Nokia 6234 Vodafone - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Radek E. 16. 1. 2007 00:08

Domnívám se, že lze postupovat podle návodu pro Nokia 6280. Pokud se přece jen najde dobrá duše, která by chtěla podrobný postup sepsat, navrhuji vložit jej na místo, které je čtenářům více na očích: ICQ (Jimm) na mobilních telefonech Nokia.

Upřesněné nastavení následně přidám do Seznamu modelů a jejich upřesněného nastavení.

Děkuji za případnou spolupráci.
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Masters-legion _ EagleOne 17. 1. 2007 22:45

Díky, ale stejně mi to furt nejede...Opera f poho, ale ten Jimm ne... :cry:

A ještě něco. Vyřešil někdo nějak, jak přetáčet video v naší Nokii??? Viděl sem jen program videoplayer, kterej ovšem fajčí jen na Siemensech a SonyEricssonech, pže maj přístup do systému přes Javu. To Nokie bohužel nedovolují, a tak sem v rozpacích, jestli video stříhat na kratší kousky, nebo sehnat Java přehrávač. :hm

//matho83: problematika pretacania videa sa riesi v samostatnom vlakne http://forum.mobilmania.sk/viewtopic.php?p=343297
Masters-legion _ EagleOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tommy:-) 17. 1. 2007 23:28

Jimma jsem připojil jednoduše. V nastavení konfigurace jsem si vytvořil přístupový bod internet. Ten nastavil jako výchozí. Nic vic. Jimm funguje :-)
vsadil bych jeden rank na to, že výchozí přístupový bod máte Vodafone live! Ten samozřejmě opera vezme a vytvoří si přes něj připojeni, nicméně jelikož se tento bod chová jako wapový, jimm se přes něj nepřipojí. Je nutné mu vytvořit apn internet.
když dva dělají totéž, není to vždy totéž.
made by EUROTEL, fucked by O2
aneb každá bublina jednou praskne
tommy:-)
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mihals 18. 1. 2007 19:16

nebo je tu dalsi alternativa: pokud mate Vodafone, staci si nechat poslat konfiguracku na internet (ne na GPRS, ale primo na pripojeni na Internet k PC) - s tim to jde taky (mam pripojeni nadlouho) :wink:
www.mihals.eu
mihals
Junior

Odeslat příspěvekod killers661 18. 1. 2007 21:20

Neví někdo zda de na něj nahrát ICQ?
killers661
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod just.in® 19. 1. 2007 23:05

A co myslíte, že je jimm? Tapeta? Samozřejmě. Před chvíli tu lidem výš radili s nastavením. http://www.jimm.org/download/ totéž můžete navštívit i z wapportálu.
just.in®
Junior

Odeslat příspěvekod Golman 21. 1. 2007 18:50

Můžete mi sdělit jaké pouzdro na ní máte? Nechci kožené a ani průhlednou šprcku. Děkuji.
Golman
Junior

Odeslat příspěvekod madafaka 21. 1. 2007 19:01

Pak jedine KRUSELL . . . . je to good pouzdro, hodne tesni a fakt chrani ,ale je treba v kapse hodne robustni a prekazi . . . :lol: , mel jsem ho na N 6230i ,ale jinak good .
Tady ho mas : http://www.nejmobil.cz/pouzdro-krusell-nokia-6233-6234/
madafaka
Junior

Odeslat příspěvekod Golman 21. 1. 2007 19:35

To madafaka:
Díky, to jsem také viděl. Já si představoval něco jako CP-70 od Nokie - např. na N70. Prostě jen zasunu do takového textilního pouzdra. No bohužel na 6234 nic takového nedělá, ale děkuji za typ.

Jsem myslel CP-71, ale našel jsem CP-50, to je to, co hledám. Dík.

//De Funes: příspěvky sloučeny. Pro editaci Vašeho předchozího příspěvku použijte prosím tlačítko s nůžkami Obrázek
Golman
Junior

Odeslat příspěvekod Masters-legion _ EagleOne 22. 1. 2007 21:56

A zkoušel si strčit N6234 do pouzdra na tu N70ku???...drží tam celkem f poho myslim. Klidně bys to v tom mohl nosit :wink: :idea:
Masters-legion _ EagleOne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Golman 22. 1. 2007 22:06

Masters-legion _ EagleOne píše:A zkoušel si strčit N6234 do pouzdra na tu N70ku???...drží tam celkem f poho myslim. Klidně bys to v tom mohl nosit :wink: :idea::/quote]

Ještě jsem jí neměl v ruce, ale zkusím to. Ikdyž si myslím, že je docela dost široké na 6234. Ale zkusím to. Dík.
Golman
Junior

Odeslat příspěvekod Spacehacker 22. 1. 2007 22:33

Hele máte někdo zkušenosti s nastavováním emailu v 6234? Vše mám nastaveno ok, ale stále mi to vytáčí Vodníhoufouna jako vychozí vytáčení a to i přes to, že už mám všechno změněno na jiného operátora...
N6510, N6230, N6230i, N6280, současnost N6234 s 1GB kartou
Spacehacker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod just.in® 23. 1. 2007 00:43

Pod položkou nastavení, dále nastavení konfigurace, máte výchozí přístupový bod odpovídající nastavení operátora? I po veškerých nastavovacích sms je tento výchozí apn třeba změnit ručně. Pravděpodobně tam máte Vodafone live, protože jinak by vám apn internet fungovalo všude.
just.in®
Junior

Odeslat příspěvekod madafaka 25. 1. 2007 10:16

Tak co na ni rikate ? : http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana ... fault.aspx
Vypada slusne,ale zustanu vernej svy 6234 :o , zatim . . .
Naposledy upravil madafaka dne 25. 1. 2007 11:28, celkově upraveno 1
madafaka
Junior

Odeslat příspěvekod Peťula 25. 1. 2007 11:23

Nokia 6300 nemá symbian.
A to já bych klidně měnila za mojí 6233 :wink:
Peťula
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka