Nokia 6233 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wo106 25. 6. 2006 14:39

K tvému rozhodnutí ti gratuluji. Jinak zítra budeš moct vidět že si se rozhodl správně :lol: :wink: :wink:
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod slupeto 25. 6. 2006 15:13

Můžeš ještě napsat jak je tam silná baterie, protože jak asi víš tak na N6131 to bylo s výdží hodně bídné. 8)
Nokia 3210-Siemens S35-Nokia 6210-Alcatel 501-Ericsson T39-Siemens ME45-Panasonic GD67-Nokia 7210-Siemens M55-Siemens M65-Nokia 3220 - Nokia 6230i-Sony Ericsson J300i-Nokia 6131-Nokia 6233 Black-Sony Ericsson Elm-Samsung Wave-Nokia C6-01
slupeto
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sidik 25. 6. 2006 15:35

Zdravim. Měl bych dotaz k makro fotu. Asi je to dost podobné s ostatními Nokiemi, že? Třeba když si člověk vyfotí text v novinách, tak už ho potom nepřečte? Rád bych totiž svůj telefon používal i jako takový obrazový záznamník i třeba pro takovéto texty. Jinak se mi moc líbí :-) Děkuji.
sidik
Junior

Odeslat příspěvekod wo106 25. 6. 2006 16:36

1)Baterie je tam BP-6M 970 mAh:lol:
2)Stim makrem to neni tak hrozny zitra bude foto :mrgreen:
Naposledy upravil wo106 dne 26. 6. 2006 15:10, celkově upraveno 3
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod Forsaken 25. 6. 2006 17:25

wo106 píše:1)Baterie je tam BP-6M 970 mAh :lol:
2)Stim makrem to neni tak hrozny zitra bude foto :mrgreen:


Podle MM je tam baterie 1110 mAh.. jak je to teda?
A zkus sem hodit aspon prubezny stav baterie.. proste kolik si s ni hrajes, kolik ma jeste carek, nebo neco takoveho.. totiz pokud je to s baterii spatne, tak uz ted bude asi davno prazdna a mas poprve nabito. Pokud ma treba jeste pulku po 2 dnech hrani si s ni, tak to muze bejt ok...
A taky me zajima, zda mas ty, nebo nekdo jinej z expertu tady na foru prehlad v tom, jaka nejvetsi baterie se da do nokii dnes koupit, zajimaji me alespon 1000mAh a vyssi, pac nevim, zda se do techto novych malych baterri da nacpat to, co do starych 6110/6210/6310 nokii, prip. vic.
Dekuji vsem za odpovedi.
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Junior

Odeslat příspěvekod wo106 25. 6. 2006 19:02

Jinak včera večer jsem nabijel a dnes ráno jsem ji vyndal z nabijecky a celý den si s ní hraju a baterie je pořád plná.Včerejšek neber v potaz protože jsem měl asi 4hod. puštěné mp3 a rádio. Dnes mp3 a rádio ta 30min tak 15 fotek , nějaké SMS, 10min wapu,5 hovoru a stále je plná.
Naposledy upravil wo106 dne 26. 6. 2006 13:17, celkově upraveno 2
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod avp 25. 6. 2006 19:15

No, jsem zvedav, jestli budou mit zitra v prodejne obe verze. Rozhodnu se az na miste, kterou si vezmu. Byl jsem rozhodnut pro tu cernou, potom jsem videl par realnych fotek a prislo mi, ze je dost ohmatana a jsou na ni videt otisky. Tak se rozhodnu az na miste. Ale cerna vypada opravdu lip. Diky moc za tve postrehy, i kdyz jsem si uz pomalu na N70 zvykl, chtel bych zpatky S40 telefon a na 6233 cekam jak na smilovani :)
avp
Junior

Odeslat příspěvekod wo106 25. 6. 2006 19:20

No v prodejně newim ale snad jo a na tý černý nejsou vydět otisky skoro vůbec realita je něco jiného nežli fotky :lol:
iPhone User
wo106
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 25. 6. 2006 19:37

tak teď jsem se byl podívat, sice jen an stříbrnou verzi, ale aspoň něco. Opravdu se mi líbí, vypadá krásně. Na NokiaManii by měl vyjít článek s prvním pohledem, snad bude i recenze. Tak se těšte! :D
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Forsaken 25. 6. 2006 22:04

wo106 píše:Baterie:Opraveno :lol: :lol:
Jinak včera večer jsem nabijel a dnes ráno jsem ji vyndal z nabijecky a celý den si s ní hraju a baterie je pořád plná.Včerejšek neber v potaz protože jsem měl asi 4hod. puštěné mp3 a rádio. Dnes mp3 a rádio ta 30min tak 15 fotek , nějaké SMS, 10min wapu,5 hovoru a stále je plná.r/quote]


Moje zkusenost s baterii v 6310i je takova, ze prvni carka je nejvydrznejsi, tj. treba tejden mi vydrzi (pokud chci testovat vydrz v pohotovostnim rezimu), a pak behem dalsiho tejdne spadne zbytek. Proste ta baterka vypada uplne plna hrozne dlouho, a pak behem chvilky je prazdna... takze zda to neni i tento pripad :/ Totiz nebyl bych rad, kdyby ti dnes klesla o carku, a zitra uplne na nulu.. :/
E66, uz nikdy vic jak 1 telefon!!; T60; outdoors lover...

It's better to be hated for what you are than to be loved for what you are not
Forsaken
Junior

Odeslat příspěvekod hreba 25. 6. 2006 22:31

predem rikam ze mam 6234 ale fw by mel byt stejny mam 3.70

chybnyho casu sem si vsiml a podle me je to takhle... casove pasmo v nastaveni hodin ma smysl jenom pouze pokud vas operator podporuje onu automatickou aktualizaci casu... takze pokud ne a vim ze VF ne ostatni musite zjistit tak si ji vypnete a casovy pasmo nastavte na GMT... zadny plus ani minus a vsecko bude ok... aplikace svetovy cas na to nema vubec vliv... a vsecko je OK :D
hreba
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peťula 26. 6. 2006 07:47

Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli je nějaký další rozdíl mezi 6233 a 6234,tedy kromě vzhledu a customizace menu.Přece je jenom o 1500 levnější.Hlavně by mě zajímalo,jestli má naprosto stejný foťák a rychlost,výdrž baterky,apod. Díky
Peťula
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T1003 26. 6. 2006 09:40

Dnes sem šel do prodejny DeltaMobil, kde maji Nokii 6233 za 8.500,-kč.
Jelikož mají CZ distribuci a žádné šedivky, očekával jsem seriózní obchod.
Bohužel se chovali hůř než v jakémkoliv ,,šedivkovém" obchodě.
Personál byl velmi arogantní a neochotný.
Když sem se zeptal, jestli si mohu mobil vyzkoušet,
odvětila: ,, A proč". Já jí řekl, že bych si chtěl prohlédnout menu, rychlost telefonu, klávesnici atd. Ona řekla: ,,Je to stejný jako u ostatních Nokií, takže ne"
Dokonce sem ji musel premlouvat, aby pujcila alespon maketu.
No jednani otresne. Tohle byly jen útržky.
Nakonec si ho tam asi koupím, jelikož to nejsou šedivky a je to CZ distribuce. Ale, když budu někdy reklamovat, tak NIKDY u nich, ale v autorizovaném servisu.

P.S. Těším se na dnešní fotky
T1003
Junior

Odeslat příspěvekod Nighthawk 26. 6. 2006 09:43

[quote="Peťula";Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli je nějaký další rozdíl mezi 6233 a 6234,tedy kromě vzhledu a customizace menu.Přece je jenom o 1500 levnější.Hlavně by mě zajímalo,jestli má naprosto stejný foťák a rychlost,výdrž baterky,apod. Díky
Nighthawk
Junior

Odeslat příspěvekod avp 26. 6. 2006 09:50

Zkus gsmtelefony. Dle meho tam problem s predvedenim telefonu nebude.
avp
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků