Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Lukassen 31. 7. 2007 19:28

To kamca:
To je dle mého názoru normální, tento typ mobilního telefonu mám taky (už 1 rok) a ta vůle se vyskytuje i v mém případě (od samého počátku). Ale možná by stálo za to zajít s ním k prodejci a zeptat se na to :wink:
ASUS Rampage Formula X48, Core 2 Quad Q9300 3,46GHz, Gigabyte Ati Radeon 5850, Corsair 4x2GB DDR2 PC1066 Twinx Dominator,Fortron 700W EPSILON, chladic Zalman CNPS9700 NT,SSD OCZ Vertex2 90GB+Samsung F3 500GB,SB X-FI Fatal1ty,LogitechZ-2300
Lukassen
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamca 1. 8. 2007 07:08

Diky za odpoved :)
kamca
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bulvounek 7. 8. 2007 20:30

Nevím jestli to tu,už bylo,ale zeptám se:dá se poslat melodie ve formátu MP3 i MID přes MMS z tohoto telefonu,mně se ukazuje,že tento typ souboru není podporován.Neví někdo jestli to nějak jde.
Více ze života,méně z peněz.
Nokia C2-01_ODORIK
LG L90_BLESKmobile
Alcatel OT302 Siemens C35i Siemens MT50 Siemens M55 Nokia 6131 Nokia C2-01
bulvounek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek E. 7. 8. 2007 21:31

To bulvounek:
Podobně jako u dalších modelů této edice, lze multimediální zprávou odeslat tento obsah:

• Obrázky: JPEG, GIF, animovaný GIF a WBMP
• Zvuky: audio AMR
• Videoklip: formát. 3gp s H.263 nebo MPEG videem (rozlišení QCIF) a WB nebo AMR audiem
• Jiné: vCard (vizitka) a vCalendar (položka kalendáře)
"De Funès"
Radek E.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coklit 8. 8. 2007 10:13

Tak tenhle dotázek je spíše pro dámy...

Nebaví mě v telefonu pokaždé nastavovat v kalendáři upomínku kdy si mám prát antikoncepci...Nepoužívate některá z dam nějakou aplikaci, která by uměla udělat to, že by telefon každý den ve stejnou dobu vydával nějaký zvuk a automaticky to bylo po dvacetijednadnech přerušeno a tak?

:hm
Coklit
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 8. 8. 2007 10:38

toto som nasiel na nete, no neskusal som to instalovat. Tak ked to bude na nieco dobre daj vediet, frajerke by sa to tiez zislo.
Kód: Vybrat vše
http://www.sendspace.com/file/xd7lhk
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coklit 9. 8. 2007 18:24

Děkuji za tip,

ale ten od tebe nějak nevím proč autor nazval tak jak ho nazval, protože jediné co umí, je počítat dny do ovulace, jaké je riziko početí a na celý rok dopředu dny kdy žena dostane menstruaci....a to je asi vše. Navíc autor sám přiznává, že data nesouhlasí se skutëčností :-P

Našla jsem ještě jednu aplikaci, která se jmenuje YOUR TIME od phonesoftu...V telefonu by mi i fungovala, jen nevydá ten zvuk, jen se mi na displaiy ukáže že je čas si vzít pilulku...Myslím že podporuje melodie midp2? Jsou tam přednastavené 3 a bohužel je telefon nepřehraje....Třeba to ta firma vylepší a bude to super! :oboze
Coklit
Junior

Odeslat příspěvekod Kal 14. 8. 2007 19:59

Cau lidi, muzete mi nekdo doporucit nejaky dobry datovy kabel k tomutu phounu cena/kvalita. Jde mi o to, aby pres nej sel hlavne aktualizovat firmware. Protoze co jsem tak koukal na netu, tak vetsina kabelu nepodporuje servisni sluzby, kam asi tohle zrovna patri a ty u kterych vypadalo, ze by to mohly umet, tak tam to zase nebylo uvenene, tak jsem z toho jelen. Predem diky za odpovedi :)
Kal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 15. 8. 2007 08:32

Zozen si CA-53 ak neoriginalny tak potom aby to bola 100% kopia.
Ja radsej pouzivam na update FW originalne kable ale aj neoriginal mozu byt dobre spracovane.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matthew0 15. 8. 2007 18:32

No ja som pouzil DKU-2 neoriginal. Da sa zohnat za par korun.
HP Pavilion dv6830ec
matthew0
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuku 21. 8. 2007 18:21

Zdravim, jak to je s tou vydrzi telefonu? Zrovna nemam bohuzel moc cas cist celych 100 stranek. Nicmene nekde jsem cetl ze nekdo rika 4 dny s obcas BT, FM a trochu volani a druhej na to pise ze pri stejnym vyuziti to vydrzi dva dny a jako reklamaci to neuznali :( Bral bych ten tel. asi od vodafone. Diky za info.

edit. Pripadne naka zkusenost s neznackovou "vetsi" baterkou? treba s touto? http://www.1m.cz/detail/1523/baterie-no ... 00,-1101,/
Favorit 136L -> 626 GE 2.0
Fabia 1.4 MPI
No jo, vono dopředu se to jezdí, ale zacouvat, to už holt chce fištróna.
Naftak je jako prase. Chrochta a ***** !! ;)
kuku
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kuba GaL... 19. 9. 2007 15:26

chci se zeptat jestli de nejak tridit hudba plalysty apod....a jestli ma hlasitej reprak
Kuba GaL...
Junior

Odeslat příspěvekod AiR 30. 9. 2007 20:14

hlasim novou verzi FW pro tento telefon a to 06.60
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jfkx 4. 10. 2007 15:54

kde se da sehnat? google mlci a na strankach nokia je verze 05.50 :-/
jfkx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod d.a.p 13. 10. 2007 14:27

poradí někdo ?

stáhnu si film ve formátu 3gp ,v pc běží v pohodě , přes bluetoth si stáhnu do mobilu a zvuk je rychlejší než obraz , zkoušel jsem si i film v avi. převést do 3gp přes program acala a znova to samý , v pc jde v mobilu je zvuk jinde. Tak nevim co s tim . Dik za radu
d.a.p
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků