Nokia N73 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Agent 8. 12. 2006 17:17

Agent píše:
major píše:Chci se zeptat zda-li má smysl si do N73 koupit pamět s rychlejším čtením a zápisem. Konkrétně mám na mysli Sandisk UltraII s rychlostí čtení 10MB/s ??n/quote]
Myslím, že to žádný efekt mít nebude. Jedině při ukládání fotek se vyšší rychlost může projevit, ale myslím si, že ani tady to nebude znatelné. Mám kartu Emgeton (1GB, 12MB/s) a rychlost ve čtečce je nesrovnatelně vyšší než rychlost v telefonu. Kdybych neměl čtečku, tak bych si klidně koupil nějakou pomalejší.
Na druhou stranu bych do čtečky určitě investoval, přes bluetooth je komunikace dost pomalá a kabel jsem si nijak neoblíbil. Přes čtečku je to praktičtější a rychlejší.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod AiR 8. 12. 2006 22:59

Obrázek
Obrázek
made by scorpi from N73.eu
Naposledy upravil AiR dne 10. 12. 2006 16:41, celkově upraveno 1
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bajker 9. 12. 2006 21:21

caf chci se zeptat že jsëm slyšel že jedna nokie už nevim jaká nejaká 6.... umí prej číst SMS tak by mě zajímala jestly to třeba N73 tak y umí :)
bajker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ALEX038 9. 12. 2006 21:49

Uz jsem tu aplikaci mel kdysi na P910i a za nic nestoji.Mozna je ted neco novejsiho,ale ta stara byla v AJ a cetla tudiz ceske SMS jak absolvent pomocne skoly;-)
ALEX038
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Agent 10. 12. 2006 12:38

bajker píše:caf chci se zeptat že jsëm slyšel že jedna nokie už nevim jaká nejaká 6.... umí prej číst SMS tak by mě zajímala jestly to třeba N73 tak y umí :)//quote]

To umí Nokia E50 a 5500 Sport. Aplikace ale zatím funguje jenom v angličtině. Nokia by už konečně měla vydat českou verzi.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Juraji 10. 12. 2006 18:41

Nazdar všetci! Chcem sa spýtať, ako sa dá na N73 dať ako tapetu fotku, ktorú som odfotil. Keď to nastavím v galérii (voľby-použiť obrázok-Nastaviť ako tapetu) Tak sa mi zobrazí iba zmenšená fotka v strede displeja na celú šírku a asi 1.5 cm od vrchu a 0.8 cm od spodu. Keď ju otočím, ak je to asi 5mm z každej strany a asi 1cm zhora a 4mm z dola. Dik za poradenie.

Caf! Jak mam na N73 nastavit adresar aby mi zoraďoval kontakty podľa priezviska a nie podľa mena?

//De Funes: příspěvky spojeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami - Obrázek
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 10. 12. 2006 20:33

Juraji píše:Caf! Jak mam na N73 nastavit adresar aby mi zoraďoval kontakty podľa priezviska a nie podľa mena?n/quote]

Tady má někdo symbian a netuší asi ani k čemu je. Proč to potřebuješ seřadit? Snad ne kvůli vyhledávání? :?
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agent 11. 12. 2006 06:42

Juraji píše:Nazdar všetci! Chcem sa spýtať, ako sa dá na N73 dať ako tapetu fotku, ktorú som odfotil. Keď to nastavím v galérii (voľby-použiť obrázok-Nastaviť ako tapetu) Tak sa mi zobrazí iba zmenšená fotka v strede displeja na celú šírku a asi 1.5 cm od vrchu a 0.8 cm od spodu. Keď ju otočím, ak je to asi 5mm z každej strany a asi 1cm zhora a 4mm z dola. Dik za poradenie. /quote]

Taputu přes celý displej nijak nedáš. Jediná možnost je, že si vytvoříš vlstní schéma na PC. Pak budeš mít tapetu přes celý diplej. Dá to ale docela práci.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod scorpi 11. 12. 2006 07:05

AiR píše:Obrázek
made by scorpi from N73.eu


Made in scorpi je jen green theme...s tím rozsypaným čajem nad tím nemám nic společnýho :pozor2 :-D
Na každó sviňu se vaři voda :-)
scorpi
Junior

Odeslat příspěvekod esceaen 11. 12. 2006 16:07

ok píše:
Juraji píše:Caf! Jak mam na N73 nastavit adresar aby mi zoraďoval kontakty podľa priezviska a nie podľa mena?n/quote]
Tady má někdo symbian a netuší asi ani k čemu je. Proč to potřebuješ seřadit? Snad ne kvůli vyhledávání? :?>/quote]

Hlavně, že ty víš k čemu je diskuze, ale žes mu teda poradil, když si takový machr přes symbian a víš k čemu je :tleskani
oskar @ nokia - connecting people
esceaen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Juraji 11. 12. 2006 20:15

esceaen píše:Hlavně, že ty víš k čemu je diskuze, ale žes mu teda poradil, když si takový machr přes symbian a víš k čemu je :tleskanis/quote]

Má ju môoj oco a symbian si kupoval kvôli tomu že na ňom potrebuje pracovať. Ale ospravedlňujem sa že som napísal že radí podla mena pretože radí podľa písmena napr. ( Beta, Benešík a pod.) Takže keď si kliknem napr. J tak sa mi tam zobrazia všetky mená na J- Jaro Miroš
Miro Jaroš...
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 11. 12. 2006 23:55

Zdravím!! Cekaji me nejake problemy pri kopirování kontaktu a sms z me stavajici N6230 do pc a nasledne do symbianove N73? Symbianove pisi proto, ze jsem ponekud skepticky na kompatibilutu techto zarizeni ikdyz stejne znacky... se symbianem nemam totiz zkusenosti :) tak diky moc za odpoved.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 12. 12. 2006 18:15

To Cyborg:
Když to provedete s poslední verzí Nokia PC Suite a následujícím způsobem, budete to mít bez problémů. Způsobů "přetažení" telefonního seznamu mezi modely je více (vč. různých backupů), tento je jednoduchý a bez komplikací.

(Svůj příspěvek kopíruji z jiné diskuze v nezměněné podobě):
    Co se týče kontaktů, jako nejspolehlivější způsob vidím tento:
    Nokia PC Suite, ikona ,b]Kontakty, po načtení všech kontaktů tyto označit (
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cyborg 12. 12. 2006 21:37

diky moc!
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fiiiik 12. 12. 2006 21:52

Muzu se zeptat jestli nekdo ma nebo mel problem s joiem?Chci si ji koupit ale ten joi me odrazuje :(
Fiiiik
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků