Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod folo 17. 10. 2007 11:42

Mě dělá to samé.Taky bych uvítal nějakou radu.Ještě bych se chtěl zeptat kolik by stála výměna prasklého vnějšího displeje.Děkuji za odpověď.
folo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod takito30 18. 10. 2007 20:37

Zdravím,nějak jsem to nikde nenašel.Mám tento foun z bazáče a nevím jestli je to chyba nebo né.Nepodařilo se mi přijít na to,jak při hovoru zvyšovat nebo snižovat hlasitost hovoru.Víte někdo? TIA :oops:
Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu p****t potřebujete počítač. (Murphyho zákony) :-)
takito30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 18. 10. 2007 21:51

Su tam bocne tlacitka (lava strana) na zvysovanie a znizovanie hlasitosti.
:shock: oci mame na co?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod takito30 19. 10. 2007 20:19

No,na to oči mám,ale ty tlačítka fungují jen při připojení sluchátek.Bez nich jsou nečinné..... :wink: Nějaký jiný nápad?
edit/ vlastně nefunguje vůbec,hlasitost mi jde měnit jen sluchátkama.V manuálu píšou toto: 16 Tlačítka pro ovládání hlasitosti (zvýšení hlasitosti = tlačítko PTT) .Že by to bylo founem?
Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu p****t potřebujete počítač. (Murphyho zákony) :-)
takito30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 19. 10. 2007 21:20

Ked nefunguju, tak ich mas odpalene.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod takito30 20. 10. 2007 07:57

Dobrá díky.Ještě mám jeden dotaz.Byla v něm microSD karta,ale chce heslo.Jde ji nějak odkódovat?Zkkoušel jsem to na kompu,ale ten ji ani nenašel.
takito30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 10. 2007 11:31

takikto3: zkus ji zformátovat, ale nejsem si jistej jestli to bez vstupu na kartu půjde.
Unknown Pleasures
vizitix
Pokročilý

Odeslat příspěvekod takito30 20. 10. 2007 15:48

V telefonu zformátovat nejde,protože to vyžaduje ono heslo a v počítači ji nenaleznu..... :idea:
takito30
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod joe-xonic 7. 1. 2008 19:54

aj ja som novym majitelom nokie 6131. ked som ju kupil, cca pred 3tyzdnami, sa mi otvarala o nieco lahsie. teraz ked ju otvaram tlacidlom alebo rucne mi akoby prestane tlacit pruzinka (tesne pred koncom), potom do uplne otvoreneho stavu ho musim dat rucne. Chcel by som sa spytat, ci by som nemohol dat malililinke mnozstvo olejceka(myslim na sijaci stroj ) do toho pantiku kde sa to otvara, podla mna by to pomohlo... Co tym mozem pokazit?
dakujem za odpoved
6120c. :)
joe-xonic
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 7. 1. 2008 20:37

Dost tym mozes pokazit tak ze nic tam neskusaj naliat. Myslim ze sa ti do otvaracieho mechanizmu dostala spina, skus to dat na zarucnu opravu do servisu.
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod joe-xonic 7. 1. 2008 21:34

kupoval som ho v moobilshope, takze ziadna zaruka sa nekona... Inac co konkretne moze pokazit taky olejcek?
joe-xonic
Junior

Odeslat příspěvekod joe-xonic 8. 1. 2008 19:13

nic? :x
to mi vazne nikto neporadi, sak vecko pouziva dost ludi, nikomu sa nic podobne nestalo?
joe-xonic
Junior

Odeslat příspěvekod bonachytra 26. 1. 2008 09:40

řeším problém, koupila jsem si tento mobil. Je ještě v záruce. Dala jsem do něj micro SD kartu 1G od Kingston a mobil se tváří, že žádnou kartu nemá. Nemáte někdo zkušenosti co s tím? Bude fungovat origoš karta od Nokie? Nechce se mi hned letět do servisu.
bonachytra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 26. 1. 2008 14:43

to Bonachytra
Taktez vlastnim kartu kingstone 1gb a nemel sem s ni problemy, zkus ji v jinem telefonu, pokud nepujde tak ji reklamuj nebo hod do kose na netu stoji 220 kc.
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bonachytra 27. 1. 2008 13:49

No to jsem nezkoušela, ale zkoušela jsem 2G Kingstona od kolegy a taky se to chovalo stejně, čili jako-by nic. Ta karta jinak funguje normálně ve čtečce paměťových karet, takže té opravdu nic nebude, spíš bde nějaký problém ve founu. Mám objednanou ještě originál Nokia, tak jsem na to zvědavá? Nemůže to být třeba verzí firmware?
bonachytra
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka