Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod lenushka 21. 8. 2006 20:32

Může mi někdo z vás počítačově gramotnějších poradit, co dělat, aby mi při instalaci nokia pc suite 6.81 počítač pořád nepsal :
"Nelze získat přístup k umístění v síti %alluserprofile%\startmenu\programs\startup\"
Dík.
lenushka
Junior

Odeslat příspěvekod wrigler 22. 8. 2006 10:28

nemas asi prava pro pridani polozky do start menu - jednoduse PCsuite se chce po startu (prihlaseni uzivatele) automaticky spoustet a k tomu musi mit zaznam, ktery mu ale system (nastaveni uzivatelskeho uctu) nechce povolit - co to je za PC, jaky ucet mas je potreba vedet.
wrigler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petruszka 22. 8. 2006 13:01

To poškrábání okole displeje mi je fakt záhadou...prvně jsem si myslela, že je to od náušnic (mám jich v uchu víc), ale je to jiné místo než kde se naúšnice dotýká mobilu...no a navíc teď vidím, že tento problém mají i pánové. Fakt divný.

K tomu PC Suitu a záloze...prostě se mi ta záloha asi vytvořila špatně a Protokol mě o tom neupozornil...to je fakt děs.
Petruszka
Junior

Odeslat příspěvekod lenushka 22. 8. 2006 18:28

wrigler píše:nemas asi prava pro pridani polozky do start menu - jednoduse PCsuite se chce po startu (prihlaseni uzivatele) automaticky spoustet a k tomu musi mit zaznam, ktery mu ale system (nastaveni uzivatelskeho uctu) nechce povolit - co to je za PC, jaky ucet mas je potreba vedet.

:hm Tak to je fakt divný, protože všechny ostatní programy, kterým se přidávají položky do start menu se nainstalovyly bez problémů. Je to počítač, co mám doma a je na něm vytvořen jediný účet - můj.
lenushka
Junior

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 23. 8. 2006 10:19

Už jste někdo zkoušeli ten update firmware ze stránek nokie?(info zde http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113297)? Mě to nějak nefunguje - chybí mi v Menu/Nastavení/Telefon/Aktualizace/ položka Download phone software
nevíte jak na to? mám Fw 3.50 a chtěl bych novější 3.70 (kvůli tomu automatickýmu zamykání klávesnice....)

Kdyby se to někomu podařilo, poraďte jak
S.T.E.A.K.
Junior

Odeslat příspěvekod AmmRam 23. 8. 2006 12:11

mam tento mobil tak 14 dni.. a jak jsem tu cetl jeste mezi Vami take mate problem s tim ze po otevreni telefonu je na leve spodni strane skrabanec.. poradne nevim od ceho .. kdyz jsem ho kupoval tak tam nebyl ale najednou po par dnech je tam.. nevyndavam ho z pouzdra a otevreny mi nespadl .. nevite cim to muze byt? pak se mi pod datumem ( ktere jsem si nastavil ze se zobrazuje ) objevil jakoby "vadny pixel" cervena tecka ktera mi tam vadi.. ( je malinkata ale kdyz o ni vite je videt vzdicky ;) ) nevite jestli v servise ten poskrabany kryt vevnitr vlevo dole vymeni a display opravi?
AmmRam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krivacek 23. 8. 2006 12:14

S.T.E.A.K. píše:Už jste někdo zkoušeli ten update firmware ze stránek nokie?(info zde zurl]http://www.mobilmania.cz/Bleskovky/AR.asp?ARI=113297[/url])? Mě to nějak nefunguje - chybí mi v Menu/Nastavení/Telefon/Aktualizace/ položka Download phone software
nevíte jak na to? mám Fw 3.50 a chtěl bych novější 3.70 (kvůli tomu automatickýmu zamykání klávesnice....)

Kdyby se to někomu podařilo, poraďte jak
Nokia N85 / T-mobile / České Budějovice
krivacek
Junior

Odeslat příspěvekod buraccio 23. 8. 2006 15:50

AmmRam píše:mam tento mobil tak 14 dni.. a jak jsem tu cetl jeste mezi Vami take mate problem s tim ze po otevreni telefonu je na leve spodni strane skrabanec.. poradne nevim od ceho .. kdyz jsem ho kupoval tak tam nebyl ale najednou po par dnech je tam.. nevyndavam ho z pouzdra a otevreny mi nespadl .. nevite cim to muze byt? pak se mi pod datumem ( ktere jsem si nastavil ze se zobrazuje ) objevil jakoby "vadny pixel" cervena tecka ktera mi tam vadi.. ( je malinkata ale kdyz o ni vite je videt vzdicky ;) ) nevite jestli v servise ten poskrabany kryt vevnitr vlevo dole vymeni a display opravi?

no se škrábancem nemám zkušenost, ale s tím vadným bodem bych mohl vyprávět :cry: . . během 14 dní používání se mně jich zobrazilo neco kolem 20! a to už bylo dost vidět na kterékoliv tapetě. Nejvíc jsou ty body vidět, když si v galerii zobrazíš ten flash spořič s planetkama. Je tam černý pozadí a hned vidíš, kolik tech vadných pixelů je. Já už mám svůj telefon týden u T-Mobilu na reklamaci a čekám, kdy mně zavolají. Právě kvuli tomu displayi a taky kvuli přehrání softwaru na 3.70. :tleskani
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod AmmRam 23. 8. 2006 16:50

hmm tak to je zlo.. myslis ze jeden je taky na reklamaci? a asi brzo to nebude.. takze abcyh zacal hledat nahradni telefon an tu dobu co bude pryc.. :(
AmmRam
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buraccio 23. 8. 2006 17:16

no nevím jestli už je to na reklamaci. Na tomto fóru jsem kdesi četl, že nokia uznává reklamace až od 3 vadných pixelů. Ale lepší bude, když si zavoláš do některé z autorizovaných servisů a budeš vědět hned.
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod jurkovic 24. 8. 2006 08:05

nezkoušeli jste nekdo ty naše škrábance reklamovat? docela by mne zajimalo co v servisu řeknou jak se tam dostaly.
jurkovic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod redmond 24. 8. 2006 08:18

"V servisu na to reknou" ze je to beznym opotrebovanim v zavislosti od pouzivania, a ked si najdes tuto stat v zarucnych podmienkach tam najdes ze toto sa zarucnej opravy netyka. Pravdepodobne ti este povedia cenu za vymenu nahradneho dielu krytu.

Len nechapem preco by ti v servise mali povedat ako sa tam tie skrabance dostali, pouzivali ten mobil v servise alebo si ho pouzival ty?
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod jurkovic 24. 8. 2006 12:13

podle toho jak sleduji diskuzi tak mame vsichni stejne poskozeni na stejnem miste. Ze by jsme vsichni pouzivali mobil uplne stejne? spis si myslim ze tam Nokia ma nejakou chybu v tesnosti Vecka v zavrenem stavu kudy se nam tam dostava nejakej bordel kterej pak zpusobi tyhle skrabance
jurkovic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Coklit 24. 8. 2006 17:59

já tam žádný škrábanec nemám..
Coklit
Junior

Odeslat příspěvekod Ally 24. 8. 2006 23:03

já taky ne
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally