Nokia 6233 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod devil 007 22. 11. 2006 22:38

Slamka píše:[b]A skutočne sa výdrž batérie poriadne predĺžila po vypnutí 3G! Teraz mi telefón bežne vydrží 4 dni, čo je určite lepšie ako dva necelé...... /b]:)


Tohle by se hodilo dat jako DULEZITE do fora.Urcite vetsina lidi si toho ani nevsimne a necha to bezet nastavene v 3G siti,kde to pak "zere" baterku.

Co na to admin?

//De Funes: admin toto zjištění uživatele Slamka vítá :wink: (před časem mu ho sám doporučoval), ale nastavení důležitosti není realizovatelné. Tento jeden post není jak zviditelnit, a dělat o tom nějaký FAQ (ve smyslu "Tipy na prodloužení pohotovostní doby vašeho telefonu") je subjektivní, ne právě dvakrát užitečné a hlavně nepřináší nic nového.
devil 007
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 11. 2006 13:10

mám nově N6233 a narazil jsem na problém s vytvářením playlistu.
Fw mám verze 4.52, v hudebním přehrávači zvolím Seznam stop -> Volby -> Změnit seznam skladeb a v nabídce je pouze Všechny stopy.
Nikde žádná možnost vytvořit uživatelský seznam, a seznam Všechny stopy přehrává skutečně vše, tedy jak z karty, tak z paměti telefonu, a k tomu nejen MP3, ale i AAC.
Poradíte?
anonymni

Odeslat příspěvekod fantozzi99 23. 11. 2006 13:40

Jak to myslite vypnout UMTS? To jako v: Nastaveni/Nastaveni telefonu/Sitovy rezim a tam mam "Dualni rezim" prepnout na "GSM"?
Diky za pomoc
fantozzi99
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 23. 11. 2006 13:45

To fantozzi99:
jo, tímhle se vypne mj. i hledání/používání 3G sítě
anonymni

Odeslat příspěvekod Slamka 23. 11. 2006 15:26

Poradí niekto ako dostať z karty a telefónu chránené dáta a zálohovať ich? :hm

PS: Ak je to zakázaná téma na fóre tak sorry, stačí upozorniť...
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 23. 11. 2006 17:42

Neviem,ci to tu uz bolo,lebo som sa preluskal iba cez 50 stranok,tak sa pytam...je mozne u tohoto telefonu prehrat FW v domacich podmienkach,ako to umoznuje napr. Siemens alebo Sony-Ericsson?
hanni
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 23. 11. 2006 17:58

U vybraných typů nokií to jde, ale u 6233 ne..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 23. 11. 2006 18:18

Hmmm,tak to si ma nepotesil :( prave si citam diskusiu o tom updatovani doma,ale mne nejde ani ta stranka,cez ktoru sa FW updatuje...hodi mi to chybu,ze ta stranka neexistuje.
hanni
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod erik.aragorn 23. 11. 2006 18:23

hmmm ja sa snazim o upate mojho foniku.......ide to z tazka
Your pretty face go to hell!!!!!!!

Siemens A25, Alcatel OT 320, Sagem Myx5-2,Nokia 6280, EuroTel/T-Mobile SDA, Orange SPV M3100 WM6, Orange SPV C100, Palm Treo 750 + 8GB microSDHC
erik.aragorn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod svacko 23. 11. 2006 22:04

hellou mobil maniaci, vianocne akcie su tu,a rozhodol som sa,ze rozhodne chcem 3g telefon (nie na prenos vide,ale dat),a teda do uzsieho vyberu sa mi dostali n6233 a n6151. vzhladom k tomu,ze fotak na mobile nevyuzivam,kedze o kvalite fotiek sa tu ani pri jednom z nich neda rozpravat,ide mi najma o dalsie funkcie. vsimol som si,ze 6233 podporuejt vorbu playlistov a 6151 nie,a tiez,ze 6151 ma horsi displej-ktory vsak na bezne surfovanie vo vlaku staci,a tiez vacsiu vydrz baterie,a nema email klienta,ktory aj tak zozeniem vo forme java aplikacie,takze noprob :) ide mi teda najma o to,o ake dalsie funkcie je 6151 ochudena?
za info vopred diiky,
s.
svacko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eroz 24. 11. 2006 07:55

svacko píše:hellou mobil maniaci, vianocne akcie su tu,a rozhodol som sa,ze rozhodne chcem 3g telefon (nie na prenos vide,ale dat),a teda do uzsieho vyberu sa mi dostali n6233 a n6151. vzhladom k tomu,ze fotak na mobile nevyuzivam,kedze o kvalite fotiek sa tu ani pri jednom z nich neda rozpravat,ide mi najma o dalsie funkcie. vsimol som si,ze 6233 podporuejt vorbu playlistov a 6151 nie,a tiez,ze 6151 ma horsi displej-ktory vsak na bezne surfovanie vo vlaku staci,a tiez vacsiu vydrz baterie,a nema email klienta,ktory aj tak zozeniem vo forme java aplikacie,takze noprob :) ide mi teda najma o to,o ake dalsie funkcie je 6151 ochudena?
za info vopred diiky,
s.

takze nemam priamo zo 6151 skusenosti ale kamarat si ju kupil a poviem ti, ze je to oproti 6233 poriadny rozdiel!!! ten display je otrasny!!! a vzhlad aj ked sa mozno zda ze je fajn, tak nie je :pozor2 naozaj je o dost spatnejsi.. potom nema pamatovku a tak dalej, ale to su len moje subjektívne názory.. pokial ti tieto muchy nevadia tak ok :lol: . ale ja by som ho nevzal uz len koli tomu display-u!!!
eroz
Junior

Odeslat příspěvekod Slamka 24. 11. 2006 08:30

Tak ako píše eroz - ten displej je desný! To mohli predávať tak pred tromi rokmi a uspokojil by.. Nechaj si priamo na predajni ukázať vedľa seba zapnuté tieto dva mobily a uvidíš o čom rozprávame. Ja som tak urobil a bol som zdesený z 6151 (aj keď som už aj predtým bol tviacmenej rozhodnutý pre 6233, no zvažoval som lacnejšiu alternatívu). Teraz neľutujem že som zobral 6233.....
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod Slamka 24. 11. 2006 08:36

hanni píše:Neviem,ci to tu uz bolo,lebo som sa preluskal iba cez 50 stranok,tak sa pytam...je mozne u tohoto telefonu prehrat FW v domacich podmienkach,ako to umoznuje napr. Siemens alebo Sony-Ericsson?

Nokia to má vraj čoskoro - rozumej začiatkom roka 2007 - spustiť aj pre viaceré typy telefónov!! Tak sám som zvedavý..
Aj keď som spokojný s tým aký FW mám a nenašiel som žiadne výrazané chyby, iba to že po vypnutí/zapnutí sa zoznam musí dať zoradiť nanovo podľa priezviska.. Keďže to je jediná chyba čo som odhalil tak aj pochybujem že budem prepalovať FW. Ktovie ako bude fungovať ten ďalší.. :hm
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2006 10:28

To Slamka:
a mohl bys i prosím poradit, jak na své N6233 vytvoříš playlist? To já za poměrně zásadní chybu považuju ...
anonymni

Odeslat příspěvekod Slamka 24. 11. 2006 10:34

Netuším, nepoužívam mobil ako mp3 prehrávač.. Ale vraj to ide len v Nokia PC Suite! :hm
Slamka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků