Ahojky ja mam ten isty problem mam n73 dva krat mi nahrali novy soft a na treti krat vymena krytu nepomohlo ani to takze ho idem po troch reklamaciach vymenit na predajni ,uvidime mal som K800i a ziadny problem tak uvidim co bude !!! Jaro :(
diablo999
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ardeth 12. 7. 2007 19:31

Stalo se vam to po nainstalovani noveho FW ze?
tady je mensi navod:

Stačí spustit správce aplikací -> vidíte položky které nejso nainstalované-> klikněte na instalaci -> objeví se pravé jméno aplikace
(jinak je tam třeba 20002ee.sis,když se dá instalace objeví se pravé) -> potom aplikace,které nejsou nainstalované dejte na kartu ->zpět do spr.aplikací a nakonec postupně všechny aplikace nainstalujte..

Aplikaci by si to mělo najít samo a nainstalovat.Po nainstalování všech aplikací v spr.aplik. bylo vše naintsalované,resetl jsem mobil a vuala,instalace pryč Snad to bude fungovat u všech.
Ardeth
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DOM I. 13. 7. 2007 09:35

brazka píše:ahojki. mám N73, sice music edition, ale jinak je to stejný ne? nemáte někdo problémy s foťákem? už dyž sem ho koupila, foťák nefungoval vůbec, akorát sem si toho všimla poněkud pozdě. odkryla sem kryt, a nic se nedělo. tak sem šla do prodejny, kde řekli že na těch kontaktech něco bylo tak to vyčistili a potom to fungovalo. pak sem jednou musela sundávat kryt kvůli simce a pak ten foťák opět nefungoval a pořád mi to blbne. někdy po odkrytí krytu se objeví, někdy ne. pomohlo by třeba vyměnit zadní kryt nebo to není tím? prosim poraďte..y/quote]

Tak tenhle kousek asi nebude uplne v pořadku. Být tebou tak ho do servisu nosím tak často dokud nebude šlapat jak má. Po třech reklamacích máš právo na výměnu výrobku nebo na vrácení peněz. Každopádně se nenech odbít, musí to opravit nebo vyměnit nebo vrátit prychy.


BadBoyJohnny :
Mám dotaz, je normální že po každém zapnutí mobilu (N73) se instaluje paměťová karta? Děje se to i po odpojení od počítače z Vysokorychlostního přenosu dat, případně jak se to dá vypnout děkuji za odpověď.

Pravděpodoně se toto začalo stávat po nahrání nového FW, že??? Toto se stává no. Já když přehrávám FW tak zároveň zformátuju paměťovou kartu a pak vše doinstaluju, nedělám zálohu přes PCSuit, protože pak se často vyskytuje zento bug. Zformátuj kartu a vše znova naistaluj, pak už instalace "skákat" nebude.
DOM I.
Junior

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 13. 7. 2007 11:34

Díky za radu, vyzkouším a uvidím.
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gold88 13. 7. 2007 13:54

reklamace, 3krát stejná vada pak výměna za nový kus nebo vracený peněz.
gold88
Junior

Odeslat příspěvekod pavel14 13. 7. 2007 20:41

ma jeste cenu ted po roce kupovat n73?
abych to nekoupil a za mesic nebyl nastupce...
pavel14
Junior

Odeslat příspěvekod copper 13. 7. 2007 20:58

To si ji klidne kup, pokud bude N82 tak ne drive nez v rijnu, spise vsak pozdeji.
~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WoodoX 14. 7. 2007 10:14

prosim je nokia n73 prelozena aj do slovenciny ( myslim ako menu a tak ) ??
WoodoX
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 7. 2007 13:35

WoodoX: Ak správne chápem otázku, tak v našom regióne predávaná N73 je preložená. :)
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martuška 14. 7. 2007 19:11

Zeptám se jak úplný b...., byla jsem s telefonem mimo síť operátora a neměla jsem signál a na displeji, na místě ukazatele sítě mě svítilo 3G, co to je??? :oops:
nokia 5110, 3330, 6610, 3100, 6210i, 6131, N73
Martuška
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Breaker 14. 7. 2007 20:16

Sieť tretej generácie - UMTS - vie to rýchlejšie dáta a videohovory. U vás v ČR zatiaľ dostupné len v Brne a v Prahe. Telefón bez signálu GSM začne hľadať 3G siete a klesá tak aj výdrž baterky. Pokiaľ to nevyužívate, tak si to proste vypnite: Menu -> Nástroje -> Nastavenia -> Sieť -> Režim siete -> nastaviť GSM
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků