Nokia E50: zkušenosti s nejmenším manažerským smartphonem

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Martin-N66 8. 7. 2007 15:39

Souhlas,pri upgradu bud kartu vyjmout a naformatovat na FAT16 v PC,a nebo ji v telefonu nechat(nikde se nepise ze musi byt venku..stejne jako SIM) ale zformatovanou primo telefonem.
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alesx 8. 7. 2007 19:34

O.K. takže už ten nový firmware nechám být :D ...A tak ho teda doporučím taky - větší množství volné RAM je určitě lepší a už se těším na další verzi co nového přinese :)
Nokia 701
Alesx
Junior

Odeslat příspěvekod BiLLY_NM 8. 7. 2007 21:52

bakyy píše:uz som upgradol na 7.13 zatial ziadny problem, len taky poznatok
pred upgradom odinstalujte z karty aplikacie. Telefoon sa sice vymaze ale pri starte si osaha kartu a zisti ze su tam nejake app. a v spravcovi app da moznost znova ich nainstalovat, ale niektore sa nainstalovat nedaju /napr. neplatny certifikat a podobne/ ale nedaju sa ani zmazat nejakym normalnym sposobom.

vysledok musel som formatnut kartu aby som sa zbavil tych nezmazatelnych app.

Tu kartu si formatovat nemusel, stacilo ju vlozit do citacky pripojenej k PC a napr. cez Total Commander so zapnutym zobrazenim skrytych a systemovych suborov sa da ta aplikacia vyhladat. Tiez som mal taku jednu aplikaciu, ktora sa vzdy spustala po zapnuti mobilu a vyhadzovala pri instalacii chybu. Potom som ju nasiet ako skryty subor v zlozke Private a vymazal som ju.
▫ Nokia E66 ▫
BiLLY_NM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 8. 7. 2007 22:12

Format je ale jistota :wink:
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bakyy 9. 7. 2007 06:39

BiLLY_NM píše:Tu kartu si formatovat nemusel, stacilo ju vlozit do citacky pripojenej k PC a napr. cez Total Commander so zapnutym zobrazenim skrytych a systemovych suborov sa da ta aplikacia vyhladat. Tiez som mal taku jednu aplikaciu, ktora sa vzdy spustala po zapnuti mobilu a vyhadzovala pri instalacii chybu. Potom som ju nasiet ako skryty subor v zlozke Private a vymazal som ju.

Tak mi porad ako sa zbavim temy nainstalovanej vo foone ktoru nevidim v spravcovi app. /nieje to standardna tema dodana s mobilom/
bakyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Martin-N66 9. 7. 2007 07:24

Tohle mi delalo tema "exit-01-10374"
Zaboha neslo odinstalovat ve spravci...v sys. slozkach jsem jej taky nenasel az jsem se nastval a telefon zformatoval.
Po tehle zkusenosti jsem vsechna temata v pocitaci smazal a nechal si jen tyto myslim nejlepsi.

Turquoise
Nokia_Nseries1
MacGraphiteN71


Jestli chces stahni si je zde: http://www.edisk.cz/stahni/31415/My-E50 ... .92KB.html
:wink:
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 9. 7. 2007 09:59

mohol by si to prosim reupnut na leteckaposta.cz alebo RS ?? z edisku mi to nejde stiahnut
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod janno-sk74 9. 7. 2007 10:39

mario13 píše:Tak dnes som zistil, ze uz je FW 7.13 aj pre Orange SK Nokia E50.

Zdravim, ked si instaloval novy FW, je aj ten novy upraveny pre Orange? Napriklad ze APR je na lavej strane displeja, nie hore...
janno-sk74
Junior

Odeslat příspěvekod Martin-N66 9. 7. 2007 12:32

noker1 píše:mohol by si to prosim reupnut na leteckaposta.cz alebo RS ?? z edisku mi to nejde stiahnut

Ze by z E-disku neslo stahovat? neverim...nikdy jsem zadny problem nemel :wink:

Tady to mas teda na LP
:) http://leteckaposta.cz/158393911
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bakyy 9. 7. 2007 19:07

sice neviem co myslis pod APR
ale FW je pre pomaranc je tam orange menu a podobne

osobny nazor tel ide o poznanie rychlejsie.
bakyy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod F-16 9. 7. 2007 21:00

Ja zase neviem, co myslis tymi Orange ikonkami? Ja mam E50 z Orange, product code 0541530, ale ziadne Orange ikonky som ani so starym, ani s novym fw nemal.. Telefon ma uplne rovnake menu ako original Nokia.
F-16
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mario13 9. 7. 2007 21:32

janno-sk74: ikony v APR boli hore predtym aj v tomto novom FW pre OR SK

bakyy: Orange menu zrejme myslis OR menu SIM karty, to velmi nesuvisi s FW

Prave som zistil, ze rychlost naskakovania menu sa mi zrazu opat znizila. Aha, ale to len na chvilu, ked som sa hral s tym APR. Zrejme po par pouzitiach ma uz to menu v cache a zobrazuje to preto rychlejsie.
mario13
Junior

Odeslat příspěvekod BiLLY_NM 9. 7. 2007 22:13

bakyy píše:Tak mi porad ako sa zbavim temy nainstalovanej vo foone ktoru nevidim v spravcovi app. /nieje to standardna tema dodana s mobilom/

To je zaujimave, lebo ja vidim v Spravcovi aplikacii vsetky doinstalovane temy. Takze ak to je v telefone a nie na karte tam pomoze asi uz len ten format.
▫ Nokia E66 ▫
BiLLY_NM
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 10. 7. 2007 08:14

neviete ci nokia nechysta dt do noveho FW aj ten novy prehravac mp3 ??
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EfineSS 10. 7. 2007 08:56

Kez by ano.. Nicmene je to primarne pracovni telefon, takze o lepsim audio prehravaci docela pochybuju.. :roll:
EfineSS
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků