Nokia 6131 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod buraccio 20. 7. 2006 15:30

balu376 píše:
buraccio píše:
balu376 píše:Tak mi dneska vyměnily displeje , oba protože jsou spojený v jeden BLOK .
A jedna NOVINKA
vyšel nový firmware 3.70 a ten mi tam už nahrál.
novinka u tohohle je AUTOMATICKÝ ZÁMEK KLÁVESNICE a pak další drobnosti.Myslim že zvuková zpráva-email prošly nějakými změnami + všechny aplikace jsou novější.l/quote]

:cry: čeče taky mne umřely pixely. Mám ten telefon tři dny a už je jich tam 6 :!: :!: . . . projevuje se to doufám tak, že když tam hodím tmavý pozadí, tak ty body prostě svítí dost jasně :?: Vyměnili Ti to na počkání nebo budu muset čekat déle?? :wink:n/quote]

na počkání mi to vyměnily trvá to cca půl hodiny.Ale bude záležet na vytíženosti servisu.i/quote]


tak to je dobré . . . myslel jsem, že budu muset čekat třeba měsíc :) . . . první vadný bodík jsem objevil hned druhý den po koupi v theme NOKIA.NTH nahoře asi 0.5cm od loga operátora. V tom tmavěmodrém pozadí svítil jasně zeleně!! :twisted: . . .
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod buraccio 20. 7. 2006 15:33

armenian_power píše:ja jsem koupil 6131 asi pred 2tydny ale zatim musim zaklepat ze se nic nestalo s diplejem.... ale mam fw 3,50..kde mohu sehnat novejsi? da se to stahnout?


taky mám ver.3.50 . . a to jsem ho kupoval 18.7. ve značkové prodejně!
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod armenian_power 20. 7. 2006 15:34

sakra, doufam ze se mi nic nestane...jinak se zabiju!! je to opravdu super telefon, ale jediny co mi na nem vadi je FOTAK! ten je horsi nez nejhorsi. Mel jsem 6230i a fotil 100krat lip!!! nevite proc?
tak jsem koupil redukci na jack 3,5mm, neoriginalni, a tlacitko pro prijimani hovoru prepina songy, coz velmi usnadnuje zivot :)
God bless
armenian_power
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_pseja 21. 7. 2006 08:50

Nevím proč, ale po přijmutí hovoru se vždy automaticky po 3s sám ukončí
martin_pseja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rasel 21. 7. 2006 09:28

musíš si operatora změnit účtování hovorů na tvé GO sim pak Ti bude fungovat v pořádku
rasel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petruszka 21. 7. 2006 09:38

martin_pseja píše:Nevím proč, ale po přijmutí hovoru se vždy automaticky po 3s sám ukončíu/quote]
Jednou se mi to taky stalo a to mám T-Mobile, ale po restartu se to už neobjevilo, tak nevím jestli to byla náhoda nebo je to chyba? Mám fw. 3.50.
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin_pseja 21. 7. 2006 11:55

plis. nemuzes to popsat podrobne? diky
martin_pseja
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petruszka 21. 7. 2006 13:18

martin_pseja píše:plis. nemuzes to popsat podrobne? diky
Záleží, co mám popsat podrobně.
Prostě pomohlo vypnutí/zapnutí mobilu a od té doby klid. Hovor vůbec nešel příjmout ani volat, taky se to ukončovalo.
Petruszka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uursik 21. 7. 2006 14:16

chtěla jsem se zeptat, když dám obnovit tovární nastavení, tak se mi vymaže všechno, co jsem do toho telefonu nahrála? písničky, témata, fotky, profily? Takže to bude tak, jak jsem ho poprvé dostala?
uursik
Junior

Odeslat příspěvekod sagee 21. 7. 2006 14:37

Porad pokukuju po 6131 ale bojim se vydrze ... jak to s ni je? Je to vazne tak spatny? Nebo je to u "novejsich varek" telefonu lepsi?

A co displej a spatne pixely? Je to casty jev?
sagee
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Coklit 23. 7. 2006 15:04

Tak se ségře rozbila 6131. Spouštěla nějakou hru a telefon se jí vypl a když nabíhá, tak po zadání pinu problikává barevná obrazovka - asi 3x a pak se telefon úplně vypne. Nepomáhá ani vyndat kartu, baterku simku nic. Takže asi nechat přehrát fw...Docela jí to štve, protože jí přehrajou věci, které má uložené nezálohované v telefonu...Navíc mě taky nějak začala zlobit pamě'tovka. Nejde mi na ní nic uložit. Zkusím ji zformátovat a uvidím....
Coklit
Junior

Odeslat příspěvekod buraccio 23. 7. 2006 15:41

no já tam mám SW 3.50 a občas se mne špatně zobrazí hodiny a při zamknuté klávecnici se vypíná vnitřní display. Ale jenom někdy, takže to asi nebude nastavením telefonu. A taky mne přibyly další vadné pixlíky . . už jich mám 10! :twisted: . . zítra volám do servisu a uvidíme. Necháme vyměnit display a přehrát software. Všechno jsem si stačil zazálohovat. :hm
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod Coklit 23. 7. 2006 16:06

TAk já tu kartu zformátovala a dobrý. Jen mám ještě problém s ukládáním her. Snad ani jedna mi nejde uložit a musím jí hrát zase od začátku..Doufám že je to jen tím, že nejsou ofiko...
Coklit
Junior

Odeslat příspěvekod Mej_dlo 23. 7. 2006 23:58

uursik píše:chtěla jsem se zeptat, když dám obnovit tovární nastavení, tak se mi vymaže všechno, co jsem do toho telefonu nahrála? písničky, témata, fotky, profily? Takže to bude tak, jak jsem ho poprvé dostala?p/quote]


Obnoví se pouze některý nastavení telefonu, co sis uložila na paměťovku a do telefonu ti tam zůstane, i zprávy, i telefonní seznam.
N5110 -> Alcatel OT501 -> N3410 -> N3510i + N3220 + N3100 -> N2300 ->N6230i -> N6233 + N6131 -> (N1600) -> (N2610) -> N73 -> N5630XM -> 6720classic -> (1661) ->X6 -> SGS2 + N700 -> SGN3 -> SGS6E+
Mej_dlo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S.T.E.A.K. 24. 7. 2006 18:36

Kód: Vybrat vše
Tak se ségře rozbila 6131. Spouštěla nějakou hru a telefon se jí vypl a když nabíhá, tak po zadání pinu problikává barevná obrazovka - asi 3x a pak se telefon úplně vypne. Nepomáhá ani vyndat kartu, baterku simku nic. Takže asi nechat přehrát fw...Docela jí to štve, protože jí přehrajou věci, které má uložené nezálohované v telefonu...Navíc mě taky nějak začala zlobit pamě'tovka. Nejde mi na ní nic uložit. Zkusím ji zformátovat a uvidím....[/code]


To se mi taky stalo, pomohlo až přehrání firmware... Je to asi způsobený přehlcením paměti v telefonu(dělá to prý i 6280 ) - když se v ní paměť v telefonu, ne na kartě, zaplní na víc jak 90% mobil to nezvládne a zkolabuje... pro příště holt nenahrávat hry do paměti telefonu...
S.T.E.A.K.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků