Nokia 6233 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Domca 6. 1. 2007 09:55

Ja mam uz z vyroby nejnovsí a vse OK
Ťuk,Ťuk
Domca
Junior

Odeslat příspěvekod Luky 6. 1. 2007 10:10

Čo pozitívne prináša FW 4.91 ?
Mám 3.70 a tiež nemám problémy, ale ak by nový FW priniesol niečo čo stojí za to, tak ho dám flashnúť.
Luky
Junior

Odeslat příspěvekod delfinik 6. 1. 2007 10:11

Mr.Mr píše:Dnes som zistil ze sa mi nedaju posiečlat MMS spravy, mam 4.91 a pri vkladani obrazku do MMSky je display na malinky okamih cely biely a potom sa display vrati do zakladnej obrazovky, ako ked telefon zapnem. Skusal som obrazky vlozit z kartry aj priamo z telefonu ale nic nepomohlo, ani ked som sa snazil vlozil velkostou malinky obrazok. Uz ma tie firmware zacinaju poriadne stvat! A samozrejme este aj ten vypnuty mikrofon pri tichom profile!!!!/quote]

Ja ma 4.91 a nic take mi nerobi, lebo som uz posielal obrazok. Ale zase jednej osobe, ktoru poznam s tymto telefonom ma FW 4.52-orange a robi jej presne to, co si popisal.
delfinik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Acorp 6. 1. 2007 10:21

Luky píše:Čo pozitívne prináša FW 4.91 ?
Mám 3.70 a tiež nemám problémy, ale ak by nový FW priniesol niečo čo stojí za to, tak ho dám flashnúť.
Acorp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luky 6. 1. 2007 10:28

Ok, mám ešte jednu takú možno blbú otázku... kúpil som si teraz kábel CA-53... ide všetko o poznanie lepšie ak cez BT a tak mi napadlo.. nedala by sa kamera (resp. foto) v mobile využiť ako webkamera?
Luky
Junior

Odeslat příspěvekod Acorp 6. 1. 2007 10:30

možná že dala, ale nikdo zatím neví jak. Vím že byl jeden java prográmek pro SE, ale ten fungoval asi jen na 3 modelech, jinak nic takovýho zatím nic není pokud vím.
Acorp
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luky 6. 1. 2007 10:39

No škoda, lebo podľa mňa jeto len vec softwareu... takže by sa to mohlo nejako dť spojazdniť.
Luky
Junior

Odeslat příspěvekod caran 6. 1. 2007 10:56

delfinik píše:
Mr.Mr píše:Dnes som zistil ze sa mi nedaju posiečlat MMS spravy, mam 4.91 a pri vkladani obrazku do MMSky je display na malinky okamih cely biely a potom sa display vrati do zakladnej obrazovky, ako ked telefon zapnem. Skusal som obrazky vlozit z kartry aj priamo z telefonu ale nic nepomohlo, ani ked som sa snazil vlozil velkostou malinky obrazok. Uz ma tie firmware zacinaju poriadne stvat! A samozrejme este aj ten vypnuty mikrofon pri tichom profile!!!!/quote]

Ja ma 4.91 a nic take mi nerobi, lebo som uz posielal obrazok. Ale zase jednej osobe, ktoru poznam s tymto telefonom ma FW 4.52-orange a robi jej presne to, co si popisal.

Ja mam fw 04.52 TM SK a mal som rovnaky problem s MMS. Robili to zapnute dorucenky pre MMS. Pomohol reset do defaultu a nezapinat tie dorucenky. Potom uz to nerobilo. :D
TM, N6233 v5.10 1G Kingston, N5300 v4.70 256MB Nokia
caran
Junior

Odeslat příspěvekod Jizerinka* 6. 1. 2007 12:23

Jsem vlastnicí 6233 asi měsíc. Koupila jsem gigovou kartu a zkopírovala data z 64karty do gigové, ale hry ( fotbal....)mi zmizely. Nemám je nakonec ani na původní kartě. Nebylo by možné, aby mi je někdo poslal? Ne, že bych byla hráčka her :-)
Jizerinka*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Breaker 6. 1. 2007 12:38

Vyskusajte zalohu 6234 odtialto. Snad najdete, co hladate.
#ledžendery
Breaker
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jizerinka* 6. 1. 2007 14:03

Breaker píše:Vyskusajte zalohu 6234 odtialto. Snad najdete, co hladate.

to jsem už zkoušela, první dva odkazy se neotevřou a poslední jde stáhnout, ale hlásí to poškozený soubor.. to to nejde stáhnout do pc a poslat??? třeba mailem?
Jizerinka*
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod samsulka 6. 1. 2007 14:06

Mal niekto problem s vnutornou pametou telefonu?Postupne sa mi zacala znizovat ani som nan nic neukladal a teraz ak to zratam mam asi okolo 500 kb.Nemal niekto podobný problém? Mám 4.52 fw.
samsulka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jankys 6. 1. 2007 14:09

staci si precitat Nokia 6233 - totální ztráta vestavěných 6 MB paměti a nabuduce lepsie hladat... alebo pomoze aj vymazanie vyrovnavacej pamate vo webovom prehliadaci
siemens A35 > 3310 > 6230 > 6230i > 6233 > N73 > N80
jankys
Junior

Odeslat příspěvekod vojtulin 6. 1. 2007 14:18

Jizerinka* píše:
Breaker píše:Vyskusajte zalohu 6234 odtialto. Snad najdete, co hladate.

to jsem už zkoušela, první dva odkazy se neotevřou a poslední jde stáhnout, ale hlásí to poškozený soubor.. to to nejde stáhnout do pc a poslat??? třeba mailem?
vojtulin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Buger 6. 1. 2007 14:25

Vitam vsechny majitele telefonu Nokia 6233, nedalo me to a taky jsem se zaregistroval. :)

samsulka píše:Mal niekto problem s vnutornou pametou telefonu?Postupne sa mi zacala znizovat ani som nan nic neukladal a teraz ak to zratam mam asi okolo 500 kb.Nemal niekto podobný problém? Mám 4.52 fw.f/quote]

jj, mel jsem stejny problem, stejny firm. Jde o to, ze napr. si zobrazis obrazek a ten se ulozi znovu do slozky. Vyresil jsem to tak, ze jsem po delsim hledanim na netu nasel program, ktery zobrazi slozky, ktere nejdou normalne videt. Jde o Mobile Media Browser najdete ho zde:
http://www.logomanager.co.uk/php/products.php?id=51

Jak se tady probiralo... ohledne toho microfonu, tak to se mi taky stalo z niceho nic, tak si rikam a jeee, budu muset do servisu. Tak jsem vipl a zapl telefon a bylo to v poho. Tak nevim cim to bylo...

Dale jsem precetl hodne veci ohledne flashovani, nedavno jsem si doma prehral 4.52 na 4.91 a bez problemu.

Akorat by me zajimalo jestli nekdo vlastni original stribrnou nokii 6233 CZ a jaky ma produkt kod pod baterkou? Ja mam ten samy akorat od T-Mobilu. Nahral jsem si opet od T-Mobilu a chtel bych zkusit original, a nikde jsem nenasel, jaky vybrat.

Jinak zadne chyby typu MMS atd. nastesti nemam.

Dal bych se zeptal i ja na neco...
1. Jak vymazat T-Mobile motiv
2. Da se zmenit aplikace web'n'walk za jinou, tak aby se objevila taky v menu? Kdyz jsem si koupil mobil tak jsem ji po par dnech smazal a do te doby nez jsem si prehral firmware, tak jsem tam mel neznamou ikonu. :(
Buger
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka