Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod eRiper 9. 6. 2007 17:38

Chtěl jsem se zeptat jaký je u N73 joystick. Jestli je dobře ovladatelný a neporuchový?
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod darth_swer 9. 6. 2007 21:47

nenasla by sa neaka dobra dusa ktora ma N73 ME a odfotila by ho?lebo tie googlovske fotky nie su tak realne ako naozasjtne zive...teda to ME som myslel v ciernej farbe...cize hocikto kto ma cierny kryt mi moze pomoct... diky pekne :roll: :wink:
Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Junior

Odeslat příspěvekod M. 9. 6. 2007 21:50

"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod darth_swer 9. 6. 2007 22:18

sice so msa vela nedozvedel ale diky... :wink:

EDIT: aspon existuje taka moznost ze kontakty do telefonu prekopirujem?ze ich budem mat aj na simke aj na telefone?ci ani to nie?

Snažíme sa učiť od každého, kto nás niečomu naučiť môže. Sledujeme, čo robia, ako to robia a prečo to práve tak robia.
darth_swer
Junior

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 9. 6. 2007 23:06

Obrázek
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9 ...?
š.ť.á.p.i
Pokročilý

Odeslat příspěvekod darth_swer 10. 6. 2007 01:22

diky pekne..inak to co je pripojene k nemu je pripojene cez aky konektor?to su sluchadla?

a viem ze so msa to pytal uz v inej teme :roll: ale ta tapeta co ju mas nejde roztiahnut na cely display?
darth_swer
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 10. 6. 2007 09:12

Pripojená je nabíjačka, slúchadlá sa pripájajú vedľa, pozrite si trebárs recenziu na N73.

Tapeta sa nedá roztiahnuť.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Andres 10. 6. 2007 12:30

Dobrý den,
ke konci příštího týdne budu mít novou N73, bude to pro mě první Symbian. Nicméňe chtěl bych jí už příští sobotu použít jako plánovač trasy a jako mapu. Jako navigaci ne , nemam GPS modul. Co budu potřebovat za program(y) aby telefon nahradil papírovou mapu? Kde stáhnu mapy? Předem děkuji za odpověď...
Nic to nechce, jen hrát lehce.
Andres
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 6. 2007 14:25

Ludia - surne:
Da sa pri music edition nejakym sposobom zmenit program,ktory bude pustat prave tlacitko noty??? Bo ten player mi nevyhovuje a mam iny - lepsi a chcel by som vyuzivat stlacenim tlacitka s notou ten...
A naco je tlacitko ceruzky? Ja som myslel,ze na pisanie new sms,ale v klude (nie v menu) nic nerobi..
I`m not like them,but I can pretend..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod Krokodýl 10. 6. 2007 15:50

Přečti si návod, kde jsou tlačítka vysvětlena, nic víc ti k tomu nemám co říci, to jsou základní věci.
Krokodýl
Junior

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 6. 2007 16:19

fon som kupil na inzerat a typek mal len GER navod.. SK stratil.. takze preto sa pytam aj banality.. cize pokial by mi bol niekto ochotny odpisat,potesilo by ma to..
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod Breaker 10. 6. 2007 16:50

Slovenský návod Nokia N73 ME, support Nokia, pdf

Inak, s tou stratou návodu mi to príde zvláštne. Je telefón určený pre SK/CZ trh? Pretože k telefónom určeným pre nás sa dodáva len návod v českom a slovenskom jazyku, žiadny nemecký tam nie je.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Xemiq 10. 6. 2007 17:46

on to kupoval v mobilarku po znamosti,takze asi mu nedali fon pre SK trh.. Ale SK menu tam je,takze je mozno odbloknuty u nas.. to neriesim..
A ten manual mi aj tak nijako nepomohol. Stale neviem ci:
1. sa da nakonfigurovat hudobnemu tlacidlu ina funkcia
2. sa da vypat spustanie aplikacie Hudba po spusteni telefonu
Xemiq
Junior

Odeslat příspěvekod darth_swer 10. 6. 2007 21:24

ako mi vysvetlite toto?viem ze tazko to vidno ale obrazok(fotka) je na celu plochu...sice je to orange fw ale tak ako to uz niekto povedal je to chyba symbianu...cize? http://img253.imageshack.us/img253/613/natqa9.jpg
darth_swer
Junior

Odeslat příspěvekod M. 10. 6. 2007 21:41

Je to velmi dobre udelane tema, kde tapeta navazuje na vrsek.

A co s temi obrazky furt mate??? Vzdyt to akorat snizuje citelnost, zpomaluje telefon a zkracuje vydrz.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka