jak docilim u nokie 6230i???

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 17. 5. 2006 13:30

jak to mam udelat abych mel styl menu jak treba u SE.. na plose ty male ikonky, mam menu jak treba u 3100.. a kde najdu nejake java hry zdarma ke stazeni.. par sem jich nasel a nahral do mobila a mobil mi je nechce cist pry neplatny format. dik za rady
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod maco8 17. 5. 2006 13:35

na prvu otazku najdes v menu nastaveni telefonu a myslim ze dyspleja a hry co tak pouzit google???
Cogito ergo sum
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod redmond 17. 5. 2006 13:50

:!: zamknite to alebo zmazte

1, urcite sa to tu rozoberalo v minulych temach
2, a na co je pouzivatelsky navod?
3, hry tu hlada kazdy treti (tak aj to sa da najst v inych temach)
redmond
Pokročilý

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 17. 5. 2006 15:43

kdybych mel navod tak se kouknu ale nemam, a v nastaveni displeje to nenachazim :hm umi to vubec ten telefon? myslim ze u 6230 to jde ne?
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod muhehe_ 17. 5. 2006 15:48

Musíš dát: menu -- volby -- zobr. hlav. menu -- tabulka
a ty hry musíš instalovat přes PC suite
muhehe_
Junior

Odeslat příspěvekod muhehe_ 17. 5. 2006 15:56

A ty hry máš třeba tady :arrow: http://adds.n6230i.net/java_webik/6230i/
8)
muhehe_
Junior

Odeslat příspěvekod o-z-z-z-y 17. 5. 2006 19:56

jo dik uz to mam,a na ty hry si asi budu muset koupit kabel bo mam jen ifrac, a mam este jeden problem.. jak zmenit barvu pismenek u sms? kdyz si dam nejake tmavsi tema tak to nejde precist.
o-z-z-z-y
Junior

Odeslat příspěvekod Dong 17. 5. 2006 20:24

o-z-z-z-y píše:kdybych mel navod tak se kouknu ale nemam,

Navod najdes treba tady:
http://www.nokia.cz/support/6230/ 8)
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 18. 5. 2006 09:31

Jack O´Neill
Junior

Odeslat příspěvekod dushanski 18. 5. 2006 09:53

nevím, proč se neustále v každé diskuzi najde někdo, kdo napíše, najdi si to ve vyhledávači, nebo už se to tady řešilo; když nechci odpovědět, tak mlčím a neprudím. Všechno už se tady totiž v minulosti řešilo, nové věci se řeší jen na novinkách, které právě přišli na trh, takže kdybychom měli diskuze jen na dosud neřešené, mohli by moderátoři toto a vlastně všechna fóra uzavřít. Takže bych se vrátil k tomu původnímu, proč diskuze vznikají; když něco nevím, zeptám se a odpoví mi ten, který mi bude chtít odpovědět. Ten, který mi odpovědět chtít nebude, pomyslí si o mně, že jsem blb, ale nebude se unavovat psát to do diskuze, neb to není konstruktivní...
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Junior

Odeslat příspěvekod mobilman 18. 5. 2006 10:03

dushanski píše:Ten, který mi odpovědět chtít nebude, pomyslí si o mně, že jsem blb, ale nebude se unavovat psát to do diskuze, neb to není konstruktivní...k/quote]

hehe, dobra predstava ale obcas to byva naopak - odpovi jen urazkama ten kdo si mysli ze je puvodni tazatel trouba. bohuzel :-(
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod dushanski 18. 5. 2006 10:41

mobilman píše:
dushanski píše:Ten, který mi odpovědět chtít nebude, pomyslí si o mně, že jsem blb, ale nebude se unavovat psát to do diskuze, neb to není konstruktivní...k/quote]

hehe, dobra predstava ale obcas to byva naopak - odpovi jen urazkama ten kdo si mysli ze je puvodni tazatel trouba. bohuzel :-(

bohužel. Proto mne to vyprovokovalo k napsání tohoto...někdy mám pocit, že si tady pár lidí honí tímto způsobem ego... :hm
nekřič hop, ať ti nepřeskočí...
dushanski
Junior

Odeslat příspěvekod Dong 18. 5. 2006 11:52

[quote="Jack O´Neill";A nebo tady přímo pro 6230i 8)
>/quote]

Je, ja sem si popletl founy a vrazil sem spatny odkaz :oops:
nejak sem si pri hledani toho navodu zafixoval ze ma N6230 :-)
Dong
Dong
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2006 12:05

dushanski: nebo je rozmazleny fracek co ma mobil od papinka za 15000,- vi o nem vsechno tak pak jen urazi kdyz se nekdo zepta na neco "trivialniho".. treba ja koupil SE D750i mel sem nejaky problem s propojenim pres kabel, nebo sem potreboval poradit kde stahovat hry... no ale kvuli takovym lidem co tady ti pak napisou.. at se sem neseru s takovyma otazkama ze to je ve FAQ nebo ze se to tu probiralo milionkrat tak sem si radsi dal tu praci a hledal sam az nasel no.. upozornuju ze i moderatori maji takove zachvevy.. bo to jsou nekdy prave rozmazlene detatka rodicu kteri na ne nemaji cas a kupuji si je mobilama atd... diskuse je od toho ze se diskutuje a ne ze se na otazky odpovida stylem---- zamknout, uz to tu bylo atd...--- 8)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 18. 5. 2006 12:23

Dong píše:[quote="Jack O´Neill";A nebo tady přímo pro 6230i 8)
>/quote]

Je, ja sem si popletl founy a vrazil sem spatny odkaz :oops:
nejak sem si pri hledani toho navodu zafixoval ze ma N6230 :-)
To neva... :wink:
Jack O´Neill
Junior

Další stránka