Nokia 6233 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 07:31

Zdravím, zvažujem kúpu tohto prístroja, aj keď je dotovaná cena pomerne vysoká..
Rád by soms a však opýtal na niektoré veci:

1. Ako ste spokojný s klávesnicou?? Bol som v NOKIA centre, trošku som sa s ním hral, skúšal som písať SMS, no tá klávensica mi príde taká zvláštna, akoby na kopci a priveľké tlačítka a primalé rozdiely medzi tlačítkami.. Je to len nezvyk alebo blbé riešenie klávesnice??

2. Ako ste spokojný s hudbou z MP3 prehrávača? Často cestujem a preto chcem telefón používať ako MP3 prehrávač, dokúpiť si 1GB kartu a fičať... Čo zvuk slúchadiel?

3. Ako spájate telefón s PC, keď v základnom balení chýba kábel? Dokúpili ste si? Čo stál? Alebo cez infra sa spájate? Kartu si viem predstaviť vyberať a ladovať do nej dáta cez čítačku kariet (dúfam že moja predstava je funkčná, máte s tým skúsenosti?), ale telefón ako taký spájať...??!!

Ďakujem za rady...
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 07:53

to Slamka
telefon som mal vybrany z akcie Or maju asi kazovy soft lebo som mal uz 2 kusy takze som mal 2 kusy po dva dni ale velmi sa mi zapacil , no a 3 mi maju dodat tento tyzden..

1. co sa tyka klavesnice sa mi zda dost dobra (presiel som z n 7210..) asi si na nu treba v tvojom pripade asi chvilu zvyknut inak mne vyhovuje

2.mp3 prehravac je dost super, brutalne vyhrava bez sluchatok,taktiez pocuvam mp3 cestou do prace a co sa tyka sluchatok tak su dost dobre aj zvuk aj kvalita..mam zatial 512 kartu a je na pocudovanie dost svizna a to tam mam 130 mp3,cez 100 obrazkov a teem a par zostrihanych videoklipov,myslim, ze sa da pouzit az 2G karta takze s gigovou asi nebudes mat problem..

3. telefon spajam cez internu citacku kariet,teda cez kartu,subory sa kopiruju dost rychlo oproti bluetooth a infra mozem len doporucit...
myslim , ze bude fungovat aj s kablom od 6630 ten je tusim lacnejsi ako pre 6233,v dnesnej dobe za tie penieze zozenies aj lacny spolahlivy bluetooth podla tvojho rozhodnutia ..bluetooth pouzijess aj na spravu subor a komunikaciu s telefonom ..
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 07:57

Díki za odpoveď. Chcem ho tiež z Orange, aj keď až za 4500,-Sk.. :(( Tak teraz neviem či čakať na lepší soft, či to risknúť a zobrať ho. Aký máš FW?
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 08:01

momentalne nemam ziadnu 6233 vcera mi ju zobrali ,mrzol pri orange worlde..
ak ho chces kupit skus pozriet v predajni so svojou simkou wap.opera.com pri nom mi zmrzol a resetol sa a zmizla prava ikona na hlavnom disp a lava ,, ist na,, po ptvrdeni opatovne zmrzol..
ten prvy to potom vobec nerozchodil druhy len mrzol..
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 08:04

No kua.. To je naprd keď to mrzne pri Worlde...
A ako je brandovaná od Orange??
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 08:09

mi hovor..dost ho vyuzivam na maily a icq..
klasika orangova ponuka s ikonami a hlavnou obrazovkou aj s pohotovostnym menu plus krabica orange a na zadnom kryte je pod fotakom logo orange..
prave kontex tlacidlo je napevno nastavene na orange world inak aj ked som to spustil odtial standart orange domovska adresa tak sa sekol..
ale ak si das temu uplne inu tak ti zmeni komplet ponuku aj s obrazkami a ikonami tak sa nemusis bat
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 08:17

To je aj môj cieľ - MP3 počas cestovania + maily a ICQ cez World.....
Brandovanie asi oželiem. :)
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 08:20

hej hej plus opera mobile :o)
uvidime aky bude ten 3 kus hehe
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 08:23

Príde výplata a idem po telefón... :D
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 08:27

ja som ju mal za 2500 :o)) zakaznik or uz 6 rokov na pausal 120..
inak v aparku je taky pohodovy predavac, chalan blondak s brilami,mi vytlacil aj zoznam wapovych stranok,sa dost vyznal inak ,ak bude volny a pojdes do auparku tak si pockaj nanho dost vie o wape aj o funkciach mt ..
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 09:29

Ja som tiež už dlho zákazník, no paušál mi stačí 60tka, foter má VIP služobný, takže všetko riešim ak som doma z jeho telefónu......
Len ešte čosi - hovoríš že to ľavé tlačítko funguje napevno ako Orange World a nie ako "ísť na"??? To je dosť na prd, keď mi Orange zablokuje možnosti telefónu a bacne si tam svoju linku ktorú som v živote nepoužil...
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 09:59

ja mam dva pausaly na dve cisla tak moc to neriesim..
nie, to prave je napevno na orange word hmm pokusal som sa ho zmenit ale vzdy mi zamrzol takze podla toho usudzujem ze je napevno uvidime aky bude novy fw..
dufam ,ze zajtra bude dost som sa nahno namotal hehe
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slamka 9. 10. 2006 10:05

Pravé či ľavé?? Veď pravé je vstup do kontaktov, nie??
Slamka
Junior

Odeslat příspěvekod misso 9. 10. 2006 10:09

nie ,je to prave kontextove ,tam je nastaveny orange
lave je ,,ist na,, co sa da prisposobit
stred je menu
misso
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 9. 10. 2006 14:30

Slamka píše:1. Ako ste spokojný s klávesnicou?? Bol som v NOKIA centre, trošku som sa s ním hral, skúšal som písať SMS, no tá klávensica mi príde taká zvláštna, akoby na kopci a priveľké tlačítka a primalé rozdiely medzi tlačítkami.. Je to len nezvyk alebo blbé riešenie klávesnice??

2. Ako ste spokojný s hudbou z MP3 prehrávača? Často cestujem a preto chcem telefón používať ako MP3 prehrávač, dokúpiť si 1GB kartu a fičať... Čo zvuk slúchadiel?k/quote]


1.no pro me je klavesnice dobra, dobre se mi na ni pise.. Urcite to bude o zvyku..
2.mp3 prehravac je taky dobry po koupi redukce a lepsich sluchatek je to lahoda..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků